Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















ПЛАН РОБОТИ на 2010-2011 навчальний рік


Категорія: План роботи

ПЛАН РОБОТИ
Районного методичного кабінету відділу освіти
Іванківської районної державної адміністрації
на 2010-2011 навчальний рік


Завантажити план роботи [1.14 Mb]


 | 18.01.2011 | Переглядів: 1827 | Коментарів: 1 | детальніше

План роботи РМК на грудень 2009 року


Категорія: План роботи

                    № п/п

Назва заходу

Дата проведення

Місце
проведення

Початок

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Організація та проведення ІІ (районного) етапу олімпіад:

-        укр. мова та літ.
образотворче мистецтво
трудове навчання
основи економіки
математика
зарубіжна література
основи правознавства
хімія
основи інформатики
географія
конкурс  знавців укр.мови  ім.П.Яцика
історія
фізика
російська мова
біологія
іноземні мови

 

 

28.11
28.11
28.11
28.11
05.12
05.12
06.12
06.12
06.12
12.12
12.12
13.12
13.12
13.12
19.12
19.12

 

 

ЗОШ №1
ЗОШ №1
Ліцей
Ліцей
ЗОШ №2
ЗОШ №2
Ліцей
Ліцей
Ліцей
ЗОШ №1
ЗОШ №1
ЗОШ №2
ЗОШ №2
ЗОШ №2
ЗОШ №1
ЗОШ №1

09.00

Василенко Н.В.

 

Василенко Н.В.
Порхун  В.П.
Порхун В.П.
Ничипоренко І.С.
Іванник І.П.
Іванник І.П.
Степаненко В.М.
Ничипоренко І.С.
Іванник І.П.
Ничипоренко І.С.
Василенко Н.В.
Степаненко В.М.
Іванник І.П.
Іванник І.П.
Ничипоренко І.С.
Давиденко В.К.

 

2

Декада хімії

01.12-15.12

ЗНЗ району

 

Ничипоренко І.С.

 

3

Резерв керівних кадрів

01.12

РМК

10.00

Малащенко О.Ю.

 

4

Семінар-практикум для заступників з НВР

02.12

РМК

10.00

Малащенко О.Ю.

 

5

Районний конкурс “Вчитель року” в номінаціях:
- «Правознавство»
- «Трудове навчання»
- «Математика»
- «Географія»
- «Хімія»

 

03.12
03.12
08.12
08.12
10.12

 

ЗОШ №1
ЗОШ №2
Ліцей
ЗОШ №1
ЗОШ №2

10.00

Малащенко О.Ю.
Степаненко В.М.
Порхун В.П.
Іванник І.П.
Ничипоренко І.С.
Ничипоренко І.С.

 

6

Малий  методичний центр з хімії

07.12

ЗОШ №2

10.00

Ничипоренко І.С.

 

7

Школа педагогічної майстерності для вчителів трудового навчання

09.12

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

09.20

Порхун В.П.

 

8

Районний етап конкурсу “Маленький українець“

10.12

ЦДЮТ

10.00

Василенко Н.В.
Марченко Г.Д.

 

9

Організація та проведення районного етапу конкурсу-захисту МАН України :
психологія
зарубіжна література
біологія, хімія
фізика, астрономія, математика
іноземні мови
 географія
економіка
історія, право
українська мова та література
комп’ютерні науки
мистецтвознавство

 

14.12
14.12
15.12
15.12
15.12
16.12
16.12
16.12
16.12
17.12
17.12

 

Ліцей
ЗОШ №2
Ліцей
ЗОШ №1
ЗОШ №2
Ліцей
Ліцей
ЗОШ №1
ЗОШ №2
Ліцей
ЗОШ №1

 

11.30
11.00
10.00
10.00
10.00
11.00
10.00
10.00
10.00
10.00

Василенко Н.В.

Леляк Л.А.
Іванник І.П.
Ничипоренко І.С.
Іванник І.П.
Давиденко В.К.
Ничипоренко І.С.
Ничипоренко І.С.
Степаненко В.М.
Василенко Н.В.
Іванник І.П.
Порхун В.П.

 

10

Консультація для педагогічних працівників з питань психологічного супроводу навчально-виховного процесу

15.12

Районний ліцей

10.00

Леляк Л.А.

 

11

Методична рада

16.12

РМК

14.00

Малащенко О.Ю.

 

12

Декада музики

16.12-30.12

ЗНЗ району

 

Порхун В.П.

 

13

Методична допомога Іванківському освітньому округу

17.12

РМК, Іванківський освітній округ

10.00

Малащенко О.Ю.

 

14

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої”

20.12

ЦДЮТ

10.00

Марченко Г.Д.

 

15

Семінар-практикум для працівників психологічної служби “Вплив родинного виховання на розвиток дитини”

22.12

Районний ліцей

10.00

Леляк Л.А.

 

16

Методична допомога Сукачівському освітньому округу

24.12

РМК, Сукачівський освітній округ

10.00

Малащенко О.Ю.

 

17

Колегія відділу освіти:

- Про організацію харчування в закладах освіти району
(Максименко М.І.)
- Про підсумки роботи педагогічних колективів з профілактики правопорушень , злочинності і бездоглядності, виховання здорового способу життя  у неповнолітніх.
(Зінченко Л.В.)
- Про підсумки проведення атестаційної експертизи Запрудської ЗОШ І-ІІ ст.
(Максименко М.І.)

30.12

Відділ освіти

10.00

Глитень І.О.

 

18

Підготовка замовлення на виготовлення документів про освіту для випускників 2010 року

Протягом місяця

Відділ освіти

 

Зінченко Л.В.

 

19

Підготовка звітів 1-ЗСО (про продовження навчання випускників 9 класів), №17 (про методичні кадри)

Протягом місяця

Відділ освіти

 

Зінченко Л.В.

 

20

Контроль за реєстрацією випускників на ЗНО.

Протягом місяця

Відділ освіти

 

Зінченко Л.В.

 

21

Організація та проведення районного конкурсу на кращу програму виховної роботи (для класних керівників)

Протягом місяця

РМК

 

Василенко Н.В.

 

22

Організація та проведення районного етапу конкурсу “Об’єднаймося  ж, брати мої!”

Протягом місяця

РМК

 

Василенко Н.В.

 

23

Участь в засіданні обласного методичного об’єднання керівників гуртків флористики та фітодизайну “Формування екологічної ,естетичної, трудової та духовної культури вихованців шляхом використання традиційних технік при роботі з рослинним та допоміжним матеріалом”

Протягом місяця

на базі Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія”, м.Бровари

 

Марченко Г.Д.

 

24

Участь в обласному етапі виставки-конкурсу промислового дизайну “Арт-факторія”

Протягом місяця

м.Б.Церква ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

25

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії”

Протягом місяця

м.Б.Церква ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

26

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Протягом місяця

м.Б.Церква ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 



Зав. РМК
О.Ю.Малащенко


 | 10.12.2009 | Переглядів: 1804 | Коментарів: 0 | детальніше

План роботи РМК на листопад 2009 року


Категорія: План роботи


№ п/п

Назва заходу

Дата проведення

Місце
проведення

Початок

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

Організація та проведення ІІ (районного) етапу олімпіад:

  • образотворче мистецтво
  • укр. мова та літ.
  • іноземні мови
  • біологія
  • історія
  • математика
  • географія
  • фізика
  • трудове навчання
  • хімія

 


31.10
01.11
07.11
08.11
14.11
15.11
21.11
22.11
28.11
29.11

 


ЗОШ №2
ЗОШ №1
ЗОШ №2
ЗОШ №1
ЗОШ №2
ЗОШ №1
ЗОШ №2
ЗОШ №1
ЗОШ №2
ЗОШ №1

09.00

 


Порхун В.П.
Василенко Н.В.
Давиденко В.К.
Ничипоренко І.С.
Степаненко В.М.
Іванник І.П.
Ничипоренко І.С.
Іванник І.П.
Порхун В.П.
Ничипоренко І.С.

 

2

Декада української мови та літератури

02-13.11

ЗНЗ району

 

Василенко Н.В.

 

3

Заняття з елементами тренінгу для працівників психологічної служби «Допомогти батькам - допомогти дитині»

03.11

Іванківський районний

10.00

Леляк Л.А.

 

4

Школа передового педагогічного досвіду вчителів математики

04.11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

09.00

Іванник І.П.

 

5

Семінар-практикум для заступників з НВР

04.11

РМК

10.00

Малащенко О.Ю.

 

6

Семінар-практикум для вчителів художньої культури

04.11

Іванківський районний ліцей

09.20

Порхун В.П.

 

7

Контроль за діяльністю навчального закладу в післяатестаційний період (день відділу освіти)

04.11

Олізарівська ЗОШ

09.30

Максименко М.І.

 

8

Надання методичної допомоги Обуховицькому освітньому округу

05.11

Обуховицький освітній округ, РМК

09.30

Малащенко О.Ю.

 

9

Засідання творчої групи вихователів ДНЗ (для творчої групи)

06.11

ЦРД «Веселка»

10.00

Гніденко В.М.

 

10

«Тиждень книги» в загальноосвітніх навчальних  закладах району

09-15.11

ЗНЗ району

 

Давиденко В.К.

 

11

Організація та проведення шкільного етапу конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика

09-16.11

ЗНЗ району

 

Василенко Н.В.

 

12

Заочний  етап районного туру Всеукраїнського конкурсу “вчитель року – 2010”

09-27.11

ЗНЗ району

 

Малащенко О.Ю.

 

13

Школа молодого педагога: «Психологічна атмосфера уроку»

10.11

Іванківський районний

10.00

Леляк Л.А.

 

14

Школа фахового росту вчителів географії

10.11

Іванківська ЗОШ №2

10.00

Ничипоренко І.С.

 

15

Районний етап обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія»

10.11

ЦДЮТ

10.00

Марченко Г.Д.

 

16

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури

12.11

Мусійківська ЗОШ

09.30

Василенко Н.В.

 

17

Семінар-практикум для вчителів фізичного виховання

12.11

Сукачівське НВО

09.20

Порхун В.П.

 

18

Надання методичної допомоги Феневицькому освітньому округу

12.11

Феневицький освітній округ, РМК

 

Малащенко О.Ю.

 

19

Школа молодого вчителя та вчителя-нефахівця історії та правознавства

13.11

Іванківська ЗОШ №2

10.00

Степаненко В.М.

 

20

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

15.11

ЦДЮТ

10.00

Марченко Г.Д.

 

21

Декада фізики

16-30.11

ЗНЗ району

 

Іванник І.П.

 

22

Семінар-практикум «Активізація комунікативної діяльності учнів під час вивчення нового матеріалу на уроках іноземної мови»

17.11

Іванківська ЗОШ №1

10.00

Давиденко В.К.

 

23

Школа вдосконалення педагогічної майстерності з ОБЖ

17.11

РМК

10.00

Ничипоренко І.С.

 

24

День РМК в закладі освіти

18.11

Блідчанська ЗОШ

09.30

Малащенко О.Ю.

 

25

Семінар-практикум для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів

19.11

Іванківський районний ліцей

10.00

Василенко Н.В.,
Леляк Л.А.

 

26

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури

19.11

Іванківський районний ліцей

10.00

Іванник І.П.

 

27

Надання методичної допомоги Прибірському освітньому округу

19.11

Прибірський освітній округ, РМК

09.30

Малащенко О.Ю.

 

28

Семінар-практикум для класних керівників

19.11

Запрудська ЗОШ

09.00

Василенко Н.В.

 

29

Робота творчої групи логопедів ДНЗ

20.11

ДНЗ №1 «Сонечко»

10.00

Гніденко В.М.

 

30

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

20.11

ЦДЮТ

10.00

Марченко Г.Д.

 

31

Організація та проведення районного етапу конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

22.11

Іванківська ЗОШ №2

09.00

Василенко Н.В.

 

32

Постійнодіючий семінар на базі Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів для вчителів початкових класів

24.11

Шпилівська ЗОШ

10.00

Гніденко В.М.

 

33

Школа удосконалення педагогічної майстерності вчителів етики

24.11

Іванківська ЗОШ №1

09.00

Степаненко В.М.

 

34

Засідання творчої групи музкерівників ДНЗ

24.11

ДНЗ №1 «Сонечко»

09.00

Гніденко В.М.

 

35

Семінар для шкільних бібліотекарів «Робота з підручниками в шкільній бібліотеці»

24.11

Іванківська ЗОШ №2

10.00

Давиденко В.К.

 

36

Семінар-практикум з хімії

24.11

Іванківська ЗОШ №1

10.10

Ничипоренко І.С.

 

37

День відкритих дверей для молодих учителів іноземної мови

25.11

Іванківський районний ліцей

10.00

Давиденко В.К.

 

38

Нарада керівників навчальних закладів:
- Про дотримання вимог чинного законодавства з питань охорони праці та техніки безпеки в навчальних закладах району (Максименко М.І.)
- Про проведення ЗНО в 2010 році (Зінченко Л.В.)

25.11

Відділ освіти

10.00

Глитень І.О.

 

39

Школа педагогічної майстерності для вчителів української мови та літератури, які мають звання

26.11

Іванківський районний ліцей

09.15

Василенко Н.В.

 

40

Надання методичної допомоги Розважівському освітньому округу

26.11

Розважівський освітній округ, РМК

09.30

Малащенко О.Ю.

 

41

Семінар-практикум з географії

30.11

Іванківська ЗОШ №1

10.10

Ничипоренко І.С.

 

42

Передплата газет та фахових журналів для бібліотек ЗОШ району та бібліотеки РМК

Протягом місяця

ЗНЗ району, РМК

 

Давиденко В.К.

 

43

Організація та проведення шкільного етапу конкурсу «Об’єднаймося ж брати мої!»

Протягом місяця

ЗНЗ району

 

Василенко Н.В.

 

44

Організація та проведення шкільного етапу конкурсу-захисту МАН

Протягом місяця

ЗНЗ району

 

Василенко Н.В.

 

45

Вивчення стану викладання іноземних мов

Протягом місяця

ЗНЗ району

 

Давиденко В.К.

 

46

Контроль за реєстрацією учасників пробного ЗНО

Протягом місяця

Відділ освіти

 

Зінченко Л.В.

 

47

Контроль за забезпеченням правового захисту вихованців ДБ «Гніздечко»

Протягом місяця

ДБ «Гніздечко»

 

Іванник І.П.

 

48

Контроль за діяльністю громадських інспекторів з охорони дитинства

Протягом місяця

ЗНЗ району

 

Іванник І.П.

 

49

Участь в обласному етапі Всеукраїнської фольклорно-етнографічної експедиції «Україна вишивана»

Протягом місяця

ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

50

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер»

Протягом місяця

ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

51

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»

Протягом місяця

ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

52

Участь в обласному літературному конкурсі «Дивослово»

Протягом місяця

ЦТДЮК

 

Марченко Г.Д.

 

53

Атестація Запрудської ЗОШ І-ІІ ступенів (підготовка документів на засідання РЕР)

Протягом місяця

Запрудська ЗОШ

 

Максименко М.І.

 

54

Оздоровлення школярів

Протягом місяця

 

 

Максименко М.І.

 



Зав. РМК
О.Ю.Малащенко


 | 31.10.2009 | Переглядів: 1401 | Коментарів: 0 | детальніше