Меню

Архів

Червень 2024 (4)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (2)
Березень 2024 (16)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення


Категорія: Новини та інформація, Нова українська школа

Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення Діяльнісний підхід в реаліях сьогодення

     3 листопада на базі Іванківського ліцею №2 відбулося навчання учителів початкових класів ЗЗСО Іванківської ТГ. Мета проведення навчання – реалізація програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» у рамках підтримки відновлення освіти України фундацією LEGO та підвищення методичної компетенції вчителів початкових класів на прикладах діяльнісної взаємодії учасників заходу. Учасники тренінгу пригадали складові ранкового кола та методику його проведення, способи об’єднання в команди, взяли активну участь у виконанні практичних вправ, узагальнені понять, створенні дизайну інтегрованого уроку, мандрували картою України із застосуванням цеглинок наборів LEGO. | 07.11.2023 | Переглядів: 106 | Коментарів: 0 | детальніше

Майстер-клас для вчителів зарубіжної літератури


Категорія: Новини та інформація, Нова українська школа

Майстер-клас для вчителів зарубіжної літературиМайстер-клас для вчителів зарубіжної літератури

 

     19 жовтня на базі Горностайпільського ліцею для вчителів зарубіжної літератури Іванківської територіальної громади було проведено з учнями 6 класу майстер-клас у формі брейн-рингу «Міфи на всі часи», який підготувала Марченко Г.О. Даний захід був зорієнтований на реалізацію компетентнісно - орієнтованого підходу в навчанні, що забезпечило розвиток предметних компетентностей учнів: проводити аналогію із сучасним життям, аргументовано і грамотно висловлювати власну думку. Галина Олександрівна продемонструвала колегам свій досвід, реалізацію методичної ідеї,застосування прийомів і методів навчання, ефективність застосування мультимедійної презентації, яка здатна пробудити інтерес до навчання в більшості учнів. Використала такі форми роботи: робота в парах, індивідуальна робота, групова робота, робота з ілюстраціями.
     Всі учасники отримали практичні знання та безліч цікавих ідей, які зможуть використати в своїй педагогічній діяльності. Майстер-клас пройшов насичено, цікаво та плідно. Всі присутні отримали безліч  позитивних емоцій.

  | 20.10.2023 | Переглядів: 135 | Коментарів: 0 | детальніше

Формування читацької компетентності у молодших школярів


Категорія: Нова українська школа

Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів

 

     20.02 2023 р. на базі Запрудської філії Іванківського ліцею № 1 відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів з теми «Формування читацької компетентності у молодших школярів», який провела Кириленко Ганна Вікторівна.

     Учасникам майстер-класу продемонстрували цікаві методичні прийоми, різноманітні форми та види читання, використання інтерактивних методик та ІКТ-технологій  на уроках читання.

     Педагоги мали змогу поглибити свою фахову майстерність щодо формування читацьких компетентностей, практично тренувалися застосовувати діяльнісні методи, стратегії, технології.   

     Всі учасники отримали практичні знання та безліч цікавих ідей, які зможуть використовувати в своїй педагогічній діяльності. Майстер-клас пройшов у затишній, невимушеній, комфортній атмосфері. | 23.02.2023 | Переглядів: 180 | Коментарів: 0 | детальніше

Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення»


Категорія: Нова українська школа

Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення»

 

     22 грудня на базі Запрудської філії ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення».

     Концепція Нової української школи має визначальний вплив на удосконалення методів, методик, засобів навчання сучасних школярів. Як одне з наскрізних завдань сучасного освітнього процесу є розвиток критичного мислення учнів. З огляду на цю актуальну проблему вчителі району розглядали питання застосування методів критичного мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів на уроках.

     Учасники семінару побували на відкритому уроці в 4 класі «Узагальнення і систематизація знань учнів з теми «Природні зони України» (учитель Кириленко Г.В.). Протягом уроку було виконано багато завдань за різними методами та в ігровій формі. Діти не тільки із задоволенням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання. Робота в групах забезпечила взаємодію між учнями й зробила непрямим керування вчителем класу, що дало змогу виховувати почуття спільноти.

     Учителі початкових класів обговорили інноваційні прийоми роботи: прийом фішбоун, прийом «Кола Вена», використання технології «Кластер» та технології створення сенкану. Учасники семінару проаналізували власний досвід застосування прийомів критичного мислення в роботі з молодшими школярами.

     Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні та відзначений учасниками ефективним, пізнавальним, цікавим. | 25.12.2021 | Переглядів: 680 | Коментарів: 0 | детальніше

Крок на шляху до освітньої реформи


Категорія: Нова українська школа

Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи

 

     У період з 02. по 13 серпня 2021 року вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради підвищували кваліфікацію відповідно до Концепції «Нова українська школа». Зроблено ще один крок на шляху до освітньої реформи. У цьому навчальному році всі учні початкових класів навчатимуться за єдиним Державним стандартом початкової освіти.

     У творчій та відкритій для спілкування й діалогу атмосфері тренінгових занять педагоги проаналізували проблеми й виклики освітньої реформи, визначили нові ролі й важливі завдання вчителя в контексті сучасних змін, акцентували увагу на ключових поняттях тематичного і діяльнісного підходів,опрацювали сучасні методики й стратегії навчання учнів у початковій школі.

     Особливо емоційним і пізнавальним було спілкування у колі «ранкових зустрічей», під час гри-руханки, у ході презентацій, творчих робіт, створених в командах.

     Педагоги обговорили питання формувального оцінювання учнів початкових класів та створення освітнього простору для навчання та розвитку молодших школярів в умовах реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти. | 31.08.2021 | Переглядів: 901 | Коментарів: 0 | детальніше

Методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу 5 класах НУШ


Категорія: Нова українська школа | 13.08.2021 | Переглядів: 924 | Коментарів: 0 | детальніше