Меню

Архів

Грудень 2019 (3)
Листопад 2019 (10)
Жовтень 2019 (20)
Вересень 2019 (11)
Серпень 2019 (4)
Липень 2019 (4)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

«Насильсву – ні!» говорили з вихованцями гуртків Іванківського районного ЦДЮТ


Категорія: Позашкільна освіта

«Насильсву – ні!» говорили з вихованцями гуртків Іванківського районного ЦДЮТ «Насильсву – ні!» говорили з вихованцями гуртків Іванківського районного ЦДЮТ «Насильсву – ні!» говорили з вихованцями гуртків Іванківського районного ЦДЮТ «Насильсву – ні!» говорили з вихованцями гуртків Іванківського районного ЦДЮТ

     Вихованці гуртків Іванківського районного ЦДЮТ долучилися до проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства».  З 25 листопада по 04 грудня керівники гуртків провели виховні години, диспути, інформаційні заняття, бесіди на теми: «Стоп насильству», «Дитинство без насильства», «Насильство в сім'ї. Як захистити себе та родину». Особлива увага приділялася питанням домашнього насильства, правам дитини та її захисту. Кожен має сказати «Ні насиллю!», адже найвищою цінністю є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Також  вихованці гуртків ознайомилися з поняттям толерантність, підготували інформаційні листівки про культуру спілкування. Світ без насильства очима дітей відобразили у своїх роботах на гуртках образотворчого мистецтва.

      Такі заняття - ще один крок до формування нової правової свідомості молодого покоління. | 04.12.2019 | Переглядів: 12 | Коментарів: 0 | детальніше

Вчимося! Організовуємо! Виконуємо!


Категорія: Позашкільна освіта

Вчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо!

     Активні, ініціативні діти та учнівська молодь час від часу збираються разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом роботи, здобути корисні знання.  

     Тож і цього разу більше 40 учасників, діти та педагоги, зібралися на черговий збір Парламенту дітей Іванківщини, який відбувся 23 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості.

     Лідери Іванківської ЗОШ №2 підготували вітальну частину. Потім координатор Голяк Т.П. та керівник гуртка Коваленко В.В. запропонували правила командної співпраці, діти - лідери долучилися до роботи у локаціях «Сходинки до успіху» та «Лідерська команда». У ході роботи діти визначали лідерські якості; створювали емблеми та девізи лідерів; працювали над розробкою організаційних питань та моментів у підготовці виховного заходу; обговорювали участь у районному проекті «Навчити. Запобігти. Допомогти».

     А для педагогів-організаторів методист Сергієнко А.Р. провела інтерактивне групове заняття «Імідж сучасного педагога-організатора», де педагоги визначали пріоритетні уміння, здібності, риси, які є творчим потенціалом у роботі з обдарованими дітьми. Виконавши ряд творчих завдань, склали портрет сучасного педагога-організатора.

     Повертаючись у свої колективи, учасники заходу повезли з собою позитивні емоції, креативні думки та творчий дух колективу, у якому побували. | 23.10.2019 | Переглядів: 22 | Коментарів: 0 | детальніше

Заходь у гості, щедра осінь!


Категорія: Позашкільна освіта

Заходь у гості, щедра осінь! Заходь у гості, щедра осінь! Заходь у гості, щедра осінь!
Заходь у гості, щедра осінь!

     За вікном в прощальному танку кружляє багряне листя, облітаючи з дерев - на зміну теплому літу прийшла осінь.

     На гостину до золотої красуні 07 жовтня завітали вихованці гуртків Іванківського районного ЦДЮТ (учні 4-А, 4-Б кл. ЗОШ № 2 із класоводами Євтушенко М.І. та Проявою Л.Д.)

     Головними персонажами свята були Осінь (Софія Мусаківська), яка привела із собою осінніх братів - Вересня (Романа Філоненка), Жовтня (Андрія Мошнягу), Листопада (Кіріла Рікардо-Пархоменка).

     Не обійшлося свято і без Урожаю (Марка Кирилюка), який запросив усіх на ярмарок до Господинь (Ангеліни Лещенко, Софії Верес, Аріни Клименченко, Анни Максимкіної, Дарини Педешко, Ангеліни Пархоменко, Аліни Чуревич). На осінньому ярмарку можна було придбати картоплю, помідори, цибулю, часник, буряки, моркву, перець, яблука, груші. Разом із господарем городу  Гарбузом (Єгором Швораком) діти брали участь у конкурсах «Український борщ», «Картопля», «Осінні дари» та  вікторинах «Пам’ятники овочам», «Цікавинки про картоплю».

     Разом із Боровиком (Романом Власенком), Сироїжкою (Катериною Музиченко), Лисичкою (Софією Харитончук), Опенькою (Даніелою  Лисенко) пригадали «Поради грибників».

     Про красу осінньої пори Богдан Пархоменко, Захар Олійник, Іван Філоненко декламували вірші; лунали пісні «Падає листя», «Шпачок прощається»(музичний супровід Руденко Г.В.).

     Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі учасники - артисти і глядачі, адже кожний вніс свою нотку, своє бачення світу у палітру кольорів Красуні-Осені. | 09.10.2019 | Переглядів: 28 | Коментарів: 0 | детальніше

Тренувальні дії щодо евакуації дітей та дорослих із приміщення районного ЦДЮТ


Категорія: Позашкільна освіта

Тренувальні дії щодо евакуації дітей та дорослих із приміщення районного ЦДЮТ Тренувальні дії щодо евакуації дітей та дорослих із приміщення районного ЦДЮТ Тренувальні дії щодо евакуації дітей та дорослих із приміщення районного ЦДЮТ

     З метою вироблення у гуртківців умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях, для захисту свого здоров’я та життя, 30 вересня в Іванківському районному ЦДЮТ були проведені  тренувальні дії щодо евакуації із приміщення.  

     Виявивши «підозрілий» предмет, вихованці  за сигналом керівників гуртків організовано виходили із будівлі. При цьому велика увага зверталася на недопущення паніки. Прибувши у безпечне місце - стадіон, діти вишикувалися у шеренгу, а керівники гуртків перевірили наявність усіх присутніх за журналом.

     Були проведені вікторини «Увага! Небезпечно!», «Безпека мого життя», в ході яких гуртківці розповідали про порядок дій, допомогу меншим при пожежі, виклик рятувальників.

     Теоретичні знання і практичні навички, отримані вихованцями гуртків, мають велике значення для життя кожного, є запорукою його вмілих і правильних дій у небезпечних ситуаціях, а значить, запорукою збереження найдорожчого - здоров’я та життя. | 01.10.2019 | Переглядів: 28 | Коментарів: 0 | детальніше

Хочемо миру на Землі


Категорія: Позашкільна освіта

Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі Хочемо миру на Землі

     Найбільше в світі щастя - це мир на землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє цвітом, а не здригається від страшних вибухів, діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. 20 вересня у загальноосвітніх закладах Іванківського району відбулися заходи, присвячені Міжнародному Дню Миру.

     Вихованці гуртків Іванківського районного ЦДЮТ на базі освітніх закладів виготовляли паперових голубів з побажаннями миру та злагоди. Через свої творчі роботи кожна дитина мала змогу втілити у життя своє бачення та розуміння надзвичайно важливого у наш час слова «мир».

     Були проведені виховні години «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі», «Під мирним небом», «Мир на Землі - радість у родині»; інформаційні хвилинки «Мир - це важливо», «Миру - Мир», оформлені  плакати «Мир - це круто», на яких вихованці гуртків мали можливість висловити свої думки про мир; флешмоби «Ми за Мир», «Щасливе дитинство», «Ні! - війні»; тематичні виставки малюнків «Я голосую за Мир», «Хочуть Миру діти всієї Землі». Найактивнішими були вихованці гуртків Горностайпільського, Блідчанського, Кухарського, Оливського, Русаківського НВО та Іванківської ЗОШ №1.

     Це свято ще раз підтвердило, що і діти, і учнівська молодь небайдужі до питань важливості миру у нашій країні, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. | 24.09.2019 | Переглядів: 30 | Коментарів: 0 | детальніше

День відкритих дверей у ЦДЮТ


Категорія: Позашкільна освіта

День відкритих дверей у ЦДЮТ День відкритих дверей у ЦДЮТ День відкритих дверей у ЦДЮТ День відкритих дверей у ЦДЮТ

     Традиційно, у золоту пору року Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості відкриває двері перед майбутніми гуртківцями.

     Тож і цього разу 16 вересня керівники гуртків підготували експрес-гру «Подорож Країною творчості». Рухаючись за маршрутними листами, хлопчики і дівчатка побували на станціях-майстернях «Бісеринка», «Юніхудожники», «Кольорова ниточка», «Веселі нотки», «Казкова аплікація», «Кольорова стрічка», «Танцювальна». Керівники-наставники провели для малечі майстер-класи, ознайомили із творчими доробками вихованців, загадували загадки та проводили ігри-конкурси. А ще за правильно виконані завдання у творчих майстернях діти зібрали букви-пазли, з яких у кінці заходу склали колективний вислів «Країна творчості – ЦДЮТ». 

     Присутні на святі ще раз переконалися у тому, що учні, об’єднані любов’ю до мистецтва, мають бажання розвивати свої здібності, а щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.

     Тож побажаємо юним талантам долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги на теренах творчості. | 18.09.2019 | Переглядів: 42 | Коментарів: 0 | детальніше