Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2015-2016 навчальний рік)


Категорія: Олімпіади



з української мови та літератури: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна 

І

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

Дромашко Анастасія

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна 

ІІІ

 

з географії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Кожем̓ яченко Ольга Миколаївна

ІІІ

 

з біології: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІ

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Годун Віра Павлівна

ІІІ

 

з хімії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Шевцов Микола Іванович

ІІІ

 

з правознавства:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігоріна

ІІ

Яковенко Анастасія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

9

Кузьміна Лариса Василівна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

ІІІ

 

з трудового навчання:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Мельниченко Юлія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

11

Волочай Світлана В’ячеславівна

ІІІ

 

з астрономії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

П’ятак Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Овсієнко Петро Петрович

ІІ

 

з економіки:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Димарчук Тетяна Вікторівна

ІІІ

 

з російської мови та літератури:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

Палієнко Марія

Іванківський районний ліцей

11

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

 

з англійської мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Іваненко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Волохович Яна Іванівна

ІІІ

 

з німецької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Руденко Ольга

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

Мельниченко Богдана

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

 

з французької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Василенко Ярослав

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Браславська Любов Миколаївна

ІІІ

 

з іспанської мови: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Юрківська Вікторія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Швець Анна

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Луценко Віта

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Волочай Мілана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Волочай Діана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Устименко Юлія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Костюченко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Тимченко Руслан

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

 

з історії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігорівна

ІІІ

 Методист ЦДЮТ                        Примаченко Т.Ю.





 (голосів: 1)
| 15.03.2016 | Переглядів: 278 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: