Меню

Архів

Квітень 2024 (1)
Березень 2024 (15)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ


Категорія: Загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів



      1 вересня 1999 р. почав працювати Іванківський районний ліцей економічного профілю. Для задоволення освітніх потреб учнів з 1 вересня 2001 року , поряд з економічним, введено правовий профіль навчання.
      Педагогічний та учнівський колективи ліцею формуються на конкурсних засадах. 1 вересня 1999 року в ліцеї навчалося 98 хлопчиків і дівчаток з 14 населених пунктів району, сповнених бажання вчитися, розвивати свої здібності, а 1 вересня 2007 року поріг ліцею переступило 99 ліцеїстів.
      У ліцеї працюють педагоги - професіонали , з них 4 -вчителі-методисти, 6 - старші вчителі, 13 - спеціалісти вищої категорії, лауреати Всеукраїнського та обласного турів конкурсу «Учитель року».
      Навчально-виховний процес здійснюється за програмами і планами затвердженими МОН України, та авторськими програмами вчителів ліцею з інформатики , економіки , географії, психології ділового спілкування, менеджменту та маркетингу. Досвід роботи І. О. Глитня, Л. Г. Процик, Н. В. Федірко, Л. А. Леляк, Н. Й. Зіняк занесено до картотеки ППД області.
      Постійний творчий пошук педагогічного колективу, чітко спланований навчально-виховний процес відчутно впливають на рівень навчальних досягнень учнів. Серед ліцеїстів є призери IV етапу всеукраїнських олімпіад, Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал XXI століття», призери II та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук, переможці та призери обласних етапів конкурсів «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», «Об»єднаймося ж, брати мої!», «Мої права», «Євро -2012», «Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам’ятає», спортивних змагань. Має заклад переможця Всеукраїнського конкурсу «Об»єднаймося ж, брати мої».
      Іванківський районний ліцей у 2006 році став лауреатом конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху».
      Ліцей – заклад , який готує своїх вихованців для серйозного, дорослого життя : свідомого вибору майбутньої професії, попередньої адаптації до навчання у вищих навчальних закладах, формуючи при цьому потребу вдосконалюватися, поглиблювати і розширювати свої знання, розвивати творчі нахили. Головним ціннісним орієнтиром закладу є особистість з її здібностями, обдарованнями, невичерпними спроможностями до саморозвитку, самоосвіти, самореалізації.

Федірко Надія Василівна




 (голосів: 5)
| 05.11.2009 | Переглядів: 3921 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: