Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Призери ІІ (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році


Категорія: Конкурси

Іванківський районний ліцей

Біологія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м.(Кривульська Л.О.); 

2. Аврамчук Олег, учень 8 класу – ІІ м. (Кривульська Л.О.); 

3. Рябушенко Ліана, учениця 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

4. Григорович Марина, учень 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

5. Палієнко Марія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

6. Заливадна Надія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

7. Собко Аліна, учениця 11 класу – І м. (Кривульська Л.О.)

Фізика

1. Білохвост Тарас, учень 8 класу – ІІ м.(Овсієнко П.П.);

2. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІІ м. (Овсієнко П.П.);

3. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Овсієнко П.П.)

Українська мова та література

1. Рогів Юлія, учениця 8 класу – І м. (Процик Л.Г.);

2. Ігнатюк Тетяна, учениця 8 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);

3. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (Процик Л.Г.);

4. Дромашко Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Процик Л.Г.);

5. Качан Анна, учениця 11 класу – І м. (Процик Л.Г.);;

6. Макаревич Анна-Марія, учениця 11 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);

Англійська мова

1. Ковалевський Микола, учень 8 класу – ІІ м.(Волохович Я.І.);

2. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (Волохович Я.І.);

3. Іваненко Анастасія, учениця 9 класу – ІІ м. (Волохович Я.І.);

4. Руденко Ольга, учениця 9 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

5. Дромашко Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

6. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

7. Синиця Сергій, учень 11 класу – І м. (Волохович Я.І.);

Німецька мова

1. Мельниченко Богдана, учениця 9 класу – ІІІ м. (Федірко Н.В.);

2. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Федірко Н.В.);

3. Качан Анна, учениця 11 класу – І м. (Федірко Н.В.);

Історія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м.(Рябушенко Л.І.);

2. Білохвост Тарас, учень 8 класу – ІІІ м. .(Рябушенко Л.І.);;

3. Швець Анна, учениця 9 класу – ІІ м. (Рябушенко Л.І.);;

4. Купрієнко Анастасія, учениця 9 класу – І м. (Рябушенко Л.І.);;

5. Савицька Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Рябушенко Л.І.);;

6. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІ м. .(Рябушенко Л.І.);

Математика

1. Аврамчук Олег, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Поліщук Н.В.); 

2. Рогів Юлія, учениця 8 класу – ІІІ м. (вч. Поліщук Н.В.); 

3. Харченко Богдан, учень 8 класу – І м. (вч. Поліщук Н.В.); 

4. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – І м. (вч. Поліщук Н.В.); 

Астрономія

1. П’ятак Вікторія, учениця 10 класу – І м. (в грамоті – за перемогу);

2. Сидоренко Ольга, учениця 11 класу – І м. (в грамоті – за перемогу)

Географія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – І м. (Кривульська Л.О.);

2. Купрієнко Анастасія, учениця 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

3. Дударенко Тетяна, учениця 9 класу – ІІ м. (Кривульська Л.О.);

4. Вишняк Тетяна, учениця 9 класу – І м. (Кривульська Л.О.);

5. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

Інформатика

1. Білохвост Тарас, учень 8 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

2. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

3. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

4. Пархоменко Ніна, учениця 10 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

5. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

 

 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Біологія

  1. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – ІІ м. (Тарасенко О.П.);
  2. Сиротюк Олександр, учень 10 класу – ІІІ м. (Тарасенко О.П.);
  3. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – І м. (Тарасенко О.П.)

Українська мова та література

  1. Сидоренко Аліна, учениця 3 класу – І м. (Лещенко В.В.);
  2. Ничипорчук Андрій, учень 3 класу – І м. (Ставинога Н.В.);
  3. Ларіна Вікторія, учениця 3 класу – ІІІ м. (Ставинога Н.В.);
  4. Силява Ангеліна, учениця 4 класу – І м. (Гутівська О.В.);
  5. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – ІІІ м. (Боровик Т.В.);
  6. Шаменко Вікторія, учениця 9 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);
  7. Руденко Олександра, учениця 9 класу – ІІІ м. (Процик Л.Г.);
  8. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Андрієнко Л.А.)

Англійська мова

  1. Сиротюк Олександр, учень 10 класу – ІІ м. (Волочай М.В.);
  2. Дещенко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Груша Л.В.);
  3. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – І м. (Волочай М.В.)

Історія

  1. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – І м. (Бондаренко Ю.М.);
  2. Давидюк Руслана, учениця 10 класу – ІІ м. (Бондаренко Ю.М.);
  3. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кузьміна Л.В., Скворцова І.С.)

Математика

  1. Ткаченко Євгенія, учениця 3 класу – І м. (Ставинога Н.В.);
  2. Ничипорчук Андрій, учень 3 класу – ІІ м. (Ставинога Н.В.);;
  3. Тупиця Максим, учень 3 класу – ІІІ м. (Лещенко В.В.);
  4. Грицаєнко Іван, учень 4 класу – ІІ м. (Гутівська О.В.);
  5. Качан Станіслав, учень 6 класу – І м. (Полякова І.П.);
  6. Поляков Андрій, учень 9 класу – ІІІ м. (Полякова І.П.);
  7. Чинкін Ярослав, учень 9 класу – ІІ м. (Полякова І.П.);
  8. Грищенко Олексій, учень 10 класу – ІІ м. (Поповська Г.П.);

Географія

  1. Давидюк Руслана, учениця 10 класу – ІІ м. (Богуш Т.М.);
  2. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІ м. (Богуш Т.М.)

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Фізика

  1. Вакулін Максим, учень 7 класу – І м. (Коломійчук О.О.);
  2. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІ м. (Коломійчук О.О.)

Українська мова та література

  1. Войцехівська Катерина, учениця 4 класу – ІІ м. (Маслова В.І.);
  2. Кирилюк Ілля, учень 4 класу – ІІІ м. (Маслова В.І.);
  3. Костюченко Олександр, учень 7 класу – ІІ м. (Осипенко І.А.);
  4. Ляшевич Віталій, учень 7 класу – І м. (Осипенко І.А.);
  5. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Дідківська Н.В.);
  6. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІ м. (Дідківська Н.В.)

Англійська мова

  1. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІ м. (Гавриленко В.І)
  2. Ліньова Катерина, учениця 11 клас у – ІІІ м. (Гавриленко В.І)
  3. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Ройт С.М.);

Історія

  1. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Гриценко Т.В.);
  2. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Луз В.М.);
  3. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – І м. (Луз В.М.)

Математика

  1. Немирицький Олександр, учень 3 класу – ІІ м. (Євтушенко М.І.);
  2. Поплавський Ілля, учень 4 класу – І м. (Маслова В.І.);
  3. Бондаренко Віталія, учениця 6 класу – ІІ м. (Михайленко І.Г.);
  4. Бусленко Андрій, учень 6 класу – ІІІ м. (Мараченко Н.В.);
  5. Костюченко Олександр, учень 7 класу – І м. (Макаренко В.А.);
  6. Стоколос Ярослав, учень 9 класу – І м. (Макаренко В.А.);
  7. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІІ м. (Макаренко В.А.);

Хімія

  1. Берегова Наталія, учениця 11 класу – І м. (Щербюк С.М.)

Географія

  1. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Кожем'яченко О.М.);
  2. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Кожем'яченко О.М.);
  3. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – І м. (Кожем'яченко О.М.)

Біологія

1. Микитенко Анжеліка, учениця 11 класу – ІІ м. (Меркотан О.М.);

2. Кравчук Анастасія, учениця 10 класу – ІІ м. (Меркотан О.М.)

 

Блідчанське НВО

Біологія

1. Коваленко Арсеній, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Мусієнко Ю.І.)

Математика

1. Павленко Діана, учениця 4 класу – ІІІ м. (вч. Лещенко Т.О.)

Географія

1. Коваленко Арсеній, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Мусієнко Ю.І.)

 

Горностайпільське НВО

Українська мова та література

  1. Чекан Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Грамостика Л.Г.)

Англійська мова

  1. Чекан Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Куриленко Г.В.)

Математика

  1. Трубарова Дар’я, учениця 7 класу – ІІ м. (Чекан Л.І.);

Географія

  1. Гуценко Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Аодаіца ЮВ.)

 

Жміївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Біологія

1. Дмитренко Вадим, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Шеренок С.В.)

Українська мова та література

1. Моцак Олександра, учениця 7 класу – ІІІ м. (вч. Шеренок С.В.)

 

Кропивнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Фізика

1. Ходимчук Ігор, учень 9 класу – ІІІ м. (вч. Вежновець В.І.)

 

Кухарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фізика

1. Заріцька Аліна, учениця 10 класу – ІІ м. (Заріцька В.М.)

Математика

1. Заріцька Аліна, учениця 10 класу – І м. (Опанасенко Т.І.)

 

Макарівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Біологія

1. Морбицер Альона, учениця 9 класу – ІІІ м. (вч. Дідківська О.М.)

 

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Французька мова

1. Махновець Світлана, учениця 8 класу – ІІ м. (вч. Браславська Л.М.);

2. Василенко Ярослав, учень 10 класу – ІІ м. (вч. Браславська Л.М.);

3. Блішун Вікторія, учениця 11 класу – І м. (вч. Браславська Л.М.)

Математика

1. Коритько Інна, учениця 7 класу – ІІІ м. (вч. Недашківська І.В.)

Інформатика

1. Ковальчук Анна, учениця 10 класу – ІІ м. (Яншаєва Н.М.)

2. Павленко Валентина, учениця 11 класу – ІІІ м. (Яншаєва Н.М.)

3. Резанов Євген, учень 11 класу – ІІ м. (Яншаєва Н.М.)

 

 

Обуховицьке НВО

Біологія

1. Мусієнко Сергій, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Моцак В.П.)

Екологія

1. Сутковий Владислав, учень 11 класу – ІІІ м. (вч. Моцак В.П.)

 

Оливське НВО

Українська мова та література

1. Біловол Антон, учень 3 класу – ІІ м. (вч. Людвиченко Л.І.)

Математика

1. Дзизиль Тімоті, учень 3 класу – ІІІ м. (вч. Людвиченко Л.І.)

 

Прибірське НВО

Біологія

1. Гергало Катерина, учениця 9 класу – І м.  (вч. Склончак А.П.);

2. Грицаєнко Яна, учениця 9 класу – ІІ м. (вч. Склончак А.П.);

Історія

1. Гергало Катерина, учениця 9 класу – ІІІ м.  (вч. Скобель В.В.);

 

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Біологія

1. Мельник Надія, учениця 9 класу – ІІ м. (вч. Годун В.П.);

2. Іваніка Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (вч. Годун В.П.);

3. Ткаченко Максим, учень 10 класу – І м. (вч. Годун В.П.)

Українська мова та література

1. Хвастова А., учениця 3 класу – ІІІ м. (вч. Годун С.В.)

Математика

1. Ігнатчук Богдан, учень 9 класу – ІІ м. (вч. Петровська С.О.);

2. Ткаченко Максим, учень 10 класу – ІІІ м. (вч. Петровська С.О.);

3. Рихновець Богдан, учень 11 класу – ІІ м. (вч. Петровська С.О.)

Хімія

1. Мельник Надія, учениця 9 класу – І м. (вч. Шевцов М.І.);

2. Іваніка Анастасія, учениця 10 класу – ІІ м. (вч. Шевцов М.І.);

3. Ткаченко Максим, учень 10 класу – І м. (вч. Шевцов М.І.)

Географія

1. Ткаченко Максим, учень 10 класу – ІІІ м. (вч. Колісніченко В.М.)

 

Сукачівське НВО

Біологія

1. Виливченко Роман, учень 11 класу – ІІІ м. (вч. Берегова Т.С.)

Німецька мова

1. Онопрієнко Ірина, учениця 11 класу – ІІ м. (вч. Ступак О.Г.);

2. Ломака Ольга, учениця 10 класу – ІІ м. (вч. Ступак О.Г.)

 

Феневицьке НВО

Біологія

1. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.)

Математика

1. Козленко Антон, учень 4 класу – ІІІ м. (вч. Настенко Т.М.)

Хімія

1. Добренько Лілія, учениця 7 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.);

2. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.)

Фізика

1. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Рахманова Р.Г.)

 

Шпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Математика

1. Власенко Вероніка, учениця 3 класу – ІІІ м. (вч. Грищенко С.М.)



 | 21.01.2015 | Переглядів: 383 | Коментарів: 0 | детальніше

Конкурси


Категорія: Конкурси



 | 05.11.2014 | Переглядів: 394 | Коментарів: 0 | детальніше

НАКАЗ "Про результати проведення районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика 2011-2012 н.р."


Категорія: Конкурси



 | 24.05.2012 | Переглядів: 1207 | Коментарів: 0 | детальніше

НАКАЗ "Про підсумки проведення районного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках»"


Категорія: Конкурси



 | 24.05.2012 | Переглядів: 1846 | Коментарів: 0 | детальніше

НАКАЗ "Про підсумки проведення Всеукраїнського проекту «Маленький українець»"


Категорія: Конкурси



 | 24.05.2012 | Переглядів: 756 | Коментарів: 0 | детальніше

НАКАЗ "Про підсумки проведення ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2011-2012 н.р."


Категорія: Конкурси



 | 24.05.2012 | Переглядів: 1075 | Коментарів: 0 | детальніше