Меню

Архів

Червень 2023 (3)
Травень 2023 (7)
Квітень 2023 (6)
Березень 2023 (46)
Лютий 2023 (13)
Січень 2023 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі


Категорія: Методична роботаКруглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі

 

     16.03.2023 на базі Жміївської гімназії Іванківської селищної ради відбулося засідання круглого столу для вчителів мовно-літературної галузі. Своїм досвідом роботи ділилися учитель зарубіжної літератури Жміївської гімназії Влад Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури Варівської гімназії Місюра Світлана Яківна, учитель української мови та літератури Олізарівського ліцею Левковська Ганна Володимирівна. Вчителі обговорювали проблеми викладання української мови, української літератури та зарубіжної літератури. Для формування читацької культури і компетентності учнів, їхніх творчих здібностей вчителька зарубіжної літератури Влад Н. П. застосовує елементи технологій критичного мислення, гронування, кола Вена, вільне письмо, інсценізацію та ін. Велику зацікавленість учнів викликають літературні вікторини: «Впізнай героя за його портретом», «Чи уважний ти читач», «Впізнай твір за його уривком» тощо. Місюра С. Я. впроваджує у своїй роботі такі принципи, як розвиток творчої уяви учнів, сприяє позитивній мотивації на уроках української мови та літератури, створює ситуації, що сприяють творчій активності школярів. Левковська Г. В. на своїх уроках використовує інтерактивні технології «Діалог», «Синтез думок», «Спільний проект» тощо.

      Всі учасники зробили висновки, що творчій спроможності сучасного вчителя передує велика робота розуму й душі, стресостійкість вчителя, вміння зацікавити  учнів на уроці і навчити дітей наполегливо працювати!

 (голосів: 1)
| 20.03.2023 | Переглядів: 28 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: