Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















24 березня 2016 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшов семінар вчителів іноземної мови


Категорія: Новини та інформація

24 березня 2016 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшов семінар вчителів іноземної мови 24 березня 2016 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшов семінар вчителів іноземної мови 24 березня 2016 року на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшов семінар вчителів іноземної мови

      Ройт Світлана Михайлівна  запросила колег на позакласний захід "William the Great", присвячений видатному англійському драматургу, поету і актору Вільяму Шекспіру.
      Учні розповідали про життя і творчість Шекспіра, декламували його сонети в оригіналі під супровід мультимедійної  презентації. Гостям було представлено сцену із вічно живої  трагедії "Ромео і Джульєтта" та інсценізацію, в якій йшлося про те, як Вільям Шекспір вирішив стати актором.
      На завершення учні виконали цікаві  завдання, в ході яких  могли перевірити засвоєння  матеріалу. Літературна зустріч пройшла  в спокійній невимушеній обстановці.  Гості і учасники залишилися задоволеними.
      Семінар продовжився виступом  Гавриленко Віталії Іванівни, вчителя іноземної мови, яка поділилася  враженнями від участі у Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року" у номінаціїї "Англійська мова", де вона стала лауреатом.



 | 25.03.2016 | Переглядів: 199 | Коментарів: 0 | детальніше

Допомога у виборі майбутнього


Категорія: Новини та інформація

Допомога у виборі  майбутнього Допомога у виборі  майбутнього Допомога у виборі  майбутнього

   Традиційно в березні Іванківським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти райдержадміністрації було проведено Ярмарок професій для учнів  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  На  цей захід  були  запрошені  представники навчальних  закладів  м. Києва, Київської та Житомирської областей: Національний авіаційний університет, Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана П.Конашевича-Сагайдачного, Університет фіскальної служби України, Київське вище професійне училище будівництва і архітектури, Малинський лісотехнічний коледж та інші. Відкрила захід директор центру зайнятості Леляк Людмила Анатоліївна, визначивши його мету та завдання.  Зі словами вітання до присутніх звернулася начальник відділу освіти Іванківської РДА Вікторія Вікторівна Дегтяр, акцентувавши  увагу на необхідності завчасного вибору майбутньої професії.

   Презентацію пропонованих професій представники університетів,  коледжів, професійних училищ проводили за допомогою технічних засобів, що було досить привабливо, а головне - наочно, переконливо. Учні з інтересом сприйняли надану інформацію про умови навчання, про перспективи тієї чи іншої професії, про їхню затребуваність на ринку праці.

   Відвідувачі ярмарку професій мали можливість вільно спілкуватися з представниками учбових закладів, ознайомились з різноманітним роздатковим матеріалом про навчальні заклади, отримали вичерпну інформацію про терміни подання документів, умови вступу та навчання.

   Веселий настрій, радісні обличчя дітей, які приймали участь в роботі Ярмарку, - все це створило атмосферу свята навчання, а головне - перспектив.

   Методист ЦДЮТ                    Т.Ю. Примаченко



 | 24.03.2016 | Переглядів: 184 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний семінар вчителів української мови та літератури


Категорія: Новини та інформація

Районний семінар вчителів української мови та літератури Районний семінар вчителів української мови та літератури Районний семінар вчителів української мови та літератури Районний семінар вчителів української мови та літератури Районний семінар вчителів української мови та літератури

   21  березня на базі Блідчанського НВО «ЗОШ I-II ступенів — дитячий садок» відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії та школа удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

   Вчитель Онищенко І. В. провела урок української літератури у 9 класі на тему «Т. Г. Шевченко «На панщині пшеницю жала…», «Марія», «У нашім раї на землі...»  Різні типи втілення жіночої долі»

   Вчитель Осипенко Т. І. провела урок української мови у 4 класі на тему «Повторення вивченого про дієслово».

   Після проведених уроків до уваги учасників семінару був запропонований виховний захід «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм», присвячений річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.



 | 24.03.2016 | Переглядів: 206 | Коментарів: 0 | детальніше

Відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису «Пожежна та техногенна безпека»


Категорія: Новини та інформація

Відбувся І (районний) етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису «Пожежна та техногенна безпека» Відбувся І (районний) етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису «Пожежна та техногенна безпека»

     На базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та живопису «Пожежна та техногенна безпека» в якому взяли участь вихованці  Іванківського районного ліцею, Феневицького НВО, Горностайпільського НВО, Сукачівського НВО, Розважівської ЗОШ, Мусійківської ЗОШ, Запрудського НВО, Страхоліської ЗОШ, Оранської ЗОШ, Оливського НВО, Термахівської ЗОШ, Макарівської ЗОШ та Центру дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо переможців: 

у віковій категорії 6-10 років:

І м. – Ільницька Вікторія, учениця 2 класу Оливського НВО;

ІІ м. – Крикун Нікіта,  учень 4 класу Феневицького НВО;

ІІІ м. – Дмитрук Вероніка, учениця 4 класу Оранської ЗОШ І-ІІ ступенів;

у віковій категорії 11-14 років:

І м. – Шелест Богдана, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею;

ІІ м. – Давиденко Анастасія,  вихованка гуртка ЦДЮТ;

ІІІ м. – Артеменко Ростислав, вихованець гуртка ЦДЮТ;

ІІІ м. – Малашенко Мальвіна, учениця 5 класу Запрудського НВО;

ІІІ м. – Петренко Катерина, учениця 6 класу Оранської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ м. – Шень Вікторія, учениця 5 класу Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

у віковій категорії 15-18 років:

ІІІ м. – Тегай Олексій, учень 10 класу Феневицького НВО;

ІІІ м. – Ібатуліна Сніжана,  учениця 10 класу Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  

Методист ЦДЮТ:

Т.Ю. Примаченко

  


 | 15.03.2016 | Переглядів: 222 | Коментарів: 1 | детальніше

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2015-2016 навчальний рік)


Категорія: Олімпіади

з української мови та літератури: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна 

І

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

Дромашко Анастасія

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна 

ІІІ

 

з географії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Кожем̓ яченко Ольга Миколаївна

ІІІ

 

з біології: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІ

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Годун Віра Павлівна

ІІІ

 

з хімії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Ткаченко Максим

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Шевцов Микола Іванович

ІІІ

 

з правознавства:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігоріна

ІІ

Яковенко Анастасія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

9

Кузьміна Лариса Василівна

ІІІ

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

ІІІ

 

з трудового навчання:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Мельниченко Юлія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

11

Волочай Світлана В’ячеславівна

ІІІ

 

з астрономії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

П’ятак Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Овсієнко Петро Петрович

ІІ

 

з економіки:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Гергало Катерина

Іванківський районний ліцей

10

Димарчук Тетяна Вікторівна

ІІІ

 

з російської мови та літератури:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей

10

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

Палієнко Марія

Іванківський районний ліцей

11

Марущак Ольга Володимирівна

ІІІ

 

з англійської мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Іваненко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Волохович Яна Іванівна

ІІІ

 

з німецької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Руденко Ольга

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

Мельниченко Богдана

Іванківський районний ліцей

10

Федірко Надія Василівна

ІІІ

 

з французької мови:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Василенко Ярослав

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

Браславська Любов Миколаївна

ІІІ

 

з іспанської мови: 

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Юрківська Вікторія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Швець Анна

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Луценко Віта

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

І

Волочай Мілана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Волочай Діана

Іванківський районний ліцей

8

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Устименко Юлія

Іванківський районний ліцей

9

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Костюченко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІІ

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

Тимченко Руслан

Іванківський районний ліцей

11

Пархоменко Світлана Олексіївна

ІІ

 

з історії:

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Коноваленко Анастасія

Іванківський районний ліцей

10

Рябушенко Людмила Ігорівна

ІІІ

 Методист ЦДЮТ                        Примаченко Т.Ю.



 | 15.03.2016 | Переглядів: 356 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: Конкурси

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

Секція

 

П І П вчителя, який підготував

переможця

Зайняте місце

 

Відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»

 

Масюк Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Мистецтвознавство

Процик Людмила Григорівна

ІІ

 

Відділення «Хімії та біології»

 

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей 

10

Психологія

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 15.03.2016 | Переглядів: 285 | Коментарів: 0 | детальніше