Меню

Архів

Квітень 2021 (6)
Березень 2021 (14)
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Найдорожчий скарб - це знання


Категорія: Нова українська школаНайдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання Найдорожчий скарб - це знання

 

     17 лютого у 3 класі Розважівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений відкритий урок з української мови. Тема уроку: «Вивчаємо частини мови». Урок було проведено у формі інтелектуальної гри - уроку-квесту.

     Для створення хорошого настрою та позитивного налаштування для роботи, на початку уроку діти привіталися та поділилися компліментами. Далі діти обрали «транспорт» на якому мандрували протягом усього уроку в пошуках скарбів. Підказки для пошуку маршруту діти читали у презентації, яка демонструвалася на інтерактивній дошці. Протягом уроку учні працювали у парах, трійками та у групах. Повторювали матеріал за допомогою кубика Блума, працювали з LEGO-конструктором. Також не забули відпочити і порухатися під час фізкультхвилинки. Найбільше дітям сподобалася робота з картками на яких вони за допомогою прищіпок впізнавали частини мови. В кінці уроку діти відшукали «скарб», що був  захований у конвертах із завданнями. Це було слово ЗНАННЯ.

     Підсумовуючи роботу на уроці,  діти висловили свою думку, що найдорожчий скарб - це ЗНАННЯ.

 (голосів: 2)
| 05.03.2021 | Переглядів: 140 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: