Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2014-2015 н.р. !


Категорія: Конкурси

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Якименко Софія

ЦДЮТ

7

Василенко Олеся Володимирівна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

6

Слободян Лідія Миколаївна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Макаревич Анна-Марія

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІ

 

Дзюбенко Ольга

ЦДЮТ

8

Василенко Олеся Володимирівна

ІІ

 

Чекан Марія

Горностайпільське НВО

11

Грамостика Лідія Григорівна

ІІ

 

Терещук Катерина

Обуховицьке НВО

7

Оденюк Євгенія Валеріївна

ІІІ

 

Загинайлова Ксенія

Шпилівська ЗОШ І-ІІІ ст

8

Старовойт Юлія Петрівна

ІІІ

 

Онопрієнко Ірина

Сукачівське НВО

11

Коноваленко Катерина Василівна

ІІІ

 

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Аврамчук Олег

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Короташ Владислав

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Чеберяко Аліна

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

9

Іванченко Людмила Василівна

ІІІ

 

Ковальчук Аня

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ст..

10

Лозова Наталія Василівна

ІІІ

 

Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 21.01.2015 | Переглядів: 606 | Коментарів: 0 | детальніше

Наказ №3 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій, російської мови та літератури у 2014-2015 навчальному році"


Категорія: Конкурси

“13” січня  2015 р.

№3

 

Про проведення І, ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з економіки, інформаційних технологій,

російської мови та літератури

у 2014-2015 навчальному році

 

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.12.2014 № 1476 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році», від 19.12.2014 №1487 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України у 2014/2015 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 №1318/20056, Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України від 06.10.2014 року за №1309/26086, згідно наказу Департаменту освіти і науки від 29.12.2014 № 363 та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, популяризації серед учнів знання мов та літератур національних меншин України

 

НАКАЗУЮ:

 

    1. Провести у 2015 році І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій, російської мови та літератури.   

    2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

    2.1. Провести І етап олімпіад в строки, відповідно до графіка (додаток 1).

    2.2. Визначити переможців І етапу олімпіад для участі їх у ІІ етапі змагань. 

    2.3. Подати звіти про проведення олімпіад та заявки на участь у ІІ етапі методисту РМК Примаченко Т.Ю. до 26 січня 2015 року.

    2.4. Забезпечити явку вчителів, які входять до складу журі ІІ етапу олімпіад.

    2.5. Забезпечити участь учнів-переможців І етапу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів.

    3. Провести ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури, інформаційних технологій, економіки за графіком (згідно додатку 2), за  завданнями, розробленими Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.

    5. Затвердити склад:

    5.1.Членів оргкомітету для проведення ІІ етапу  Всеукраїнських   учнівських олімпіад  з навчальних предметів  (додаток 3).

    5.2. Членів журі по проведенню  ІІ етапу олімпіад  з навчальних предметів та перевірці робіт (додаток 4).

    6. Членам журі:

    6.1. Провести перевірку олімпіадних робіт в термін протягом 3 днів, після проведення олімпіад.

    6.2. Визначити кількісний склад команд для участі у ІІІ етапі змагань (відповідно до

 додатку 5).

     7. Покласти відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей у дорозі під час проведення олімпіад на педагогічних працівників, які є керівниками і супроводжуючими учнів на ІІІ етап олімпіад.

     8. Методисту РМК Примаченко Т.Ю.:

     8.1. Підготувати звіти про проведення ІІ етапу і заявки на участь у ІІІ етапі олімпіад  та подати їх до КОІПОПК до 14.02.2015 року.

     9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК Примаченко Т.Ю.

  

 Начальник відділу освіти                 В.В. Дегтяр

Завантажити наказ та додатки [62 Kb]



 | 21.01.2015 | Переглядів: 483 | Коментарів: 0 | детальніше

Призери ІІ (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році


Категорія: Конкурси

Іванківський районний ліцей

Біологія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м.(Кривульська Л.О.); 

2. Аврамчук Олег, учень 8 класу – ІІ м. (Кривульська Л.О.); 

3. Рябушенко Ліана, учениця 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

4. Григорович Марина, учень 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

5. Палієнко Марія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

6. Заливадна Надія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

7. Собко Аліна, учениця 11 класу – І м. (Кривульська Л.О.)

Фізика

1. Білохвост Тарас, учень 8 класу – ІІ м.(Овсієнко П.П.);

2. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІІ м. (Овсієнко П.П.);

3. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Овсієнко П.П.)

Українська мова та література

1. Рогів Юлія, учениця 8 класу – І м. (Процик Л.Г.);

2. Ігнатюк Тетяна, учениця 8 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);

3. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (Процик Л.Г.);

4. Дромашко Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Процик Л.Г.);

5. Качан Анна, учениця 11 класу – І м. (Процик Л.Г.);;

6. Макаревич Анна-Марія, учениця 11 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);

Англійська мова

1. Ковалевський Микола, учень 8 класу – ІІ м.(Волохович Я.І.);

2. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (Волохович Я.І.);

3. Іваненко Анастасія, учениця 9 класу – ІІ м. (Волохович Я.І.);

4. Руденко Ольга, учениця 9 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

5. Дромашко Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

6. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Волохович Я.І.);

7. Синиця Сергій, учень 11 класу – І м. (Волохович Я.І.);

Німецька мова

1. Мельниченко Богдана, учениця 9 класу – ІІІ м. (Федірко Н.В.);

2. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – ІІІ м. (Федірко Н.В.);

3. Качан Анна, учениця 11 класу – І м. (Федірко Н.В.);

Історія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м.(Рябушенко Л.І.);

2. Білохвост Тарас, учень 8 класу – ІІІ м. .(Рябушенко Л.І.);;

3. Швець Анна, учениця 9 класу – ІІ м. (Рябушенко Л.І.);;

4. Купрієнко Анастасія, учениця 9 класу – І м. (Рябушенко Л.І.);;

5. Савицька Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (Рябушенко Л.І.);;

6. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІ м. .(Рябушенко Л.І.);

Математика

1. Аврамчук Олег, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Поліщук Н.В.); 

2. Рогів Юлія, учениця 8 класу – ІІІ м. (вч. Поліщук Н.В.); 

3. Харченко Богдан, учень 8 класу – І м. (вч. Поліщук Н.В.); 

4. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – І м. (вч. Поліщук Н.В.); 

Астрономія

1. П’ятак Вікторія, учениця 10 класу – І м. (в грамоті – за перемогу);

2. Сидоренко Ольга, учениця 11 класу – І м. (в грамоті – за перемогу)

Географія

1. Харченко Богдан, учень 8 класу – І м. (Кривульська Л.О.);

2. Купрієнко Анастасія, учениця 9 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

3. Дударенко Тетяна, учениця 9 класу – ІІ м. (Кривульська Л.О.);

4. Вишняк Тетяна, учениця 9 класу – І м. (Кривульська Л.О.);

5. Собко Аліна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кривульська Л.О.);

Інформатика

1. Білохвост Тарас, учень 8 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

2. Харченко Богдан, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

3. Швець Анна, учениця 9 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

4. Пархоменко Ніна, учениця 10 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

5. Аврамчук Наталія, учениця 11 класу – І м. (вч. Єрьомін Г.Т.)

 

 

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Біологія

  1. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – ІІ м. (Тарасенко О.П.);
  2. Сиротюк Олександр, учень 10 класу – ІІІ м. (Тарасенко О.П.);
  3. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – І м. (Тарасенко О.П.)

Українська мова та література

  1. Сидоренко Аліна, учениця 3 класу – І м. (Лещенко В.В.);
  2. Ничипорчук Андрій, учень 3 класу – І м. (Ставинога Н.В.);
  3. Ларіна Вікторія, учениця 3 класу – ІІІ м. (Ставинога Н.В.);
  4. Силява Ангеліна, учениця 4 класу – І м. (Гутівська О.В.);
  5. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – ІІІ м. (Боровик Т.В.);
  6. Шаменко Вікторія, учениця 9 класу – ІІ м. (Процик Л.Г.);
  7. Руденко Олександра, учениця 9 класу – ІІІ м. (Процик Л.Г.);
  8. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Андрієнко Л.А.)

Англійська мова

  1. Сиротюк Олександр, учень 10 класу – ІІ м. (Волочай М.В.);
  2. Дещенко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Груша Л.В.);
  3. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – І м. (Волочай М.В.)

Історія

  1. Яковенко Анастасія, учениця 8 класу – І м. (Бондаренко Ю.М.);
  2. Давидюк Руслана, учениця 10 класу – ІІ м. (Бондаренко Ю.М.);
  3. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ м. (Кузьміна Л.В., Скворцова І.С.)

Математика

  1. Ткаченко Євгенія, учениця 3 класу – І м. (Ставинога Н.В.);
  2. Ничипорчук Андрій, учень 3 класу – ІІ м. (Ставинога Н.В.);;
  3. Тупиця Максим, учень 3 класу – ІІІ м. (Лещенко В.В.);
  4. Грицаєнко Іван, учень 4 класу – ІІ м. (Гутівська О.В.);
  5. Качан Станіслав, учень 6 класу – І м. (Полякова І.П.);
  6. Поляков Андрій, учень 9 класу – ІІІ м. (Полякова І.П.);
  7. Чинкін Ярослав, учень 9 класу – ІІ м. (Полякова І.П.);
  8. Грищенко Олексій, учень 10 класу – ІІ м. (Поповська Г.П.);

Географія

  1. Давидюк Руслана, учениця 10 класу – ІІ м. (Богуш Т.М.);
  2. Боброва Тетяна, учениця 11 класу – ІІ м. (Богуш Т.М.)

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Фізика

  1. Вакулін Максим, учень 7 класу – І м. (Коломійчук О.О.);
  2. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІ м. (Коломійчук О.О.)

Українська мова та література

  1. Войцехівська Катерина, учениця 4 класу – ІІ м. (Маслова В.І.);
  2. Кирилюк Ілля, учень 4 класу – ІІІ м. (Маслова В.І.);
  3. Костюченко Олександр, учень 7 класу – ІІ м. (Осипенко І.А.);
  4. Ляшевич Віталій, учень 7 класу – І м. (Осипенко І.А.);
  5. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Дідківська Н.В.);
  6. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІ м. (Дідківська Н.В.)

Англійська мова

  1. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІ м. (Гавриленко В.І)
  2. Ліньова Катерина, учениця 11 клас у – ІІІ м. (Гавриленко В.І)
  3. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Ройт С.М.);

Історія

  1. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Гриценко Т.В.);
  2. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Луз В.М.);
  3. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – І м. (Луз В.М.)

Математика

  1. Немирицький Олександр, учень 3 класу – ІІ м. (Євтушенко М.І.);
  2. Поплавський Ілля, учень 4 класу – І м. (Маслова В.І.);
  3. Бондаренко Віталія, учениця 6 класу – ІІ м. (Михайленко І.Г.);
  4. Бусленко Андрій, учень 6 класу – ІІІ м. (Мараченко Н.В.);
  5. Костюченко Олександр, учень 7 класу – І м. (Макаренко В.А.);
  6. Стоколос Ярослав, учень 9 класу – І м. (Макаренко В.А.);
  7. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – ІІІ м. (Макаренко В.А.);

Хімія

  1. Берегова Наталія, учениця 11 класу – І м. (Щербюк С.М.)

Географія

  1. Грицаєнко Владислав, учень 8 класу – ІІІ м. (Кожем'яченко О.М.);
  2. Раєвська Марія, учениця 10 класу – І м. (Кожем'яченко О.М.);
  3. Пархоменко Діана, учениця 11 класу – І м. (Кожем'яченко О.М.)

Біологія

1. Микитенко Анжеліка, учениця 11 класу – ІІ м. (Меркотан О.М.);

2. Кравчук Анастасія, учениця 10 класу – ІІ м. (Меркотан О.М.)

 

Блідчанське НВО

Біологія

1. Коваленко Арсеній, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Мусієнко Ю.І.)

Математика

1. Павленко Діана, учениця 4 класу – ІІІ м. (вч. Лещенко Т.О.)

Географія

1. Коваленко Арсеній, учень 8 класу – ІІ м. (вч. Мусієнко Ю.І.)

 

Горностайпільське НВО

Українська мова та література

  1. Чекан Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Грамостика Л.Г.)

Англійська мова

  1. Чекан Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Куриленко Г.В.)

Математика

  1. Трубарова Дар’я, учениця 7 класу – ІІ м. (Чекан Л.І.);

Географія

  1. Гуценко Марія, учениця 10 класу – ІІ м. (Аодаіца ЮВ.)

 

Жміївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Біологія

1. Дмитренко Вадим, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Шеренок С.В.)

Українська мова та література

1. Моцак Олександра, учениця 7 класу – ІІІ м. (вч. Шеренок С.В.)

 

Кропивнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Фізика

1. Ходимчук Ігор, учень 9 класу – ІІІ м. (вч. Вежновець В.І.)

 

Кухарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фізика

1. Заріцька Аліна, учениця 10 класу – ІІ м. (Заріцька В.М.)

Математика

1. Заріцька Аліна, учениця 10 класу – І м. (Опанасенко Т.І.)

 

Макарівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Біологія

1. Морбицер Альона, учениця 9 класу – ІІІ м. (вч. Дідківська О.М.)

 

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Французька мова

1. Махновець Світлана, учениця 8 класу – ІІ м. (вч. Браславська Л.М.);

2. Василенко Ярослав, учень 10 класу – ІІ м. (вч. Браславська Л.М.);

3. Блішун Вікторія, учениця 11 класу – І м. (вч. Браславська Л.М.)

Математика

1. Коритько Інна, учениця 7 класу – ІІІ м. (вч. Недашківська І.В.)

Інформатика

1. Ковальчук Анна, учениця 10 класу – ІІ м. (Яншаєва Н.М.)

2. Павленко Валентина, учениця 11 класу – ІІІ м. (Яншаєва Н.М.)

3. Резанов Євген, учень 11 класу – ІІ м. (Яншаєва Н.М.)

 

 

Обуховицьке НВО

Біологія

1. Мусієнко Сергій, учень 8 класу – ІІІ м. (вч. Моцак В.П.)

Екологія

1. Сутковий Владислав, учень 11 класу – ІІІ м. (вч. Моцак В.П.)

 

Оливське НВО

Українська мова та література

1. Біловол Антон, учень 3 класу – ІІ м. (вч. Людвиченко Л.І.)

Математика

1. Дзизиль Тімоті, учень 3 класу – ІІІ м. (вч. Людвиченко Л.І.)

 

Прибірське НВО

Біологія

1. Гергало Катерина, учениця 9 класу – І м.  (вч. Склончак А.П.);

2. Грицаєнко Яна, учениця 9 класу – ІІ м. (вч. Склончак А.П.);

Історія

1. Гергало Катерина, учениця 9 класу – ІІІ м.  (вч. Скобель В.В.);

 

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Біологія

1. Мельник Надія, учениця 9 класу – ІІ м. (вч. Годун В.П.);

2. Іваніка Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ м. (вч. Годун В.П.);

3. Ткаченко Максим, учень 10 класу – І м. (вч. Годун В.П.)

Українська мова та література

1. Хвастова А., учениця 3 класу – ІІІ м. (вч. Годун С.В.)

Математика

1. Ігнатчук Богдан, учень 9 класу – ІІ м. (вч. Петровська С.О.);

2. Ткаченко Максим, учень 10 класу – ІІІ м. (вч. Петровська С.О.);

3. Рихновець Богдан, учень 11 класу – ІІ м. (вч. Петровська С.О.)

Хімія

1. Мельник Надія, учениця 9 класу – І м. (вч. Шевцов М.І.);

2. Іваніка Анастасія, учениця 10 класу – ІІ м. (вч. Шевцов М.І.);

3. Ткаченко Максим, учень 10 класу – І м. (вч. Шевцов М.І.)

Географія

1. Ткаченко Максим, учень 10 класу – ІІІ м. (вч. Колісніченко В.М.)

 

Сукачівське НВО

Біологія

1. Виливченко Роман, учень 11 класу – ІІІ м. (вч. Берегова Т.С.)

Німецька мова

1. Онопрієнко Ірина, учениця 11 класу – ІІ м. (вч. Ступак О.Г.);

2. Ломака Ольга, учениця 10 класу – ІІ м. (вч. Ступак О.Г.)

 

Феневицьке НВО

Біологія

1. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.)

Математика

1. Козленко Антон, учень 4 класу – ІІІ м. (вч. Настенко Т.М.)

Хімія

1. Добренько Лілія, учениця 7 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.);

2. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Шендерівська Л.І.)

Фізика

1. Федоренко Михайло, учень 8 класу – І м. (вч. Рахманова Р.Г.)

 

Шпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Математика

1. Власенко Вероніка, учениця 3 класу – ІІІ м. (вч. Грищенко С.М.)



 | 21.01.2015 | Переглядів: 406 | Коментарів: 0 | детальніше

Конкурси


Категорія: Конкурси



 | 05.11.2014 | Переглядів: 415 | Коментарів: 0 | детальніше

ПІДГОТОВКА ДО МАН


Категорія: Науково-дослідницька робота



 | 05.11.2014 | Переглядів: 523 | Коментарів: 0 | детальніше

Науково-дослідницька робота


Категорія: Науково-дослідницька робота

ПОЛОЖЕННЯ про виставку-фестиваль Обдаровані діти України.doc [634 Kb]


Інструкція з діловодства у головному управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.doc [572 Kb]


Наказ Про затвердження Примірної інструкції з ведення ділової документації в позашкільних навчальних закладах.doc [440.5 Kb]


ВИМОГИ до оформлення документів, що виготовляються за допомогою друкувальних засобів. Додаток до інструкції.doc [263 Kb]


Рекомендації щодо оформлення мультимедійних презентацій.doc [199.91 Kb]


Лист Щодо проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН-Юніор.doc [198 Kb]


Наказ Про затвердження Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України.doc [145.5 Kb]


Положення про Міжнародний конкурс з українознавства.doc [136.5 Kb]


Наказ та положення про науково-методичні розробки.doc [126 Kb]


Лист Щодо проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади Малої академії наук України Відкрита природнича демонстрація.doc [109 Kb]


Лист Про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.doc [99 Kb]


Лист Про проведення Всеукраїнського літературного конкурсу Моя країна – Україна.doc [91 Kb]


Циклограмма планових обласних, Всеукраїнських та Міжнародних масових заходів з учнівською молоддю на 2012-2013 навчальний рік по Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладу Мала академія наук учнівської молоді.doc [70.5 Kb]


Перелік районів, закріплених за базовими обласними навчальними закладами та дані про відповідальних методистів Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді.doc [38.79 Kb]


Указ Президента №927 Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді.doc [25.5 Kb]


Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів.doc [25.5 Kb]


Вимоги до оформлення стендових доповідей (постерів).doc [22 Kb]

 

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК 2012.doc [897.58 Kb]

 



 | 02.10.2012 | Переглядів: 702 | Коментарів: 0 | детальніше