Відділ освіти Іванківської РДА > Новини та інформація > Районний семінар для вихователів

Районний семінар для вихователів


20.04.2016. Автор: Олександр

Районний семінар для вихователів Районний семінар для вихователів Районний семінар для вихователів Районний семінар для вихователів Районний семінар для вихователів

     20 квітня 2016 року на базі Горностайпільського НВО проведено районний семінар для вихователів груп продовженого дня та вихователів дошкільних навчальних закладів.

     Вихователь групи продовженого дня Харлан Тетяна Володимирівна із учнями 2-4-х класів підготувала заняття на тему « Своїми руками творимо дива» (Пташина весна), метою якого було розширити знання школярів про перелітних та осілих птахів, їх спосіб життя. Акцентувала увагу дітей на бережливому ставленні до пташок. У «творчій майстерні» учні із допомогою вихователів Харлан Т. В. та Белендик Л. В. виготовляли пташок своїми руками.

      Вихователь ДНЗ Плотко Н.Я. підготувала інтегроване заняття з розвитку мовлення та зображувальної діяльності з використанням нетрадиційних технік та інноваційних технологій. Вихователь ознайомила дошкільнят із українськими оберегами, розповіла про рослинний орнамент.

      Під час заняття склали український віночок із різнокольоровими стрічками, а потім ватними паличками та пальчиками намалювали самі його.


Повернутися назад