Меню

Архів

Січень 2022 (2)
Грудень 2021 (23)
Листопад 2021 (19)
Жовтень 2021 (28)
Вересень 2021 (43)
Серпень 2021 (28)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»

 

     Відповідно до плану роботи 28 жовтня відбувся семінар-практикум для вчителів географії Іванківської селищної ради «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії». Робота семінару складалася з декількох частин: «Краєзнавча робота на уроках географії» та «Шкільні подорожі». В рамках семінару вчителі відвідали Національний парк «Межигір’я», де ознайомилися з історією місця та сучасним станом. В частині «Шкільні подорожі» було відвідано  Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Екскурсія, яка була проведена працівниками музею, огляд території та атмосфера залишили неповторні відчуття у всіх присутніх.

     У кожного вчителя склалася своя «краєзнавча стежка», яку він використає в своїй роботі. Гарна погода та чудовий настрій були запорукою ефективної роботи. | 29.10.2021 | Переглядів: 26 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум для учителів історії


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії Семінар-практикум для учителів історії

 

     Нові виклики часу - пандемія та зростання захворюваності на Covid-19 вимагають від педагога гнучкості та вміння адаптуватися до змін. У цих умовах важлива роль належить інформаційно-комунікаційним технологіям. 

     22 жовтня на базі Горностайпільського НВО був проведений семінар для вчителів історії та правознавства.

     Лісовенко Людмила Олексіївна продемонструвала досвід роботи з теми "Сучасні інформаційні та інтернет-технології у практиці роботи вчителя" та провела урок на тему "Русь-Україна за часів Володимира Великого". Під час уроку педагог показала можливості використання сервісів LiveWorksheets, Classtime, LearningApps та WordArt у практиці роботи. Також поділилась досвідом використання інформаційних технологій під час дистанційного навчання. 

     Урок отримав позитивну оцінку присутніх колег | 22.10.2021 | Переглядів: 194 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар для учителів зарубіжної літератури


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури Семінар для учителів зарубіжної літератури

 

     20 жовтня на базі Феневицького НВО І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури «Створення ситуації успіху на уроці – важлива умова формування творчої, всебічно розвиненої особистості».

      У ході  семінару-практикуму проведено:

- відкритий урок із зарубіжної літератури у 7 класі «Вальтер Скотт – засновник жанру історичного роману. Історія і художній вимисел у романі «Айвенго»;

- відкритий виховний захід «Осінь-чарівниця».

     Семінар провела вчитель зарубіжної літератури Федоренко Лідія Михайлівна. | 20.10.2021 | Переглядів: 23 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар для учителів іноземної мови


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови Семінар для учителів іноземної мови

 

     12 жовтня на базі Оливського НВО І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів іноземної мови «Використання роздаткового матеріалу та наочності на уроках  англійської мови».

      У ході семінару-практикуму проведено:

- відкритий урок з англійської мови у 5 класі «Let’s celebrate! Виконання проекту «Запрошення на Helloween»;

 - відкритий виховний захід «Діти, ми козацького роду».

     Семінар провела вчитель англійської мови Сірош Тетяна Анатоліївна.

      Дидактичний матеріал, підібраний вчителем, відповідав темі уроку. Урок пройшов у формі гри, основними етапами якої були розв’язування пазлу, мовленнєва зарядка, відгадування загадок, виготовлення запрошення…

     На уроці були використані всі види діяльності: говоріння, читання, аудіювання, письмо.

     Під час виховного заходу у святковому залі діти декламували вірші, розказували цікаві факти про козаків, танцювали, співали, брали участь у змаганнях… Насамкінець всі учні взяли участь у флешмобі і подарували гостям власноруч виготовлені книжечки-розмальовки «Дітям про козаків».

     Семінар пройшов у атмосфері справжнього свята, любові до своєї професії,  взаємоповаги та доброзичливості. | 13.10.2021 | Переглядів: 26 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар-практикум вчителів географії


Категорія: Педагогічні спільноти

Семінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географіїСемінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географіїСемінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географіїСемінар-практикум вчителів географії Семінар-практикум вчителів географії

 

     24 вересня для вчителів географії було проведено практичне заняття «Використання топографічної карти в практичній діяльності вчителя географії». Учасники малювати топографічну карту місцевості, наносили умовні позначки та ховали «сюрприз» для команди-суперників. Незважаючи на погодні умови всі отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.

     А наостанок всіх чекав солодкий приз. | 25.09.2021 | Переглядів: 30 | Коментарів: 0 | детальніше

Список керівників педагогічних спільнот


Категорія: Педагогічні спільноти

1. Процик Людмила Григорівна, керівник ПС вчителів української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Заслужений учитель України, учитель Іванківського ліцею Іванківської селищної ради.

2. Марущак Ольга Володимирівна - керівник ПС вчителів зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель Іванківського ліцею Іванківської селищної ради.

3. Ступак Ольга Григорівна, керівник ПС вчителів іноземних мов, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель Сукачівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» Іванківської селищної ради.

4. Тарасенко Оксана Петрівна, керівник ПС вчителів біології та хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

5. Богуш Тетяна Миколаївна, керівник ПС вчителів географії та природознавства, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

6. Коломійчук Оксана Олексіївна, керівник ПС вчителів фізики та астрономії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Іванківської селищної ради.

7. Касьянова Ніна Йосипівна, керівник ПС вихователів ГПД, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, вихователь ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

8. Лещенко Валентина Василівна, керівник ПС вчителів початкових класів (1-2 кл.), спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

9. Людвиченко Людмила Іванівна, керівник ПС вчителів початкових класів (3-4 кл.), спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель Оливського НВО «ЗОШ  І-ІІ ст.-дитячий садок» Іванківської селищної ради.

10. Шатило Тетяна Дмитрівна, керівник ПС вихователів ДНЗ, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист, вихователь закладу дошкільної освіти ясла-садок комбінованого типу №1 «Сонечко» Іванківської селищної ради.

11. Денисенко Аліна Олександрівна, керівник ПС фізінструкторів ЗДО, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист, вихователь центру розвитку дитини «Веселка» Іванківської селищної ради.

12. Давиденко Алла Миколаївна, керівник ПС музкерівників ЗДО, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист, вихователь центру розвитку дитини «Веселка» Іванківської селищної ради.

13. Берегова Тамара Степанівна, керівник ПС заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників, заступник директора з виховної роботи, старший вчитель ОНЗ «Іванківська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Іванківської селищної ради.

14. Поліщук Наталія Василівна, керівник ПС вчителів математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель Іванківського ліцею Іванківської селищної ради.

15. Скворцова Ірина Степанівна, керівник ПС вчителів історії та правознавства, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

16. Ніколаєнко Микола Петрович, керівник ПС вчителів фізичної культури, Захисту України спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Заслужений учитель України, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради.

17. Гусак Наталія Миколаївна, керівник ПС вчителів художньо-естетичного циклу, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Іванківської селищної ради.

18. Волочай Світлана Вячеславівна, керівник ПС вчителів трудового навчання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель ОНЗ «Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Іванківської селищної ради. | 26.08.2021 | Переглядів: 39 | Коментарів: 0 | детальніше