Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2015-2016 навчальний рік)


Категорія: Олімпіади

з української мови та літератури: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна 

І

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

Дромашко Анастасія

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна 

ІІІ

 

з географії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Кожем̓ яченко Ольга Миколаївна

ІІІ

 

з біології: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІ

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Годун Віра Павлівна

ІІІ

 

з хімії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Шевцов Микола Іванович

ІІІ

 

з правознавства:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігоріна

ІІ

Яковенко Анастасія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

9

Кузьміна Лариса Василівна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

ІІІ

 

з трудового навчання:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Мельниченко Юлія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

11

Волочай Світлана В’ячеславівна

ІІІ

 

з астрономії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

П’ятак Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Овсієнко Петро Петрович

ІІ

 

з економіки:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Димарчук Тетяна Вікторівна

ІІІ

 

з російської мови та літератури:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

Палієнко Марія

Іванківський районний ліцей

11

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

 

з англійської мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Іваненко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Волохович Яна Іванівна

ІІІ

 

з німецької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Руденко Ольга

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

Мельниченко Богдана

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

 

з французької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Василенко Ярослав

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Браславська Любов Миколаївна

ІІІ

 

з іспанської мови: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Юрківська Вікторія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Швець Анна

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Луценко Віта

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Волочай Мілана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Волочай Діана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Устименко Юлія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Костюченко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Тимченко Руслан

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

 

з історії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігорівна

ІІІ

 Методист ЦДЮТ                        Примаченко Т.Ю.



 | 15.03.2016 | Переглядів: 253 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: Конкурси

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

Секція

 

П І П вчителя, який підготував

переможця

Зайняте місце

 

Відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»

 

Масюк Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Мистецтвознавство

Процик Людмила Григорівна

ІІ

 

Відділення «Хімії та біології»

 

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей 

10

Психологія

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 15.03.2016 | Переглядів: 181 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу поетичного конкурсу «Зерна доброти» у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: Конкурси

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя,

який підготував переможця

Зайняте місце

 

Серед учнів 1-4 класів

 

Тимошенко Анастасія

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

3

Ковальчук Ніна Іванівна

І

Іваненко Тетяна

Вихованка гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

4

Крикун Ліна Дмитрівна

ІІ

Сергієнко Антон

Розважівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

3

Сергієнко Віра Іванівна

ІІІ

 

Серед учнів 5-8 класів

 

Сидоренко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

8

Кліндух Світлана Василівна

І

Попов Олександр

Вихованець гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

5

Крупко Ганна Григорівна

ІІ

Балашенко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

7

Губиш Галина Василівна

ІІІ

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

7

Слободян Лідія Миколаївна

ІІІ

 

Серед учнів 9-11 класів

 

Буренко Ольга

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

9

Грищенко Людмила Сергіївна

І

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

ІІ

Ломака Ольга

Сукачівське НВО

11

Безнощенко Ліліана Олександрівна

ІІІ

Методист ЦДЮТ                   Т.Ю.Примаченко



 | 15.03.2016 | Переглядів: 227 | Коментарів: 0 | детальніше

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням


Категорія: Конкурси

«Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2015-2016 н.р. !

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі

 

Методист ЦДЮТ    Т.Ю. Примаченко

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі



 | 15.03.2016 | Переглядів: 202 | Коментарів: 0 | детальніше

ВІТАЄМО!


Категорія: Олімпіади

ВІТАЄМО  переможців ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії у 2014-2015 н.р. !!! 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Вишняк Тетяна 

Іванківський районний ліцей

9

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІ

Раєвська Марія 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

10

Кожем'яченко Ольга Миколаївна

ІІ

Пархоменко Діана 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

11

Кожем'яченко Ольга Миколаївна

ІІ

 

ВІТАЄМО  переможців ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології у 2014-2015 н.р. !!!           

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Федоренко Михайло 

Феневицьке НВО

8

Шендерівська Людмила Іванівна

ІІІ

Ткаченко Максим 

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

Годун Віра Павлівна

ІІІ

Боброва Тетяна 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

11

Тарасенко Оксана Петрівна

ІІІ

 

 Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 05.02.2015 | Переглядів: 410 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо!


Категорія: Конкурси

Вітаємо  переможців ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української мови та літератури у 2014-2015 н.р. !!!

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Рогів Юлія 

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна 

ІІ

Швець Анна

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

10

Дідківська Надія Василівна

ІІІ

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Методист РМК              Примаченко Т.Ю.



 | 29.01.2015 | Переглядів: 433 | Коментарів: 0 | детальніше