Меню

Архів

Січень 2022 (2)
Грудень 2021 (23)
Листопад 2021 (19)
Жовтень 2021 (28)
Вересень 2021 (43)
Серпень 2021 (28)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Проведено інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху"


Категорія: Безпека життєдіяльності

Проведено інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху" Проведено інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху" Проведено інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху" Проведено інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху"

 

     Старший інспектор ювенальної превенції відділення поліції №1 Вишгородського РУП завітала до учнів 5-х класів ОНЗ "Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1", де провела інтерактивний урок на тему "Правила дорожнього руху". Діти разом з правоохоронцем в інтерактивній формі ознайомилися з дорожніми знаками для пішоходів, світлофором та його призначенням, безпечними місцями переходу вулиць. Аби закріпити весь теоретичний матеріал, учні «приміряли» на себе ролі учасників дорожнього руху - пішохода та водія, та вже на практиці демонстрували поліцейським свої знання та вміння. | 29.09.2021 | Переглядів: 33 | Коментарів: 0 | детальніше

Проведено профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради


Категорія: Безпека життєдіяльності

Проведено профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради Проведено профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради Проведено профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради Проведено профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради

 

     Поліцейські відділення поліції №1 Вишгородського районного управління поліції провели профілактичний захід для учнів закладів загальної середньої освіти Іванківської селищної ради, під час якого в ігровій формі нагадали правила дорожнього руху та звернули увагу на необхідність дотримання правил безпеки, зокрема, дорогою до школи та додому, навчали бути уважними та обережними. | 28.09.2021 | Переглядів: 34 | Коментарів: 0 | детальніше

Безпека на дорозі


Категорія: Безпека життєдіяльності | 03.08.2021 | Переглядів: 51 | Коментарів: 0 | детальніше

Правила поведінки на воді


Категорія: Безпека життєдіяльності | 03.08.2021 | Переглядів: 41 | Коментарів: 0 | детальніше

Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди!


Категорія: Позашкільна освіта, Безпека життєдіяльності

Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди! Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди! Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди! Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди!

     Багато дітлахів неодноразово залишаються вдома без дорослих, де їх може чекати небезпека, у том числі й загроза виникнення пожежі. 

     Для молодших гуртківців Іванківського районного ЦДЮТ 10 лютого була проведена  ігрова програма «Вогонь - наш друг, та не завжди, чекати можна і біди!»

     Культорганізатор Тетяна Голяк нагадала дітям причини виникнення пожеж, а вони навели реальні приклади, які виникають через недотримання правил пожежної безпеки.

     В ході ігрових ситуацій юні рятувальники продемонстрували, як можна загасити невеликий вогонь водою, піском, ковдрою; звернули увагу на небезпеку, яку приховують сірники, свічки; повторили правила користування електричними приладами; згадали про професію рятувальника.

     Під час заходу діти пригадали елементарні правила безпеки власного життя, адже від того, чи знають вони правила поведінки в різних небезпечних ситуаціях, залежить їхнє здоров’я та життя. | 14.02.2020 | Переглядів: 391 | Коментарів: 0 | детальніше

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ


Категорія: Безпека життєдіяльності

     Основні причини від яких виникають пожежі - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

     Щоб не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися для всіх правил пожежної безпеки в побуті та перш за все вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

 

Це слід виконувати кожному:

- слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;

- категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів;

- йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

 

     Розпочинається опалювальний сезон. А пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де в кожному будинку є піч - об’єкт підвищеної пожежної небезпеки. Тому варто ще раз нагадати правила пожежної безпеки при експлуатації печей. Перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені. Пам’ятайте - наслідки пожежі непорівнянні з витратами на ремонт вашого «домашнього вогнища».

     Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та накаляти їх, також експлуатувати печі без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини.

     Відзначимо, що «пічні» пожежі діляться на дві групи. По - перше, причиною загорання може бути порушення правил влаштування печі. Наприклад, недостатні відстані між димарем печі і дерев’яними конструкціями перекриттів будинку. Сюди ж можна віднести відсутність підтопочного листа, в результаті чого через випад вугілля загоряється підлога.

     Інша проблема - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Також часто закінчується пожежею розпалювання печей бензином, газом та іншими легкозаймистими рідинами.       Крім того, не можна топити печі з відкритими дверцятами, сушити одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені в печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати. | 10.10.2019 | Переглядів: 235 | Коментарів: 0 | детальніше