Меню

Архів

Грудень 2022 (1)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)
Вересень 2022 (10)
Серпень 2022 (6)
Липень 2022 (3)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Семінар для учителів української мови та літератури


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури Семінар для учителів української мови та літератури

 

     22 лютого на базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури «Розвиток творчих здібностей учнів у навчально-виховному процесі».

     У ході семінару-практикуму проведено:

 - відкритий урок з української мови у 9 класі «Безсполучникове складне речення» (учитель Осипенко Ірина Андріївна);

 - відкритий виховний захід «Літературний ярмарок» (учитель Дідківська Надія Василівна).

     Урок проходив під гаслом «Урок зі смаком шоколаду», тому  розпочався він із цікавого вступу: зустріч з О.Авраменком з приводу написання слова «тирамісу». Далі учні згадали про складне речення, його види, смислові відношення між частинами складного речення. Під час уроку була робота біля дошки, коментоване письмо, інтерв’ю з дієтологом, дослідження-інформація у формі гри «Kahoot!», рекламні ролики про шоколад та ін.

     Літературний ярмарок, який підготували старшокласники, розпочався з декламування поезії «Ярмарок» Л.Глібова. Далі присутні могли насолодитися інсценізацією уривків з творів Нечуя-Левицького, Квітки-Основ’яненка, Котляревського, Карпенка-Карого, Старицького. Крім того, у виконанні учнів прозвучали гуморески Глазового, Руданського. Кращі знавці і шанувальники української поезії читали напам’ять  вірші О.Олеся, І.Франка. Учасники семінару обговорили модельні навчальні програми для 5-6 класів НУШ мовно-літературної освітньої галузі.

     Координатор заходу, консультант КЗ ІСР «ЦПРПП» Василенко Н.В. підвела підсумки роботи, ознайомила присутніх із завданнями Нової української школи, побажала всім успіхів у роботі та готовності бути агентами змін в реформі освіти . 



 | 23.02.2022 | Переглядів: 497 | Коментарів: 0 | детальніше

Методичний калейдоскоп для вчителів біології


Категорія: Педагогічні спільноти

Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології Методичний калейдоскоп для вчителів біології

 

     09 лютого 2022 року на базі ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбулася зустріч для вчителів біології Іванківської СТГ. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Берегова Тамара Степанівна презентувала «Лайфхаки для НЕнудного уроку». Основною метою вчителя було показати, як підвищити ефективність уроку, використовуючи різноманітні інтерактивні технології, форми та методи роботи. Тамара Степанівна практично показала використання різноманітних платформ і сервісів організації навчання:

- Kahoot!

- Google Classroom

- LearningApps.org

- Classtime та ін.

     Учителі мали змогу пройти тестування у вигляді гри, практично створити хмари слів, пройшли цікаві квести, отримали відповіді на свої запитання та безліч рекомендацій від Берегової Т.С.

     Координатор заходу, консультант КЗ ІСР «ЦПРПП» Василенко Н.В. підвела підсумки роботи, наголосивши на необхідності постійного професійного самовдосконалення з метою підготовки до роботи в умовах Нової української школи. Зустріч пройшла на високому методичному рівні та відзначена учасниками ефективною, пізнавальною, цікавою. Учасники  висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення заняття.



 | 09.02.2022 | Переглядів: 429 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум для вчителів іноземної мови


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум для вчителів іноземної мови Семінар-практикум для вчителів іноземної мови Семінар-практикум для вчителів іноземної мови Семінар-практикум для вчителів іноземної мови Семінар-практикум для вчителів іноземної мови Семінар-практикум для вчителів іноземної мови

 

     Прагнення домогтися глибоких, міцних знань та стійкого інтересу до іноземної мови вимагає від вчителів застосування інтерактивних методів, які дають можливість учням навчитися працювати у парах, групах, творчо мислити, висловлювати й аргументувати власну думку, обговорювати, розв’язувати проблемні життєві ситуації.

     25 січня 2022 року на базі Шпилівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» пройшов семінар-практикум для вчителів іноземної мови Іванківської СТГ. Вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Зінченко Олег Ігорович провів відкритий урок в 11 класі на тему «Охорона довкілля. Глобальні проблеми людства».

     Основною метою вчителя було показати, як підвищити ефективність уроку, використовуючи різноманітні інтерактивні технології, форми та методи роботи. Тільки спільна праця вчителя та учня приведе до позитивних результатів, успіху та інтелектуальної спроможності. Також Зінченко О.І. провів з учнями 8,11 класів вікторину на знання культури, історії, географії англомовних країн та граматики англійської мови. Олег Ігорович презентував власний досвід педагогічної діяльності.

     Координатор заходу, консультант КЗ ІСР «ЦПРПП» Василенко Н.В. підвела підсумки роботи, наголосивши на необхідності постійного професійного самовдосконалення з метою підготовки до роботи в умовах Нової української школи.

     Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні та відзначений учасниками ефективним, пізнавальним, цікавим.



 | 25.01.2022 | Переглядів: 472 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»

 

     Відповідно до плану роботи 28 жовтня відбувся семінар-практикум для вчителів географії Іванківської селищної ради «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії». Робота семінару складалася з декількох частин: «Краєзнавча робота на уроках географії» та «Шкільні подорожі». В рамках семінару вчителі відвідали Національний парк «Межигір’я», де ознайомилися з історією місця та сучасним станом. В частині «Шкільні подорожі» було відвідано  Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Екскурсія, яка була проведена працівниками музею, огляд території та атмосфера залишили неповторні відчуття у всіх присутніх.

     У кожного вчителя склалася своя «краєзнавча стежка», яку він використає в своїй роботі. Гарна погода та чудовий настрій були запорукою ефективної роботи.



 | 29.10.2021 | Переглядів: 450 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум для учителів історії


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії

 

     Нові виклики часу - пандемія та зростання захворюваності на Covid-19 вимагають від педагога гнучкості та вміння адаптуватися до змін. У цих умовах важлива роль належить інформаційно-комунікаційним технологіям. 

     22 жовтня на базі Горностайпільського НВО був проведений семінар для вчителів історії та правознавства.

     Лісовенко Людмила Олексіївна продемонструвала досвід роботи з теми "Сучасні інформаційні та інтернет-технології у практиці роботи вчителя" та провела урок на тему "Русь-Україна за часів Володимира Великого". Під час уроку педагог показала можливості використання сервісів LiveWorksheets, Classtime, LearningApps та WordArt у практиці роботи. Також поділилась досвідом використання інформаційних технологій під час дистанційного навчання. 

     Урок отримав позитивну оцінку присутніх колег



 | 22.10.2021 | Переглядів: 657 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар для учителів зарубіжної літератури


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури

 

     20 жовтня на базі Феневицького НВО І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури «Створення ситуації успіху на уроці – важлива умова формування творчої, всебічно розвиненої особистості».

      У ході  семінару-практикуму проведено:

- відкритий урок із зарубіжної літератури у 7 класі «Вальтер Скотт – засновник жанру історичного роману. Історія і художній вимисел у романі «Айвенго»;

- відкритий виховний захід «Осінь-чарівниця».

     Семінар провела вчитель зарубіжної літератури Федоренко Лідія Михайлівна.



 | 20.10.2021 | Переглядів: 474 | Коментарів: 0 | детальніше