Меню

Архів

Квітень 2021 (6)
Березень 2021 (14)
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу


Категорія: Нова українська школаРозвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу Розвиток критичного мислення - одне з наскрізних завдань освітнього процесу

     Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань освітнього процесу, йдеться й у Концепції нової української школи. Та з чого починати? Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? Наша відповідь – використовувати методи розвитку критичного мислення під час уроків.

     16 лютого в ОНЗ «Іванківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2» відбулося засідання малого методичного центру, де Ковальчук Н.І. показала майстер-клас по використанню методів та прийомів критичного мислення, а вчителька М.О.Гришмановська провела відкритий урок з літературного читання, де вміло використала метод «6 капелюхів» Едварда де Боно, кубик Блума, «Сенкан», гру «Актори».

     Упровадження технологій критичного мислення – це величезна втіха й насолода, це найкращий відпочинок і водночас чудова « гімнастика» для розуму маленьких здобувачів освіти.

 (голосів: 1)
| 16.02.2021 | Переглядів: 75 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: