Меню

Архів

Червень 2022 (5)
Травень 2022 (16)
Квітень 2022 (4)
Лютий 2022 (9)
Січень 2022 (15)
Грудень 2021 (23)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Джура 2021 - ІІ тур гри


Категорія: Патріотичне виховання

Джура 2021 - ІІ тур гри Джура 2021 - ІІ тур гри

 

     На Київщині з 07.06.2021р. по 23.06.2021 відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який цьогоріч проводився у два тури та в он-лайн форматі.

     Серед 18 роїв джур старшої вікової групи (молоді козаки та козачки 15-17 років) участь у грі взяв і рій ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» - «Залізні вовки». Загальна кількість учасників (разом з педагогами-виховниками роїв та суддями) - 310 осіб.

     З 07 по 14 червня відбувся І-й тур гри - он-лайн-ТАБОРУВАННЯ: рій здійснив вихід за межі населеного пункту (табір Древлянська Січ), де провели 3-х денний наметовий табір, взяли участь у козацько-лицарських, військово-прикладних, туристсько-спортивних, краєзнавчо-мистецьких та екологічних вишколах. Обов’язковою умовою таборування для рою було проведення ранкових та вечірніх шикувань-збірок з виконанням Гімну України та гімну ЗСУ, ранкових руханок та вечірніх ватр. Своє таборування рої висвітлювали у соціальній мережі «Фейсбук» під гештегом #ДжураКиївщина2021Табір.

     З 15 червня стартував ІІ тур гри - онлайн-КОНКУРСИ. Зокрема відбулися конкурси: з історії України та ЗСУ «Відун», «Топографія», «Саперна підготовка» та «Тактична медицина».

18 червня відбувся конкурс з військового строю «Впоряд», відеозапис якого публікувався у фейсбуці під гештегом #ВпорядДжура2021Київщина.

     Урочисте закриття та оголошення результатів гри «Джура» на Київщині відбулося 24 червня 2021 року в режимі он-лайн! За результатами рій «Залізні вовки» Іванківської селищної територіальної громади зайняв у конкурсах «Таборування» та «Відеозвіт» ІІ місце.

     Хочемо подякувати джурам та їх вихователям за участь у Грі, а також всім хто безпосередньо долучився до організації. Висловлюємо подяку Андрію Приймаченку за надану локацію та сприяння у організації конкурсу «Таборування».

Щиро вітаємо переможців та призерів гри «Джура»! Слава Україні! Героям слава! | 29.06.2021 | Переглядів: 96 | Коментарів: 0 | детальніше

Теренова гра


Категорія: Патріотичне виховання

Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра Теренова гра

 

     З 04-08 червня групі учнів Опорних навчальних закладів «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» пощастило взяти участь у тереновій грі "Директорія УНР". Це значний досвід, де діти познайомились з багатьма цікавими людьми, знайшли нових друзів, навчились проводити розвідку в лісі, стріляти, добувати вогонь та готувати їжу в польових умовах, а також розбивати наметове містечко. Крім того з учасниками провели ряд занять та лекцій, з яких вони отримали багато цікавої інформації. Окрема вдячність організаторам за проведені заняття з надання першої медичної допомоги, оскільки від правильних та своєчасних дій залежить життя людини.

     Висловлюємо велику вдячність громадській організації "Захист прав молоді" за здобуті знання та навички. А своїм наступникам побажати успіху, адже гартування тіла і духу в подібних заходах, є значною частиною в розвитку національної самосвідомості та патріотизму серед молоді.

Слава Україні!

Героям слава! | 16.06.2021 | Переглядів: 112 | Коментарів: 0 | детальніше

Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура"


Категорія: Патріотичне виховання

Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура" Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура" Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура" Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура" Обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура"

     15-17 жовтня відбувся перший обласний семінар-тренінг в Київській області Школа виховників гри "Сокіл" - "Джура" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) у місті Буча.

     Учасниками заходу стали 45 педагогів закладів освіти області в якому взяв участь і наш вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни Обуховицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» Скабицький Віталій Петрович. Семінар пройшов на високому рівні. Програмою заходу було передбачено теоретичні заняття, тренінги та практичні майстер-класи з організації роїв та куренів, підготовки таких роїв до участі у грі «Джура» та проведення самих змагань та конкурсів у рамках гри. | 18.10.2019 | Переглядів: 403 | Коментарів: 0 | детальніше

Освітній табір «Хорунжий» відбувся!


Категорія: Патріотичне виховання

Освітній табір «Хорунжий» відбувся! Освітній табір «Хорунжий» відбувся! Освітній табір «Хорунжий» відбувся! Освітній табір «Хорунжий» відбувся! Освітній табір «Хорунжий» відбувся! Освітній табір «Хорунжий» відбувся!

     Традиційним уже стало те, що кожного року патріотична молодь Іванківського району відвідує патріотичні освітні проекти Мінмолодьспорту. Так наша молодь відвідала три зміни табору «Хорунжий». Такі табори гартують фізично та морально до захисту Батьківщини, дають змогу познайомитися та подружитися з побратимами з усієї України. - «Все булопо справжньому: марш-кидки на 10 км по пересічній місцевості, розселенняпо відділеннях (роях), стрільби на полігоні. Найбільше запам’ятались заняття з військовими полку «Азов»», говорять учні Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та учні Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. | 05.09.2019 | Переглядів: 499 | Коментарів: 0 | детальніше

Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник"


Категорія: Спортивно-масова робота, Патріотичне виховання

Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник" Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник" Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник" Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник"

 

     На Рівненщині відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг "Джура - Прикордонник" в якому взяло участь 60 виховників з 15 областей України. Серед учасників семінару був і наш вчитель Захисту Вітчизни Обуховицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Скабицький Віталій Петрович.

     Впродовж трьох днів учасники мали можливість познайомитися, поглибити знання про принципи організації та проведення гри, обмінятися досвідом, здобути навички тактичної медицини та життя в наметовому містечку, вивчити методики проведення козацьких забав і поспостерігати за роботою прикордонної кінологічної служби. В рамках семінару-тренінгу керівник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович презентував інформаційно-просвітницькі матеріали учасникам заходу.

     Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді. | 25.05.2019 | Переглядів: 535 | Коментарів: 0 | детальніше

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Категорія: Спортивно-масова робота, Патріотичне виховання

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

     20 травня 2019 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 6 роїв навчальних закладів Іванківського району зібралися для того, щоб позмагатися у силі, витривалості, спритності, винахідливості. На урочистому відкритті заходу, учасників Гри привітали начальник відділу освіти Іванківської райдержадміністрації Дегтяр Вікторія Вікторівна. Учасники Гри показували свою майстерність у 5 конкурсних випробуваннях: «Впоряд», «Відун», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Перетягування линви». Гра «Джура» дала можливість продемонструвати свої знання та вміння юним патріотам, майбутнім захисникам України.

     Загальнокомандне І місце здобув рій Феневицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»; ІІ місце - Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2; ІІІ місце - Сукачівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» та Розважівська ЗОШ І-ІІІ ст.

     Тож дякуємо юним джурам, їх вчителям, організаторам, суддям, всім, хто долучився до такого масштабного дійства як Гра «Джура». Сподіваємось на подальшу співпрацю і зустріч наступного року. | 20.05.2019 | Переглядів: 452 | Коментарів: 0 | детальніше