Відділ освіти Іванківської РДА > Педагогічні працівники > Кожем’яченко Ольга Миколаївна

Кожем’яченко Ольга Миколаївна


05.11.2009. Автор: admin

Кожем’яченко Ольга Миколаївна

      Кожем’яченко Ольга Миколаївна – вчитель-методист (2009), народилась 08.05.1960 р. в с. Соснівка Іванківського району. В 1975р. вступила до Переяслав-Хмельницького педагогічного училища, яке закінчила в 1979р.
      З 1980 по 1985 – студентка Київського державного педагогічного інституту ім.. Горького за спеціальністю «вчитель географії та іноземної мови».
      В 1986р. прийшла на роботу в Іванківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де і працює по даний час.
      Глибока теоретична підготовка, сумлінність і працьовитість, почуття відповідальності допомогло вчителю за ці роки стати справжнім майстром своєї справи.
      Мета вчителя – за допомогою географії розвивати пізнавальний інтерес та творчі здібності учнів, розуміти географічні проблеми сучасного суспільства, виховувати моральні якості та переконання.
      Ерудиція, широкий кругозір Ольги Миколаївни, вміння підібрати цікавий, неординарний матеріал захоплюють учнів на уроках географії, стимулюють до самостійної пошукової, дослідницької роботи. Як результат – призери обласного конкурсу «Топоніми рідного краю», переможці ІІ районного етапу учнівських олімпіад з географії, участь в роботі МАН.
      Використовуючи свій досвід і практику роботи, Ольга Миколаївна щедро ділиться ними з колегами на сторінках фахової преси: Тестові завдання за темою «Гідросфера» (6 клас). Очолює в районі «Школу вчителя – нефахівця географії».
      За глибину знань, ерудицію, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, високу принциповість і любов до дітей О.М,       Кожемяченко здобула глибоку шану вихованців, повагу та авторитет серед колег . В 2009 році за результати чергової атестації вчителю присвоєно звання «вчитель-методист».
      За період педагогічної діяльності Ольга Миколаївна була відзначена Грамотою відділу освіти Іванківської РДА та Подякою головного управління освіти і науки Київської ОДА.


Повернутися назад