Меню

Архів

Вересень 2021 (15)
Серпень 2021 (28)
Липень 2021 (3)
Червень 2021 (7)
Травень 2021 (16)
Квітень 2021 (28)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Крок на шляху до освітньої реформи


Категорія: Нова українська школа

Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи Крок на шляху до освітньої реформи

 

     У період з 02. по 13 серпня 2021 року вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради підвищували кваліфікацію відповідно до Концепції «Нова українська школа». Зроблено ще один крок на шляху до освітньої реформи. У цьому навчальному році всі учні початкових класів навчатимуться за єдиним Державним стандартом початкової освіти.

     У творчій та відкритій для спілкування й діалогу атмосфері тренінгових занять педагоги проаналізували проблеми й виклики освітньої реформи, визначили нові ролі й важливі завдання вчителя в контексті сучасних змін, акцентували увагу на ключових поняттях тематичного і діяльнісного підходів,опрацювали сучасні методики й стратегії навчання учнів у початковій школі.

     Особливо емоційним і пізнавальним було спілкування у колі «ранкових зустрічей», під час гри-руханки, у ході презентацій, творчих робіт, створених в командах.

     Педагоги обговорили питання формувального оцінювання учнів початкових класів та створення освітнього простору для навчання та розвитку молодших школярів в умовах реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти. | 31.08.2021 | Переглядів: 17 | Коментарів: 0 | детальніше

Методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу 5 класах НУШ


Категорія: Нова українська школа | 13.08.2021 | Переглядів: 27 | Коментарів: 0 | детальніше

Екологія і ми


Категорія: Нова українська школа

Екологія і ми Екологія і ми Екологія і ми Екологія і ми

 

     12 травня 2021 року у 4 класі Блідчанської філії ОНЗ "Іванківська ЗОШ I-III ступенів № 1" відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів на тему "Розв'язування математичних завдань екологічного та краєзнавчого змісту".

     Інтегрований урок Ольга Михайлівна Мусієнко провела у формі віртуальної телепередачі "Екологія і ми". Учні не тільки повторили і закріпили вивчений матеріал з математики, але й отримали цікаві відомості про професії майбутнього у сфері екології.

      На думку вчительки 2 класу Тамари Олександрівни Лещенко, урок був не просто вдалим, а дуже цікавим, насиченим науковими термінами. Дуже багато було пізнавальних фактів про рідний край. Усі завдання були тісно пов'язані з темою уроку. | 13.05.2021 | Переглядів: 59 | Коментарів: 0 | детальніше

Як ми крокуємо до майстерності


Категорія: Нова українська школа

Як ми крокуємо до майстерності Як ми крокуємо до майстерності Як ми крокуємо до майстерності

 

     18 березня 2021 року на базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» був проведений семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Як ми крокуємо до майстерності». Класовод 2-В класу Смовж Людмила Василівна показала інтегрований урок з предметів «Я досліджую світ», «Математика», «Дизайн і технології».

     Урок був проведений в цікавій ігровій формі з використанням інтерактивних форм роботи та елементами розвитку критичного мислення.  

     Учні активно та зацікавлено працювали, із задоволенням відпочивали, робили вдалі висновки з певних видів діяльності.

     На завершення семінару учасники поділились власним досвідом та подякували Людмилі Василівні за змістовно поданий матеріал. | 02.04.2021 | Переглядів: 165 | Коментарів: 0 | детальніше

Секрети педагогічної майстерності


Категорія: Нова українська школа

Секрети педагогічної майстерності Секрети педагогічної майстерності Секрети педагогічної майстерності Секрети педагогічної майстерності

 

     В березні на базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» пройшов семінар для вчителів початкових класів «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ».

     Учитель-методист початкових класів Ставинога Наталя Василівна провела ранкову зустріч на тему «Весна», налаштувала дітей до навчання, об’єднала їх, створила позитивний настрій учнів.

     Вчителька провела урок з предмета «Я досліджую світ» на тему «Корисна їжа. Яка вона?» на якому використала методи і засоби навчання, які активізували діяльність першокласників. Була  також проведена весела перерва «Ластовинки».

      Вільне, невимушене спілкування в процесі відпрацювання методик активного мислення забезпечило учасникам семінару унікальну можливість сказати своє слово відповідно до короткої схеми: хто-кому- в якій формі- що може сказати та впоратися з головним завданням- вибрати персонажа, вжитися в його роль і донести до аудиторії висловлювання від його імені.

     Хвилюючими позитивними емоціями та відчуттям щастя ділилися педагоги під час завершення семінару. | 24.03.2021 | Переглядів: 189 | Коментарів: 0 | детальніше

Ігрова діяльність на уроках в початкових класах


Категорія: Нова українська школа

Ігрова діяльність на уроках в початкових класах Ігрова діяльність на уроках в початкових класах Ігрова діяльність на уроках в початкових класах Ігрова діяльність на уроках в початкових класах

 

     19 березня 2021 р. на базі Шпилівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" відбувся районний семінар для вчителів початкових класів з проблеми "Ігрова діяльність на уроках в початкових  класах".

     Відкритий інтегрований урок з предметів "Я досліджую світ" та "Дизайн і технології" у 2 класі на тему "Великоднє диво. Виготовлення великодніх крашанок" провела вчитель початкових класів Лещенко В.І. Урок пройшов у ігровій формі. Учні із захопленням брали участь у всіх видах роботи, цікаво пройшла практична робота з виготовлення крашанок. Лещенко В.І. показала свою майстерність, поділилася досвідом роботи з колегами.

     На уроці планувала дружня робоча атмосфера. | 23.03.2021 | Переглядів: 165 | Коментарів: 0 | детальніше