Меню

Архів

Вересень 2021 (15)
Серпень 2021 (28)
Липень 2021 (3)
Червень 2021 (7)
Травень 2021 (16)
Квітень 2021 (28)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Методичні рекомендації закладів дошкільної освіти у 2021-2022 році


Категорія: Дошкільна освіта | 31.08.2021 | Переглядів: 12 | Коментарів: 0 | детальніше

Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти»


Категорія: Дошкільна освіта

Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» 

 

     14 - 15 травня 2020 року на базі Іванківського Центру розвитку дитини «Веселка» відділу освіти Іванківської райдержадміністрації відбулося третє заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» для вихователів закладів дошкільної освіти та практичних психологів  (37 учасників - область, 56 - район) за темою: «Використання масажерів Су Джок та інших масажерів під час  фізкультурно – оздоровчої та художньо -естетичної роботи».

     Керівники: Алексєєва Тетяна Олександрівна, завідувач центру розвитку дитини «Веселка», Гриценко Тетяна Вітольдівна, вихователь-методист, Апьонкіна Наталія Валеріївна, вихователь.

Завідувач Алексєєва Тетяна Олександрівна оголосила тему і форми роботи студії.

     Учасникам студії було запропоновано об’єднатися в три групи за допомогою вправи «Фруктовий салат». Команди отримали мапи пересування закладом для виконання арт-технік та участі в блоках проходження тімбілдінгу. На виконання завдань кожна команда мала 30 хв. За певним сигналом групи переміщалися згідно плану на мапі та змінювали вид діяльності.

     Так, у першому блоці музичний керівник Давиденко Алла Миколаївна підготувала «Весняну феєрію від модернової Мишки» (учасники студії виконали музичну руханку на степ платформах, зробили Су Джок масаж на валиках, пограли на клавесах).

     Під час другого блоку з назвою «Мандри веселих мавпочок», який підготувала фізінструктор з фізичного виховання Денисенко Аліна Олександрівна, учасники від імені дітей займалися йогою, танцювали в посудинах із кукурудзою та пшеницею (Су Джок насіннєва терапія), грали у флорбол. 

     ІІІ блок був художньо-естетичного спрямування. Соціальний педагог Савельєва Наталія Вікторівна запросила учасників до артстудії «Веселка», де вони поринули в атмосферу мистецтва: з допомогою змішування дитячого крему з кольоровими барвниками малювали веселку, із солоного тіста ліпили різні фігурки, малювали клеєм та блискітками місяць та зорі (сонечко) на темному тлі, обов’язково перед кожним видом роботи виконували Су Джок масаж.

     Керівник студії Алексєєва Тетяна Олександрівна презентувала всім присутнім посібник  «Су – Джок насіннєва терапія як метод оздоровлення дітей», розповіла про використання  насіннєвої терапії в ЦРД «Веселка», ознайомила з творчими роботами дітей в групах з використанням насіння. Медична сестра Волочай Наталія Вікторівна  продемонструвала  використання Су – Джок насіннєвої терапії в поєднанні з музико- та кольоро- терапією.

     Після закінчення подорожі всі учасники студії прийняли участь у майстер-класі з виготовлення великоднього сувеніру, який отримали в подарунок.

     Завідувач Алексєєва Т.О. підвела підсумок засідання педагогічної студії.

     Під час обговорення педагоги поділились своїми враженнями та побажаннями.

 

Заватажити Додаток [58.5 Kb]

 

Переглянути презентації:

Різновиди масажерів

Су Джок терапія, як один з ефективних методів розвитку пізнавальної, емоційно-вольової сфери дитини

Використання Су Джок терапії, при корекції мовленнєвих порушень у дошкольників

- Третє заняття обласної педагогічної студії | 14.05.2020 | Переглядів: 273 | Коментарів: 0 | детальніше

Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти»


Категорія: Дошкільна освіта

Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» Друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти»

     11.02.2020 року на базі Іванківського Центру розвитку дитини «Веселка» відділу освіти Іванківської райдержадміністрації відбулося друге заняття обласної педагогічної студії «Використання Су Джок терапії в закладах освіти» для вихователів закладів дошкільної освіти та практичних психологів Іванківського району за темою: «Масажерів є багато, щоб здоровими зростати», «Використання Су Джок терапії в роботі логопеда».

     Керівники: Алексєєва Тетяна Олександрівна, завідувач центру розвитку дитини «Веселка», Гриценко Тетяна Вітольдівна, вихователь-методист, Апьонкіна Наталія Валеріївна, вихователь.
56 учасників студії переглянули ряд занять комунікативно-мовленнєвого спрямування з використанням різних видів масажерів: квест-гру «В пошуках мами-квочки» (кінезіологічні вправи для розвитку мовлення (із застосуванням різних видів масажерів), ІІ молодша група, вихователь Д.О.Пархоменко; «Врятуємо казку» (метод «Кубування». Складання описових розповідей (із застосуванням різних видів масажерів), старша група, вихователь А.В.Давиденко; «Мрії Рожевого поросятка» (за сюжетами сучасних дитячих книжок (із застосуванням різних видів масажерів), середня група, вихователь А.О.Йовженко; Казка «Рукавичка на новий лад» (розвиток мовленнєвого дихання з використанням дихальних вправ та масажерів), І молодша група, вихователь В.В. Косса; отримали консультацію про різновиди масажерів у використанні Су Джок терапії; мали змогу особисто виконати вправи з масажерами; ознайомилися з іграми та вправами із застосуванням кульок та кілець Су Джок в роботі логопеда Свінціцької І.В.
     Керівник Алексєєва Тетяна Олександрівна підвела підсумок засідання педагогічної студії оголосила домашнє завдання.
     Під час обговорення педагогічні працівники поділились своїми враженнями та побажаннями. | 12.02.2020 | Переглядів: 357 | Коментарів: 0 | детальніше

Засідання методичного обєднання


Категорія: Дошкільна освіта

Засідання методичного  обєднання

     23 січня 2020 року на базі ОНЗ Прибірське НВО відбулося засідання районного методичного об’єднання для музичних керівників ЗДО району «Сучасне дитяче свято».

     Вітальним словом гостей зустріла директор школи - Гусак В.М., яка познайомила зі школою, розповіла про досягнення закладу щодо формування навчально-пізнавальної культури учнів.

     Учасники засідання переглянули захід в дитячому садку. Музичний керівник - Слободчик М.В. на високому професійному рівні відтворив справжнє свято на тему: «Казка про справжнє Різдво». Метою даного заняття було дати уявлення дітям про значення свята, традицій; вчити емоційно відгукуватись на музику, дати навички виразного виконання колядок; виховувати любов і повагу до народних традицій.

     В ході обговорення Михайло Володимирович ділився своїм досвідом роботи з колегами. Присутні охоче дякували за свято. | 29.01.2020 | Переглядів: 229 | Коментарів: 0 | детальніше

Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання»


Категорія: Дошкільна освіта

Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання» Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання» Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання» Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання» Cемінар-практикум «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання»

     19 грудня 2019 на базі Оливського НВО було проведено семінар-практикум для вихователів та інструкторів фізичного виховання закладів дошкільної освіти «Використання інноваційних оздоровчих технологій на заняттях з фізичного виховання». Вихователька Галицька Н. М. провела комбіноване заняття з фізкультури «Морозець святкує День народження».

     В ігровій формі було поєднано фізичні вправи, естафети, математичні завдання. Діти були у гарному настрої, активно гралися, рахували. А ще на них чекали солодкі подарунки від святого Миколая. | 04.01.2020 | Переглядів: 295 | Коментарів: 0 | детальніше

Тиждень права


Категорія: Дошкільна освіта

Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права Тиждень права

     З 02.12 по 06.12.2019 року в ЗДО №1 «Сонечко» відбувся Тиждень права. У різноманітних освітніх заходах вихователі знайомили дітей з правами та обов’язками, відповідно до Конвенції ООН і  методичного посібника «Я маю право…» творчої групи педагогічних працівників нашого закладу.  

     Практичний психолог Прищепа Т.І. проводячи міні-заняття за авторською програмою «Джерельця доброти», вчила дітей толерантному ставленню один до одного. Вихованці кожної групи виготовили «Квітку добра». Дружним дитячим колективом, під час флешмобу, створили яскраве пано за мотивами картини М.Примаченко «Мої зіроньки дарую діткам». | 06.12.2019 | Переглядів: 209 | Коментарів: 0 | детальніше