Меню

Архів

Грудень 2019 (3)
Листопад 2019 (10)
Жовтень 2019 (20)
Вересень 2019 (11)
Серпень 2019 (4)
Липень 2019 (4)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу поетичного конкурсу «Зерна доброти» у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: МАН

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя,

який підготував переможця

Зайняте місце

 

Серед учнів 1-4 класів

 

Тимошенко Анастасія

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

3

Ковальчук Ніна Іванівна

І

Іваненко Тетяна

Вихованка гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

4

Крикун Ліна Дмитрівна

ІІ

Сергієнко Антон

Розважівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

3

Сергієнко Віра Іванівна

ІІІ

 

Серед учнів 5-8 класів

 

Сидоренко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

8

Кліндух Світлана Василівна

І

Попов Олександр

Вихованець гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

5

Крупко Ганна Григорівна

ІІ

Балашенко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

7

Губиш Галина Василівна

ІІІ

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

7

Слободян Лідія Миколаївна

ІІІ

 

Серед учнів 9-11 класів

 

Буренко Ольга

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

9

Грищенко Людмила Сергіївна

І

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

ІІ

Ломака Ольга

Сукачівське НВО

11

Безнощенко Ліліана Олександрівна

ІІІ

Методист ЦДЮТ                   Т.Ю.Примаченко



 | 15.03.2016 | Переглядів: 813 | Коментарів: 0 | детальніше

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням


Категорія: МАН

«Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2015-2016 н.р. !

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі

 

Методист ЦДЮТ    Т.Ю. Примаченко

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі



 | 15.03.2016 | Переглядів: 744 | Коментарів: 0 | детальніше