Меню

Архів

Червень 2024 (3)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (2)
Березень 2024 (16)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Центр розвитку дитини «Веселка»


Категорія: Дошкільні навчальні заклади

Презентація:
centr-rozvitu-ditini-veselka.doc [3.42 Mb]


 | 25.11.2009 | Переглядів: 4387 | Коментарів: 0 | детальніше

Іванківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 „Іванко” комбінованого типу


Категорія: Дошкільні навчальні заклади

„Дитинство – це ранок життя
людини, а ранок має бути щасливим”
С. Русова


        Дошкільний навчальний заклад №5 „Іванко” був заснований в 1991 році. Він радісно відкрив свої обійми для 140 малят селища Іванків. З першого дня і по даний час очолює колектив Єщенко Раїса Андріївна, досвідчений педагог, мудрий керівник, спеціаліст вищої категорії, Відмінник народної освіти.
        Ось уже 18 років ми створюємо затишний острівець добра і любові для малят. Робота нашого колективу спрямована на те, щоб дитина почувала себе комфортно. Для цього ми створюємо оптимальні умови, зорієнтовані на особистісний гармонійний розвиток дошкільнят. За роки існування із стін дитячого садка вийшло понад тисячу вихованців.

Іванківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 „Іванко” комбінованого типу


        Сьогодні наш дошкільний заклад це:
        - творчий колектив, який налічує 16 педагогів (6 – спеціалісти вищої категорії, 3 – спеціалісти І категорії)
        - музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель англійської мови.
        - сучасний заклад на 6 груп, обладнаних всім необхідним.
        - музичний зал, методичний, медичний, логопедичний кабінети, кімната релаксації.
        - 6 груп дітей дошкільного віку, одна з яких логопедична.

        Чудова професія у наших вихователів – бути фантазерами і педагогами, акторами, яким ніхто не аплодує, лікарями, до порад яких не завжди дослухаються. Досвідчені педагоги Л.Л. Котікова, О.О. Ляшенко, І.О. Конєва, Т.П. Ничипоренко, Т. Л. Беренок, Т.М. Гриценко, В.Н. Дука прагнуть зробити цікавим і пізнавальним кожне заняття, змістовнішою кожну гру, прогулянку. І в кожної з них свої творчі знахідки, здобутки на цьому шляху.
        Належну увагу приділяємо оздоровленню дітей. Постійно діє спеціально обладнана кімната релаксації,де малюки зміцнюють свій імунітет за допомогою люстри Чижевського, ароматерапії, фіточаїв, синглетно-кисневої суміші.
        Йдучи на зустріч побажанням батьків в 2004 році відкрито логопедичну групу,заняття в якій проводить досвідчений логопед Тарасенко Н.А.
        Практичний психолог Бусленко Н.І працює над забезпеченням емоційного комфорту дітей , розвитком пізнавальних здібностей старших дошкільників.
        Любов до прекрасного, чарівний світ мелодії відкриває малятам музичний керівник Селегей Т.Г. Її вихованці неодноразово були переможцями районних конкурсів „Ранкова зірка” та „Юні таланти Іванківщини”

Іванківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 „Іванко” комбінованого типу


        Колектив працює над проблемами:
        - формування у дітей екологічного світогляду, свідомого ставлення до свого здоров’я.
        - формування мовної культури дітей, логопедична допомога дітям з порушеннями звуковимови.
        - зміцнення здоров’я дітей шляхом використання сучасних оздоровчих методик.
        - розвиток творчих здібностей вихованців засобами сучасного мистецтва.

        Досвід роботи педпрацівників ДНЗ, відомий в області

        - Конєва І.О. „Психогімнастика. Корекційно-розвивальні заняття з дітьми” - 2000 рік.
        - Єщенко Р. А. „Морально-етичне виховання дошкільнят” – 2002 рік
        - Бусленко Н.І. „ Адаптована програма виховання дітей дошкільног віку для навчальних груп короткотривалого перебування” 2005 рік; „Логіка в дитячому садку” – 2009 рік


 | 15.11.2009 | Переглядів: 4414 | Коментарів: 0 | детальніше

Іванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"


Категорія: Дошкільні навчальні заклади

Іванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"         По центральній вулиці Київській селища Іванків, серед розмаїття квітів затишно розташувався дитячий дошкільний заклад “Сонечко”. Навіть у цій назві – безмежне тепло любові до дітей, до навколишнього світу.
        Дитячий дошкільний заклад “Сонечко” відкрився в 1962 році. Піднімати садочок довірили молодій дівчині – Шапошніковій Галині Гуріївні, котра згодом стала досвідченою завідуючою і працювала в ньому 37 років. Саме її заслугою є добудова у 1990 році приміщення, яке дало змогу відвідувати цей заклад 198 вихованцям, а також проводити музичні та спортивні заходи в окремих просторих залах.
Завітавши до дитячого садочка, відразу відчуваєш затишок і тепло. Для малюків гостинно відкриті двері восьми груп: “Дзвіночок”, “Бджілка”, “Домісолька”, “Казкова”, “Веселка”, “Калинка”, “Віночок”, “Ромашка”.
        Під керівництвом завідуючої Пронькіної О. О. в садку працює 22 досвідчених і талановитих педагоги, з них вищу освіту має - 11, середню спеціальну – 11. Кожен вихователь має власні секрети підходу до спілкування з дітьми. В своїй роботі вони завжди враховують дитячий інтерес та зацікавленість тією чи іншою справою.
        Головним напрямком роботи дошкільного закладу є збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей, а також впровадження інноваційної діяльності для розвитку інтелектуального потенціалу дошкільника. Для здійснення цієї роботи в садочку працює творча ініціативна група під керівництвом вихователя Шатило Т. Д. по впровадженню інноваційності для розвитку інтелектуального потенціалу дітей, а також творча лабораторія “Пошук” під керівництвом вихователя Ющенко Г. А., яка активізує діяльність педагогів на пошук ефективних інноваційних форм роботи за спадщиною В. О. Сухомлинського. Вихователь Бабич С. В. в роботі з дітьми використовує елементи методики М. Монтессорі, які дають можливість дітям краще пізнавати навколишній світ. Щоб досягти поставленої мети, педагоги закладу не залишають поза увагою батьків вихованців. Для них працює “Клуб молодої сім’ї” під керівництвом практичного психолога Прищепи Т. І.
Іванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"         Поза увагою не залишаються обдаровані діти, які займаються у гуртках: “Талановиті пальчики” ( нетрадиційні техніки малювання і ліплення ), “Логіка”, “Читай лик”, “Здоров’ячок”, “Ляльковий театр малюкам”, “Вчимося писати”. Для дітей з вадами мови працює логопедична група: вихователі Лозенко Н. О., Якименко О. В.
        Актуальність питання зміцнення здоров’я дітей привело до того, що в 1999 році був відкритий кабінет релаксації, де діти приймають фіточаї, кисневі коктейлі, проходять курси іонотерапії, аромотерапії, звукотерапії.
        Збереженням психічного здоров’я дітей успішно займається практичний психолог Прищепа Т. І. Вона має робочий кабінет та навчальний психологічний кабінет для проведення занять з дітьми. Тетяна Іванівна ініціативна, творча особистість, постійно друкується в психологічних виданнях, має авторський посібник “Соціалізація дошкільників в умовах ДНЗ”.
        Завдяки творчості і фантазії музичного керівника Олексієнко Н. П. у садочку створено зимовий сад, в якому безліч екзотичних красивих рослин, є декоративний тераріум та акваріум.
        Не менш важливим є забезпечення рухової активності дітей на вулиці. Кожна вікова група має свій майданчик з ігровими спорудами. Заняття з фізкультури на свіжому повітрі можна провести на спеціально обладнаному спортивному майданчику.
        Працюючи злагоджено, весь колектив дошкільного закладу прагне виростити підростаюче покоління здоровим, бадьорим та компетентним для подальшого життя.


 | 15.11.2009 | Переглядів: 4940 | Коментарів: 0 | детальніше