Меню

Архів

Березень 2021 (3)
Лютий 2021 (5)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (6)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Найдорожчий скарб - це знання


Категорія: Нова українська школа

Найдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання

 

     17 лютого у 3 класі Розважівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений відкритий урок з української мови. Тема уроку: «Вивчаємо частини мови». Урок було проведено у формі інтелектуальної гри - уроку-квесту.

     Для створення хорошого настрою та позитивного налаштування для роботи, на початку уроку діти привіталися та поділилися компліментами. Далі діти обрали «транспорт» на якому мандрували протягом усього уроку в пошуках скарбів. Підказки для пошуку маршруту діти читали у презентації, яка демонструвалася на інтерактивній дошці. Протягом уроку учні працювали у парах, трійками та у групах. Повторювали матеріал за допомогою кубика Блума, працювали з LEGO-конструктором. Також не забули відпочити і порухатися під час фізкультхвилинки. Найбільше дітям сподобалася робота з картками на яких вони за допомогою прищіпок впізнавали частини мови. В кінці уроку діти відшукали «скарб», що був  захований у конвертах із завданнями. Це було слово ЗНАННЯ.

     Підсумовуючи роботу на уроці,  діти висловили свою думку, що найдорожчий скарб - це ЗНАННЯ. | 05.03.2021 | Переглядів: 37 | Коментарів: 0 | детальніше

Скарбничка майстерності з LEGO


Категорія: Нова українська школа

Скарбничка майстерності з LEGO Скарбничка майстерності з LEGO

     На базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» багато років працює районна школа педагогічної майстерності для вчителів початкових класів. 19 лютого 2021 року вчителем вищої категорії, керівником школи Правдивою Ларисою Павлівною був проведений відкритий інтегрований урок з математики, української мови, літературного читання, ЯДС у 3 класі з використанням «Шести цеглинок LEGO».

     Були присутні методист відділу освіти Гніденко Валентина Миколаївна, заступник з НВР Цудінович Наталія Іванівна, вчителі початкових класів школи. В ході уроку були використані різноманітні вправи, які полегшують процес засвоєння програмового матеріалу, викликають інтерес до навчання, розвивають пізнавальну активність молодших школярів.

     Учні залюбки вчилися аналізувати інформацію, планувати власну діяльність, самостійно розв’язувати навчальні задачі, придумувати нові ідеї та аналізувати їх. | 24.02.2021 | Переглядів: 23 | Коментарів: 0 | детальніше

Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу


Категорія: Нова українська школа

Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу

     Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань освітнього процесу, йдеться й у Концепції нової української школи. Та з чого починати? Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? Наша відповідь – використовувати методи розвитку критичного мислення під час уроків.

     16 лютого в ОНЗ «Іванківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2» відбулося засідання малого методичного центру, де Ковальчук Н.І. показала майстер-клас по використанню методів та прийомів критичного мислення, а вчителька М.О.Гришмановська провела відкритий урок з літературного читання, де вміло використала метод «6 капелюхів» Едварда де Боно, кубик Блума, «Сенкан», гру «Актори».

     Упровадження технологій критичного мислення – це величезна втіха й насолода, це найкращий відпочинок і водночас чудова « гімнастика» для розуму маленьких здобувачів освіти. | 16.02.2021 | Переглядів: 9 | Коментарів: 0 | детальніше

Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь»


Категорія: Нова українська школа

Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь» Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь» Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь» Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь» Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь» Перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь»

 

     26 листопада 2020 року відбулося перше заняття обласного майстер - класу на базі Оливського НВО з теми «Діяльнісний підхід у початковій школі як інструмент розвитку наскрізних вмінь».   

     Зустріч проводилася з використанням онлайн-сервісу Google Meet. Під час зустрічі учасники майстер - класу поповнили свої знання з теми «Формування компетентностей та наскрізних умінь особистості школяра».

     Педагоги переглянули презентацію, відео, виконували практичні вправи, демонстрували виконану роботу, дискутували.

     Для учасників формат роботи був новим, тому хвилювалися всі. Але зустріч вдалася! | 26.11.2020 | Переглядів: 109 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ"


Категорія: Нова українська школа

Семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ" Семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ" Семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ" Семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ"

     05 березня 2020 року на базі Блідчанського НВО "ЗОШ I-II ступенів - дитячий садок" відбувся семінар - практикум для вчителів початкових класів "Інтегроване навчання, як освітній пазл НУШ". Інтегрований урок математика, українська мова у 1 класі провела вчитель Лещенко Тамара Олександрівна у формі подорожі на тему; Грамоти учитися - завжди пригодиться. Урок пройшов під девізом:

 Працюй наполегливо, швидко, старанно.

Щоб кожну хвилину не втрачати марно.

     Вчитель застосувала різні форми і методи роботи на уроці, розвивала комунікативну, пізнавальну, екологічну компетентності. | 05.03.2020 | Переглядів: 311 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум


Категорія: Новини та інформація, Нова українська школа

Семінар-практикум Семінар-практикум Семінар-практикум Семінар-практикум

     27 листопада в Шпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів «Використання елементів технології критичного мислення».

     Вчителі району побували на відкритому інтегрованому уроці з природознавства та трудового навчання в 3 класі на тему: « Корисні копалини - гірські породи, які використовує людина. Види корисних копалин. Комбінування природних і пластичних матеріалів. Виготовлення виробів з природних і пластичних матеріалів.»

     Урок-подорож успішно провела вчитель вищої категорії, «старший вчитель» Ничипоренко Л.В. | 28.11.2019 | Переглядів: 172 | Коментарів: 0 | детальніше