Меню

Архів

Березень 2023 (41)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Обласний майстер-клас


Категорія: Заходи     25 січня 2023 року на базі Горностайпільського ліцею Іванківської селищної ради під керівництвом Лісовенко Людмили Олексіївни пройшов обласний майстер-клас для вчителів історії та правознавства на тему «Цифрові освітні ресурси у практиці роботи вчителя суспільствознавчих предметів».

     Учасники майстер-класу змогли ознайомитись із великою кількістю онлайн-застосунків, які можна використовувати на уроках, а також визначити їх позитивні та негативні сторони. На першому занятті Людмила Олексіївна переконала учасників у ефективності онлайн-тестів, використовуючи сервіс Сlasstime. Це універсальний помічник вчителя, який допомагає відслідковувати рівень прогресу у навчанні усього класу в реальному часі, визначати прогалини у знаннях учнів. Учителі змогли попрактикуватись у цьому сервісі з подальшим детальним аналізом.

     Ознайомилися також із вебсервісом Live Worksheets, який дозволяє вдосконалювати робочі матеріали, створені в форматах docx, pdf, jpg і png. та перетворює звичайні сторінки в інтерактивний матеріал для самоперевірки, збагачує урок миттєвою візуалізацією.

     Координують роботу майстер-класу Іванченко Валентина, методист відділу суспільствознавчих предметів КОІПОПК, Василенко Наталія Володимирівна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

     По завершенню заняття учасники обласного заходу отримали домашнє завдання: створити 12 різнорівневих тестів у сервісі Classtime.

     Віртуозність Людмили Олексіївни у цифровому просторі приємно вразила колег. Тому усі налаштувалися на ефективну співпрацю й підвищення власної інформаційно-цифрової компетентності.

 (голосів: 1)
| 27.01.2023 | Переглядів: 520 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: