Меню

Архів

Листопад 2024 (1)
Жовтень 2024 (5)
Вересень 2024 (9)
Серпень 2024 (1)
Червень 2024 (4)
Травень 2024 (8)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















ОЛИВСЬКЕ НВО „ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ –ДИТЯЧИЙ САДОК”


Категорія: Навчально-виховні об’єднання

        1923 р. в с. Олива з'явився молодий учитель Кобзаренко із власної ініціативи розпочав будувати на пустищі за селом школу. При школі було відкрито два класи : польський та український.
        А.Ф. Кобзаренко присвятив школі майже все своє життя - працював до 1974 р. Помер 1992 р. , на 90-му році життя , віддавши більшу його частину дітям.
        1974 р. школа в Оливі була закрита, і діти пішли навчатися в с. Кропивню. Через аварію на Чорнобильській АЕС будівельники з Рівненщини збудували для переселенців в Оливі в 1987 р. селище і нову двоповерхову школу. Піонерській дружині присуджено ім'я Героя Радянського Союзу Віктора Кібенка.
        Серед членів колективу Оливської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів є відмінник народної освіти О. Г. Ткаченко, котра понад ЗО років працювала вчителем.
        Нині директором школи є Гурженко О.Л.
У 2009 році школу було реорганізовано в НВО.

Гурженко Ольга Леонідівна


 | 30.10.2009 | Переглядів: 3139 | Коментарів: 0 | детальніше

ФЕНЕВИЦЬКЕ НВО „ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –ДИТЯЧИЙ САДОК”


Категорія: Навчально-виховні об’єднання

        У 1940 році громада с. Феневичі - найзаможніші її члени - обладнала на місці єврейської крамнички кімнату під школу.
        Понад ЗО років пропрацював у Феневицькій школі скромний учитель української мови і літератури А.Є. Горда (майже всі жителі села віком 40-60 років - його учні). 42 роки навчав і виховував учнів викладач російської мови і літератури В.О. Покровський. У 1967-1978 рр. українську мову і літературу викладав В.М. Яцюк, який нині працює старшим науковим співробітником музею Т.Г. Шевченка в м. Києві. Із задоволенням згадують його випускники літературну студію «Ну, що б здавалося, слова… Слова та голос - більш нічого».
        З 1978 р до виходу на заслужений відпочинок директором школи працювала О.Ф. Федоренко.
        Гордістю колективу є талановиті учні, вокальний ансамбль «Журавка» (керівник - учитель музики А.І. Настенко), гурток з різьблення по дереву (керівник - учитель трудового навчання О.М. Крикун).
        З вересня 2008 року Феневицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано в Феневицьке НВО „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”.

Кравченко Олександр Олександрович


 | 30.10.2009 | Переглядів: 3494 | Коментарів: 0 | детальніше

СУКАЧІВСЬКЕ НВО „ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –ДИТЯЧИЙ САДОК”


Категорія: Навчально-виховні об’єднання

        Першим директором нової Сукачівської школи (1964 р) був В.І. Каранда. Він же й займався її будівництвом. У далекому 1939 році розпочалася його педагогічна кар'єра, що тривала 31 рік. Ветеран Великої Вітчизняної війни, партизан, талановитий учитель математики і керівник… Справу В.І. Каранди продовжили дві доньки й онука.
        З 2002 р. директором даної школи працює Коноваленко Надія Федорівна.
        В 2004 р. за допомоги Українського фонду соціальних інвестицій та внесків громади проведено капітальний ремонт школи.
        В педагогічному колективі 20 вчителів. Понад 40 років працюють в школі Рубанчук Г.С. – вчитель біології; Костюченко Н.І. – вчитель математики, Онопрієнко Н.В. – вчитель математики. Є в школі вчитель – методист з педагогічним стажем більше 40 р. Ступак О.Г., вчитель іноземної мови.
        З вересня 2008 року Сукачівську ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано в Сукачівське НВО „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”.

Коноваленко Надія Федорівна


 | 30.10.2009 | Переглядів: 3970 | Коментарів: 0 | детальніше

ПРИБІРСЬКЕ НВО „ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ- ДИТЯЧИЙ САДОК”


Категорія: Навчально-виховні об’єднання

        Будувати першу школу в с. Прибірськ розпочали в 1886 році на кошти, зібрані з його жителів. Першим викладачем був Т.Ф. Моргун, який учителював у Прибірську майже ЗО років.
        Наприкінці 1980-х років школу очолює П.П. Черненко. З його ініціативи було розібрано сільську церкву, з матеріалу якої до будинку священика добудували приміщення для школи.
        У 1978 році збудовано нове приміщення. До школи ходять учні із сіл Хочева, Оране, Пироговичі.
        З 1981 року до 1 вересня 2000 року незмінним керівником школи була В.О. Грицаєнко.
        1991 р в новому приміщенні навчального закладу оформили краєзнавчий музей, в якому й тепер відбуваються зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни і праці, проводять вікторини, уроки пам'яті, конференції. За досягнення в навчанні і вихованні підростаючою коління школі було присуджено звання «Зразкова школа». Директора школи В.О. Грицаєнко нагороджено орденами Трудового Червоного Прапора, «Знак пошани», медалями «За трудовую доблесть», «Ветеран праці», удостоєно почесного звання «Відмінник освіти СРСР». Віра Олександрівна була делегатом II Всеукраїнського з'їзду вчителів. У 2007 р. в рамках проведення громадської акції «Ділова Київщина» її нагороджено дипломом лауреата та почесним знаком «Патріот Київщини».
        З 2000 р. по 2006 р. педагогічний колектив очолював Л.В. Твардовський. З 2007 р. директором працює В.І.Черненко.
        З вересня 2008 року Прибірську ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано в Прибірське НВО „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”.

Черненко Валентина Іванівна


 | 30.10.2009 | Переглядів: 3325 | Коментарів: 0 | детальніше