Меню

Архів

Січень 2019 (10)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (2)
Серпень 2018 (15)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!


Категорія: Позашкільна освіта

     Зимові прогулянки завжди приносять дітворі  багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли приваблюють  смачні бурульки і не менш апетитні сніжки, коли можна зліпити сніговика,  покататися на ковзанах та  санчатах.

     Зима – це не лише прекрасні снігові простори, іскристі сніжинки, мороз і сонце. Це ще й ожеледиця, мокрі або колючі замети, переохолодження і мокрі ноги, застуда, обмороження.

     А щоб зима приносила тільки радість  і не завдавала шкоди здоров’ю, для вихованців гуртків (учнів ЗОШ № 2) Іванківського районного ЦДЮТ культорганізатором Голяк Т.П. була проведена бесіда «Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!»

     Діти пригадали правила поведінки на вулицях і дорогах у зимовий період; на  замерзлих водоймах та льоду,  катках; безпечного перебування під дахами із бурульками. Із цікавістю працювали із сюжетними малюнками «Зимові небезпеки», взяли участь у вправі «Юний рятівник» - нагадали алгоритм дії людини, яка провалилася під лід,  та заходи, які необхідно проводити під час порятунку такої людини, долучилися до гри «Кульки і бурульки».

     Вихованці обіцяли не тільки самі виконувати правила,  але й нагадувати  про це своїм молодшим друзям, адже життя і здоров’я  – це  найвища цінність.

 

Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!

Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!

Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь! | Вчора, 20:34 | Переглядів: 2 | Коментарів: 0 | детальніше

Тематичний тиждень «Художники рідного краю»


Категорія: Дошкільна освіта

Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю»
Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю» Тематичний тиждень «Художники рідного краю»

   Протягом грудня 2018 року в ЗДО №1 «Сонечко» проходили відкриті освітні заходи з розвитку творчих здібностей дошкільнят за творчістю народної художниці Марії Приймаченко. Найменші вихованці групи «Золота рибка» завітали в чарівну майстерню, звернули увагу на розмаїття кольорів,  розглянули казкових птахів та нагодували їх ягідками калини виготовленими власноруч. Діти групи «Казкова» мандрували лісовими галявинами зустрічаючи кумедних, чарівних, казкових тварин із задоволенням фантазували над новим вбранням лева за допомогою обривної аплікації. В кожній віковій групі відбувся тематичний тиждень «Художники рідного краю». Вихователі розповіли дітям про життя маленької Марійки із с. Болотня  її творчий шлях. Кожна зустріч з творчістю М. Приймаченко - це подорож у казку! | 21.12.2018 | Переглядів: 18 | Коментарів: 0 | детальніше

Засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів


Категорія: Методична робота

Засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів Засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів Засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів Засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів

   20 грудня 2018року на базі Іванківської ЗОШ №1 відбулося засідання районної школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

   Відкрила роботу   школи керівник   Ставинога Н.В., яка ознайомила з методикою проведення списування  у початкових класах та провела урок з української мови у 3-А класі. Заступник директора з НВР Цудінович Н.І. показала презентацію про підсумкові перевірки у 2-4класах з української мови, вимоги до текстів списування та норми оцінювання робіт. Всі учасники отримали пам’ятки. Класовод 3-В класу Жураховська Т.М. провела інтегрований урок з природознавства, математики, трудового навчання. Разом з методистом РМК Гніденко В.М. обговорили актуальні питання щодо організації освітнього процесу у початкових класах, методики проведення контрольних робіт з української мови у 2-4класах. | 20.12.2018 | Переглядів: 24 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури


Категорія: Методична робота

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури

    20 грудня в Шпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури. Відкритий урок позакласного читання на тему «Хай святиться ім’я твоє” (тема кохання в творчості О.Купріна) провела в 11 класі вчитель зарубіжної літератури Глущенко Л.М. Також був проведений позакласний захід – літературний квест з учнями 5-11 класів. Змагалися команди - «Романтики», «Класики», «Реалісти». Перемогу отримали «Романтики». Всі учасники квесту отримали вітамінні подарунки – яблука, а присутні на семінарі вчителі зарядилися позитивними емоціями і відчули передноворічний настрій. | 20.12.2018 | Переглядів: 26 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний семінар для вчителів математики


Категорія: Заходи

Районний семінар для вчителів математики Районний семінар для вчителів математики Районний семінар для вчителів математики Районний семінар для вчителів математики

   19.12.2018 на базі Розважівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар для вчителів математики, який підготувала вчитель вищої кваліфікаційної категорії Петровська Світлана Олексіївна.

   Робота семінару розпочалася з відкритого уроку у 6 класі на тему «Відношення та пропорції». На уроці було використано метод роботи учнів у групах. Учні  працювали з перфокартами, виконували тестові завдання, розв’язували приклади біля дошки. Також працювала експертна група з учнів старших класів, які оцінювали роботу груп.

   Учасники семінару проаналізували урок, висловили свою думку щодо запису та розв’язку пропорцій, поділилися  враженнями та досвідом. | 19.12.2018 | Переглядів: 8 | Коментарів: 0 | детальніше

Зимова подорож до святого Миколая


Категорія: Методична робота

Зимова подорож до святого Миколая Зимова подорож до святого Миколая Зимова подорож до святого Миколая

   19 грудня 2018 року на базі Кухарського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів. Вчитель вищої категорії Лук’яненко Ніла Миколаївна провела інтегрований урок з літературного читання та трудового навчання з теми «Зимова подорож до святого Миколая» в другому класі.

   Діти показали хороші знання з літературного читання: швидко та виразно читали, розповідали вірші напам’ять, розгадували загадки, ребуси. А в казковій майстерні виготовили святкові ялиночки.

   Завдяки доброзичливій атмосфері, творчій співпраці семінар-практикум пройшов успішно. Вчителі району отримали практичні та теоретичні знання з інтегрованого навчання, а учні святковий настрій. | 19.12.2018 | Переглядів: 15 | Коментарів: 0 | детальніше