Відділ освіти Іванківської РДА > Новини та інформація > Бажаємо Україні миру

Бажаємо Україні миру


25.09.2017. Автор: Олександр

Бажаємо Україні миру Бажаємо Україні миру Бажаємо Україні миру

Бажаємо Україні миру Бажаємо Україні миру Бажаємо Україні миру

  Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, яке ми висловлюємо уголос так згуртовано, як ніколи раніше. Тож до підтримки Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» долучилися всі загальноосвітні заклади Іванківського району.

  21 вересня з метою пропаганди  миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги для школярів були проведені виховні та класні години «Разом – заради миру»,  «Ми – діти планети Земля», «Мир на землі – радість у родині».  

  Вихованці гуртків власноруч  виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди. Через  творчі роботи кожна дитина  втілила  у життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир». А ще до паперових голубів діти прикріпили свої  листи, в яких  звертаються до воїнів   АТО, дякуючи  їм за мужність та висловлюючи  прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Шкільні подвір’я буяли від квіткових композицій «Щаслива родина – запорука миру», малюнків на асфальті «Мирний край», «Я малюю мир».

  На центральній площі Іванкова в  день святкування селища лідери учнівського самоврядування розмістили плакат, на якому кожен бажаючий зміг написати свої побажання. Учасники заходу створили живі фігури Голуба Миру - одного з найбільш відомих символів цього дня, вселяючи  надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

  Бажаємо всім нам відчути запах житнього колосу, милуватися блакитним небом у вільній, мирній Україні!


Повернутися назад