Меню

Архів

Березень 2023 (41)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі


Категорія: Методична робота

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі

 

     16.03.2023 на базі Жміївської гімназії Іванківської селищної ради відбулося засідання круглого столу для вчителів мовно-літературної галузі. Своїм досвідом роботи ділилися учитель зарубіжної літератури Жміївської гімназії Влад Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури Варівської гімназії Місюра Світлана Яківна, учитель української мови та літератури Олізарівського ліцею Левковська Ганна Володимирівна. Вчителі обговорювали проблеми викладання української мови, української літератури та зарубіжної літератури. Для формування читацької культури і компетентності учнів, їхніх творчих здібностей вчителька зарубіжної літератури Влад Н. П. застосовує елементи технологій критичного мислення, гронування, кола Вена, вільне письмо, інсценізацію та ін. Велику зацікавленість учнів викликають літературні вікторини: «Впізнай героя за його портретом», «Чи уважний ти читач», «Впізнай твір за його уривком» тощо. Місюра С. Я. впроваджує у своїй роботі такі принципи, як розвиток творчої уяви учнів, сприяє позитивній мотивації на уроках української мови та літератури, створює ситуації, що сприяють творчій активності школярів. Левковська Г. В. на своїх уроках використовує інтерактивні технології «Діалог», «Синтез думок», «Спільний проект» тощо.

      Всі учасники зробили висновки, що творчій спроможності сучасного вчителя передує велика робота розуму й душі, стресостійкість вчителя, вміння зацікавити  учнів на уроці і навчити дітей наполегливо працювати! | 20.03.2023 | Переглядів: 8 | Коментарів: 0 | детальніше

Наказ №1 від 08.02.2022 року "Про проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини - 2023»"


Категорія: Педагогічна виставка

     Відповідно до річного плану роботи КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2023 рік та відповідно до Положення про виставку «Освіта Іванківщини», затвердженого методичною радою КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (протокол від 09.02.2022р. №2), з метою розвитку професіоналізму кадрового потенціалу, підвищення рівня методичної роботи, популяризації кращого досвіду професійної діяльності працівників освіти, впровадження новітніх освітніх технологій в педагогічну практику, ознайомлення громадськості Іванківщини з досягненнями педагогічних  колективів закладів освіти

НАКАЗУЮ: 

1. Провести педагогічну виставку «Освіта Іванківщини - 2023» на базі КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з 20.03.2023р. по 01.04.2023 р. 

2. Затвердити організаційний комітет та журі виставки (Додаток 1).

3. Директорам закладів освіти громади:

3.1. Взяти під особистий контроль оформлення матеріалів відповідно до вимог (колір титульного аркушу - салатовий)  (Додаток 2).

3.2. Подати заявки та матеріали (у друкованому вигляді) до 15.03.2023 року у КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

3.3. Сприяти відвідуванню виставки педагогічними працівниками закладів освіти.

4. Консультантам КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

4.1. Створити умови для проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини-2023».

4.2. У рамках виставки провести семінари-практикуми, засідання творчих груп, майстер-класи, презентації педагогічного досвіду.

4.3. Підвести підсумки виставки до 30.04.2023 р.

4.4. Направити заявки на участь в обласній педагогічній виставці та матеріали в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» до 01.06.2023 р.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                              Вікторія МАРИНЧУК

 

Завантажити Наказ №1 від 08.02.2023 [199.5 Kb] | 13.02.2023 | Переглядів: 10 | Коментарів: 0 | детальніше

Обласний майстер-клас


Категорія: Заходи

     25 січня 2023 року на базі Горностайпільського ліцею Іванківської селищної ради під керівництвом Лісовенко Людмили Олексіївни пройшов обласний майстер-клас для вчителів історії та правознавства на тему «Цифрові освітні ресурси у практиці роботи вчителя суспільствознавчих предметів».

     Учасники майстер-класу змогли ознайомитись із великою кількістю онлайн-застосунків, які можна використовувати на уроках, а також визначити їх позитивні та негативні сторони. На першому занятті Людмила Олексіївна переконала учасників у ефективності онлайн-тестів, використовуючи сервіс Сlasstime. Це універсальний помічник вчителя, який допомагає відслідковувати рівень прогресу у навчанні усього класу в реальному часі, визначати прогалини у знаннях учнів. Учителі змогли попрактикуватись у цьому сервісі з подальшим детальним аналізом.

     Ознайомилися також із вебсервісом Live Worksheets, який дозволяє вдосконалювати робочі матеріали, створені в форматах docx, pdf, jpg і png. та перетворює звичайні сторінки в інтерактивний матеріал для самоперевірки, збагачує урок миттєвою візуалізацією.

     Координують роботу майстер-класу Іванченко Валентина, методист відділу суспільствознавчих предметів КОІПОПК, Василенко Наталія Володимирівна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

     По завершенню заняття учасники обласного заходу отримали домашнє завдання: створити 12 різнорівневих тестів у сервісі Classtime.

     Віртуозність Людмили Олексіївни у цифровому просторі приємно вразила колег. Тому усі налаштувалися на ефективну співпрацю й підвищення власної інформаційно-цифрової компетентності. | 27.01.2023 | Переглядів: 520 | Коментарів: 0 | детальніше

Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ


Категорія: Заходи

Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ

 

     16 лютого 2022 року на базі Сукачівського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-дитячий садок» відбулося засідання школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів з теми «Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ».

     «Роби як ми, роби краще нас» - ось девіз уроків з використанням технології критичного мислення. Навчити дітей критично мислити - означає правильно поставити запитання, направити увагу в правильне русло, вчити робити висновки та знаходити рішення. Для того, щоб кожна дитина могла розвинути свої творчі можливості, необхідне розумне керівництво з боку вчителя. Тому вчителі обговорювали основні методи і форми з технології критичного мислення.

      Практичне застосування технології відбулося на відкритому уроці з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми «Організм людини» в третьому класі, вчитель Шеренок С.В. Протягом уроку було застосовано різноманітні педагогічні прийоми, які спонукали учнів до творчої активності: діаграма Венна, кубик Блума, фішбоун, складання сенканів. Зацікавили учнів вправи з цеглинками ЛЕГО. Діти показали вміння працювати в групах.

     Педагоги жваво обговорювали та ділились досвідом з використання технології  критичного мислення. Успіх змін залежить від вчителя. Від учителя, який постійно вчиться критично оцінювати свою викладацьку діяльність, намагається поглибити  свої знання, шукає педагогічні відкриття, ідеї, нововведення. Великий потенціал для розвитку професійної компетентності вчителя саме в діяльності ось таких шкіл педмайстерності. | 18.02.2022 | Переглядів: 479 | Коментарів: 0 | детальніше

Методичні рекомендації щодо оформлення матеріалів на педагогічну виставку «Освіта Іванківщини»


Категорія: Педагогічна виставка

     Відповідно до річного плану роботи КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2021-2022 н.р. та відповідно до Положення про виставку «Освіта Іванківщини», затвердженого методичною радою КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних кадрів» (протокол від 09.02.2022 №2), з метою розвитку професіоналізму кадрового потенціалу, підвищення рівня методичної роботи, популяризації кращого досвіду професійної діяльності працівників освіти, впровадження новітніх освітніх технологій в педагогічну практику, ознайомлення громадськості Іванківщини з досягненнями педагогічних  колективів закладів освіти

НАКАЗУЮ:

1. Провести педагогічну виставку «Освіта Іванківщини - 2022» на базі КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з 26.03. по 01.04.2022 року

2. Затвердити організаційний комітет та журі виставки (Додаток 1).

3. Директорам закладів загальної середньої освіти громади:

3.1. Взяти під особистий контроль оформлення матеріалів відповідно до вимог (колір титульного аркушу - салатовий) (Додаток 2).

3.2. Подати заявки та матеріали (у друкованому вигляді) до 15.03.2022р. у КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

3.3. Сприяти відвідуванню виставки педагогічними працівниками закладів освіти.

4. Консультантам КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

4.1. Створити умови для проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини-2022».

4.2. У рамках виставки провести семінари-практикуми, засідання творчих груп, майстер-класи, презентації педагогічного досвіду.

4.3. Підвести підсумки виставки до 30.04.2022 р.

4.4. Направити заявки та матеріали для участі в обласній педагогічній виставці в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» до 01.06.2022 р.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»   В. МАРИНЧУК  

 

Завантажити Наказ від 16.02.2022 №4 Про проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини - 2022» [201.5 Kb] | 18.02.2022 | Переглядів: 433 | Коментарів: 0 | детальніше

Використання логоритміки в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення


Категорія: Дошкільна освіта

Використання логоритміки в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення Використання логоритміки в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення Використання логоритміки в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення Використання логоритміки в корекційній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення

 

     Розвиток мовлення, профілактика та корекція мовленнєвих порушень - це завдання всієї команди психолого-педагогічного супроводу дітей з вадами мовлення. Серед корекційних методик в ЗДО громади активно використовується логоритміка - система вправ, під час яких різноманітні рухи поєднуються з промовлянням звуків, слів, фраз та музичним супроводом, співами та грою на музичних інструментах.

      Досвідом використанню логоритміки в ЗДО №5 «Іванко» ділилися з колегами громади музичний керівник Селегей Т.Г. та вчитель-логопед Тарасенко Н.А. Вони показали бінарне заняття в старшій логопедичній групі «Розваги в зимовому лісі». Вчитель-логопед закріпила знання дітей про зиму з допомогою асоціативних карток, вчила складати речення за мнемосмужками, удосконалювала навички читання в іграх  «Сніжку складай - слово читай», «Зліпи сніговика - прочитай слово».

     Музичний керівник вдало використала музично-ритмічні вправи, психогімнастику, музично-рухові етюди. Діти творчо проявляли себе в мелодекламації «Ялинка», театрі рукавичок «У ліску, лісочку», мовленнєво-ритмічних іграх «Паперовий оркестр» та «Сніг пухнастий нагортаєм».

     В теоретичній частині семінару Селегей Т.Г. поділилась досвідом «Використання народного фольклору на заняттях з логоритміки». | 10.02.2022 | Переглядів: 488 | Коментарів: 0 | детальніше