Відділ освіти Іванківської РДА > Новини та інформація > Cемінар-практикум для вчителів світової літератури

Cемінар-практикум для вчителів світової літератури


20.09.2013. Автор: Олександр

Cемінар-практикум для вчителів світової літератури Cемінар-практикум для вчителів світової літератури Cемінар-практикум для вчителів світової літератури

 

        20 вересня 2013 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-практикум для вчителів світової літератури «Особливості організації підготовки вчителів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року-2014» з номінації «Світова література» .

        Всього присутніх – 19 осіб.

       У ході проведення семінару-практикуму розглянуто питання:

  •      Особливості проведення І (районного) та  ІІ (обласного)  турів Всеукраїнського         конкурсу «Вчитель року – 2014» з номінації «Світова література».
  •      Про вимоги щодо оформлення матеріалів конкурсу.

       З учасниками семінару провела майстер-клас переможець ІІ (обласного) туру та лауреат ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»  у номінації «Російська мова» Лозенко Юлія В’ячеславівна (учитель російської мови та світової літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1) на тему «Творче використання інтерактивних методів на уроках російської мови».

      З метою якісної підготовки педагогічних працівників області до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2014» з номінації «Світова література» рекомендуємо:

      1. Створити та організувати роботу постійно діючого консультпункту з надання методичної допомоги учителям світової літератури щодо оформлення матеріалів конкурсу.

Методист РМК, керівник РМО вчителів
Вересень-жовтень 2013 року

      2. Ознайомитися із матеріалами учасника заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», з відеоматеріалами проведення майстер-класів, самоаналізу уроку та відкритими уроками учасників ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінації «Російська мова» на сайті  http://91.189.128.162/1rk/

Учителі світової літератури
Вересень 2013 року

     3. Надати індивідуальні консультації учителям, що братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2014» з номінації «Світова література».

Методист РМК, керівник РМО
Протягом вересня 2013 року


Повернутися назад