Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури


Категорія: Олімпіади



Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

   05 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури для учнів 7-11 класів. В олімпіаді взяли участь  67 учнів. Переможцями і призерами стали:

 

І місце – Рогів Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Шеренок Катерина, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Федоренко Михайло, учень 11 класу Феневицького НВО (вчитель Салій Т.Г.)

 

І місце – Костюченко Олександр, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Осипенко І.А.)

ІІ місце – Ляшевич Віталій, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Осипенко І.А.)

ІІІ місце – Вождаєнко Ольга, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

 

І місце – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІІ місце – Тарасенко Анастасія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

 

І місце – Булавенко Анастасія, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Шихненко Яна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

 

І місце – Силява Ангеліна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІ місце – Слива Денис, учень 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Криштальова Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)





 (голосів: 1)
| 07.11.2017 | Переглядів: 20 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: