Відділ освіти Іванківської РДА > Позашкільна освіта, Самоврядування > Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!

Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!


18.10.2018. Автор: Олександр

Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших! Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших! Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!

    18 жовтня 2018 року у місті Києві на базі Головного територіального управління юстиції у Київській області відбувся семінар-тренінг «Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!» для дітей-лідерів органів учнівського самоврядування Київщини, в якому взяв участь і голова Парламенту дітей Іванківщини Олександр Грузд (Іванківська ЗОШ № 2).

    Захід проводився за підтримки Головного територіального управління юстиції у Київській області, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та громадської спілки «Мережа правового розвитку» з метою ознайомлення з ефективними методами подолання зростання насильництва серед учнів.

    Своїм досвідом та напрацюваннями поділилася – медіатори шкільної служби порозуміння «Довіра» Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скадовського району Херсонської області.

    Шкільна служба порозуміння «Довіра» – це команда підготовлених підлітків, яка допомагає вирішувати конфлікти. Служба займається організацією навчання однолітків з питання вирішення конфліктів у підлітковому середовищі.

    Семінар-тренінг був корисним для дітей-лідерів, адже конфлікти,  якби ми їх не уникали, є частими у дитячому колективі закладів освіти, та як їх вирішувати знає не кожен. Медіатори вміло та цікаво ділилися досвідом, надихаючи власним прикладом та навчаючи мирного розв’язання конфліктів у дитячому середовищі.


Повернутися назад