Відділ освіти Іванківської РДА > Спортивно-масова робота > Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів

Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів

23.11.2021. Автор: Дмитрій

Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів Проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів

23 жовтня 2021 р. було проведено фінальний турнір з міні - футболу серед учнів 5-11 класів. У змаганнях взяли участь команди: Шпилівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Горностайпільського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок», Іванківського ліцею, ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2». Команда ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» посіла І місце, ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» посіла - ІІ місце, Іванківського ліцею посіла - ІІІ місце. Переможці були нагороджені грамотами.

Вітаємо хлопців з перемогою і бажаємо успіхів у майбутньому!