Меню

Архів

Листопад 2023 (13)
Жовтень 2023 (6)
Вересень 2023 (5)
Серпень 2023 (4)
Липень 2023 (3)
Червень 2023 (5)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Іванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"


Категорія: Дошкільні навчальні закладиІванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"         По центральній вулиці Київській селища Іванків, серед розмаїття квітів затишно розташувався дитячий дошкільний заклад “Сонечко”. Навіть у цій назві – безмежне тепло любові до дітей, до навколишнього світу.
        Дитячий дошкільний заклад “Сонечко” відкрився в 1962 році. Піднімати садочок довірили молодій дівчині – Шапошніковій Галині Гуріївні, котра згодом стала досвідченою завідуючою і працювала в ньому 37 років. Саме її заслугою є добудова у 1990 році приміщення, яке дало змогу відвідувати цей заклад 198 вихованцям, а також проводити музичні та спортивні заходи в окремих просторих залах.
Завітавши до дитячого садочка, відразу відчуваєш затишок і тепло. Для малюків гостинно відкриті двері восьми груп: “Дзвіночок”, “Бджілка”, “Домісолька”, “Казкова”, “Веселка”, “Калинка”, “Віночок”, “Ромашка”.
        Під керівництвом завідуючої Пронькіної О. О. в садку працює 22 досвідчених і талановитих педагоги, з них вищу освіту має - 11, середню спеціальну – 11. Кожен вихователь має власні секрети підходу до спілкування з дітьми. В своїй роботі вони завжди враховують дитячий інтерес та зацікавленість тією чи іншою справою.
        Головним напрямком роботи дошкільного закладу є збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей, а також впровадження інноваційної діяльності для розвитку інтелектуального потенціалу дошкільника. Для здійснення цієї роботи в садочку працює творча ініціативна група під керівництвом вихователя Шатило Т. Д. по впровадженню інноваційності для розвитку інтелектуального потенціалу дітей, а також творча лабораторія “Пошук” під керівництвом вихователя Ющенко Г. А., яка активізує діяльність педагогів на пошук ефективних інноваційних форм роботи за спадщиною В. О. Сухомлинського. Вихователь Бабич С. В. в роботі з дітьми використовує елементи методики М. Монтессорі, які дають можливість дітям краще пізнавати навколишній світ. Щоб досягти поставленої мети, педагоги закладу не залишають поза увагою батьків вихованців. Для них працює “Клуб молодої сім’ї” під керівництвом практичного психолога Прищепи Т. І.
Іванківський дошкільний навчальний заклад "Сонечко"         Поза увагою не залишаються обдаровані діти, які займаються у гуртках: “Талановиті пальчики” ( нетрадиційні техніки малювання і ліплення ), “Логіка”, “Читай лик”, “Здоров’ячок”, “Ляльковий театр малюкам”, “Вчимося писати”. Для дітей з вадами мови працює логопедична група: вихователі Лозенко Н. О., Якименко О. В.
        Актуальність питання зміцнення здоров’я дітей привело до того, що в 1999 році був відкритий кабінет релаксації, де діти приймають фіточаї, кисневі коктейлі, проходять курси іонотерапії, аромотерапії, звукотерапії.
        Збереженням психічного здоров’я дітей успішно займається практичний психолог Прищепа Т. І. Вона має робочий кабінет та навчальний психологічний кабінет для проведення занять з дітьми. Тетяна Іванівна ініціативна, творча особистість, постійно друкується в психологічних виданнях, має авторський посібник “Соціалізація дошкільників в умовах ДНЗ”.
        Завдяки творчості і фантазії музичного керівника Олексієнко Н. П. у садочку створено зимовий сад, в якому безліч екзотичних красивих рослин, є декоративний тераріум та акваріум.
        Не менш важливим є забезпечення рухової активності дітей на вулиці. Кожна вікова група має свій майданчик з ігровими спорудами. Заняття з фізкультури на свіжому повітрі можна провести на спеціально обладнаному спортивному майданчику.
        Працюючи злагоджено, весь колектив дошкільного закладу прагне виростити підростаюче покоління здоровим, бадьорим та компетентним для подальшого життя. (голосів: 39)
| 15.11.2009 | Переглядів: 4841 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: