Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням


Категорія: Конкурси



«Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2015-2016 н.р. !

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі

 

Методист ЦДЮТ    Т.Ю. Примаченко

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі





 (голосів: 1)
| 15.03.2016 | Переглядів: 175 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: