Меню

Архів

Вересень 2023 (2)
Серпень 2023 (4)
Липень 2023 (3)
Червень 2023 (5)
Травень 2023 (7)
Квітень 2023 (6)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Формування читацької компетентності у молодших школярів


Категорія: Нова українська школа

Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів Формування читацької компетентності у молодших школярів

 

     20.02 2023 р. на базі Запрудської філії Іванківського ліцею № 1 відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів з теми «Формування читацької компетентності у молодших школярів», який провела Кириленко Ганна Вікторівна.

     Учасникам майстер-класу продемонстрували цікаві методичні прийоми, різноманітні форми та види читання, використання інтерактивних методик та ІКТ-технологій  на уроках читання.

     Педагоги мали змогу поглибити свою фахову майстерність щодо формування читацьких компетентностей, практично тренувалися застосовувати діяльнісні методи, стратегії, технології.   

     Всі учасники отримали практичні знання та безліч цікавих ідей, які зможуть використовувати в своїй педагогічній діяльності. Майстер-клас пройшов у затишній, невимушеній, комфортній атмосфері. | 23.02.2023 | Переглядів: 67 | Коментарів: 0 | детальніше

Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення»


Категорія: Нова українська школа

Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення» Відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення»

 

     22 грудня на базі Запрудської філії ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» відбулось засідання школи педагогічної майстерності з теми «Розвиток критичного мислення».

     Концепція Нової української школи має визначальний вплив на удосконалення методів, методик, засобів навчання сучасних школярів. Як одне з наскрізних завдань сучасного освітнього процесу є розвиток критичного мислення учнів. З огляду на цю актуальну проблему вчителі району розглядали питання застосування методів критичного мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів на уроках.

     Учасники семінару побували на відкритому уроці в 4 класі «Узагальнення і систематизація знань учнів з теми «Природні зони України» (учитель Кириленко Г.В.). Протягом уроку було виконано багато завдань за різними методами та в ігровій формі. Діти не тільки із задоволенням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання. Робота в групах забезпечила взаємодію між учнями й зробила непрямим керування вчителем класу, що дало змогу виховувати почуття спільноти.

     Учителі початкових класів обговорили інноваційні прийоми роботи: прийом фішбоун, прийом «Кола Вена», використання технології «Кластер» та технології створення сенкану. Учасники семінару проаналізували власний досвід застосування прийомів критичного мислення в роботі з молодшими школярами.

     Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні та відзначений учасниками ефективним, пізнавальним, цікавим. | 25.12.2021 | Переглядів: 563 | Коментарів: 0 | детальніше

Крок на шляху до освітньої реформи


Категорія: Нова українська школа

Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи

 

     У період з 02. по 13 серпня 2021 року вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради підвищували кваліфікацію відповідно до Концепції «Нова українська школа». Зроблено ще один крок на шляху до освітньої реформи. У цьому навчальному році всі учні початкових класів навчатимуться за єдиним Державним стандартом початкової освіти.

     У творчій та відкритій для спілкування й діалогу атмосфері тренінгових занять педагоги проаналізували проблеми й виклики освітньої реформи, визначили нові ролі й важливі завдання вчителя в контексті сучасних змін, акцентували увагу на ключових поняттях тематичного і діяльнісного підходів,опрацювали сучасні методики й стратегії навчання учнів у початковій школі.

     Особливо емоційним і пізнавальним було спілкування у колі «ранкових зустрічей», під час гри-руханки, у ході презентацій, творчих робіт, створених в командах.

     Педагоги обговорили питання формувального оцінювання учнів початкових класів та створення освітнього простору для навчання та розвитку молодших школярів в умовах реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти. | 31.08.2021 | Переглядів: 806 | Коментарів: 0 | детальніше

Методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу 5 класах НУШ


Категорія: Нова українська школа | 13.08.2021 | Переглядів: 796 | Коментарів: 0 | детальніше

Екологія і ми


Категорія: Нова українська школа

Екологія і ми Екологія і ми Екологія і ми Екологія і ми

 

     12 травня 2021 року у 4 класі Блідчанської філії ОНЗ "Іванківська ЗОШ I-III ступенів № 1" відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів на тему "Розв'язування математичних завдань екологічного та краєзнавчого змісту".

     Інтегрований урок Ольга Михайлівна Мусієнко провела у формі віртуальної телепередачі "Екологія і ми". Учні не тільки повторили і закріпили вивчений матеріал з математики, але й отримали цікаві відомості про професії майбутнього у сфері екології.

      На думку вчительки 2 класу Тамари Олександрівни Лещенко, урок був не просто вдалим, а дуже цікавим, насиченим науковими термінами. Дуже багато було пізнавальних фактів про рідний край. Усі завдання були тісно пов'язані з темою уроку. | 13.05.2021 | Переглядів: 927 | Коментарів: 0 | детальніше

Як ми крокуємо до майстерності


Категорія: Нова українська школа

Як ми крокуємо до майстерності Як ми крокуємо до майстерності Як ми крокуємо до майстерності

 

     18 березня 2021 року на базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» був проведений семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Як ми крокуємо до майстерності». Класовод 2-В класу Смовж Людмила Василівна показала інтегрований урок з предметів «Я досліджую світ», «Математика», «Дизайн і технології».

     Урок був проведений в цікавій ігровій формі з використанням інтерактивних форм роботи та елементами розвитку критичного мислення.  

     Учні активно та зацікавлено працювали, із задоволенням відпочивали, робили вдалі висновки з певних видів діяльності.

     На завершення семінару учасники поділились власним досвідом та подякували Людмилі Василівні за змістовно поданий матеріал. | 02.04.2021 | Переглядів: 975 | Коментарів: 0 | детальніше