Відділ освіти Іванківської РДА > Новини та інформація > Нарада з директорами закладів освіти району

Нарада з директорами закладів освіти району


21.02.2018. Автор: Олександр

Нарада з директорами закладів освіти району Нарада з директорами закладів освіти району Нарада з директорами закладів освіти району Нарада з директорами закладів освіти району Нарада з директорами закладів освіти району

    21 лютого 2018 року відбулася чергова нарада з директорами закладів освіти району, на якій було розглянуто важливі питання освітнього процесу:

  1. Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та проведення державної підсумкової атестації учнів у закладах загальної середньої освіти Іванківського району.
  2. Про оформлення шкільної документації в період дистанційного навчання (наказ відділу освіти від 12.02.2018 № 3-а/г «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти району», розміщення завдань на сайтах).
  3. Про оформлення документів реєстрації на ЗНО-ДПА - 2018.
  4. Про стан злочинності серед неповнолітніх осіб Іванківського району в 2017 році.
  5. Про вступ випускників до закладів вищої освіти.
  6. Про окремі питання з дотримання правил пожежної безпеки, документальне оформлення нещасних випадків, що трапилися в закладі освіти.
  7. Різне.

    На нараду були запрошені представники Управління Пенсійного Фонду, які розказали про нове у пенсійному законодавстві та відповіли на запитання директорів.

    За підсумками наради директорам закладів освіти району було надано відповідні доручення.


Повернутися назад