Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















До уваги директорів навчальних закладів!


Категорія: Новини та інформація

Для участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіад направляються  учні-переможці ІІ (районного) етапу олімпіад з таких базових дисциплін:

Біологія І-ІІ тури (31.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Федоренко Михайло Юрійович

Феневицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок

8

Шендерівська Людмила Іванівна

2.

Гергало Катерина Володимирівна

Прибірське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

9

Склончак Антоніна Петрівна

3.

Ткаченко Максим Сергійович

Розважівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

10

Годун Віра Павлівна

4.

Боброва Тетяна Василівна

Іванківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

11

Тарасенко Оксана Петрівна

 

Фізика І-ІІ тури (17.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Білохвост Тарас Вікторович

Іванківський районний ліцей  

8

Овсієнко Петро Петрович

2.

Ходимчук Ігор Сергійович

Кропивнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9

Вежновець Володимир Іванович

3.

Заріцька Аліна Миколаївна

Кухарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10

Заріцька Валентина Михайлівна

4.

Аврамчук Наталія Олександрівна

Іванківський районний ліцей  

11

Овсієнко Петро Петрович

 

Українська мова та література (17.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Рогів Юлія Петрівна

Іванківський районний ліцей  

8

Процик Людмила Григорівна

2.

Швець Анна Олегівна

Іванківський районний ліцей  

9

Процик Людмила Григорівна

3.

Раєвська Марія Євгенівна

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

10

Дідківська Надія Василівна

4.

Качан Анна Василівна

Іванківський районний ліцей  

11

Процик Людмила Григорівна

  

Англійська мова (07.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Швець Анна Олегівна

Іванківський районний ліцей  

9

Волохович Яна Іванівна

2.

Раєвська Марія Євгенівна

Іванківська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №2

10

Ройт Світлана Михайлівна

4.

Синиця сергій олександрович

Іванківський районний ліцей  

11

Волохович Яна Іванівна

 

Німецька мова (07.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Мельниченко Богдана Юріївна

Іванківський районний ліцей  

9

Федірко Надія Василівна

2.

Руденко Ольга Миколаївна

Іванківський районний ліцей  

9

Федірко Надія Василівна

3.

Ломака Ольга Василівна

Сукачівське навчально-виховне об’єднання « Загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

10

Ступак ольга Григорівна

4.

Дромашко Анастасія Вікторівна

Іванківський районний ліцей  

10

Федірко Надія Василівна

5.

Качан Анна Василівна

Іванківський районний ліцей  

11

Федірко Надія Василівна

 

Французька мова (07.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Василенко Ярослав Миколайович

Мусійківська  загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів

10

Браславська Любов Миколаївна

2.

Блішун Вікторія Геннадіївна

Мусійківська  загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

11

Браславська Любов Миколаївна

 

Історія (08.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Яковенко Анастасія Юріївна

Іванківська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №1

8

Бондаренко Юлія Михайлівна

2.

Купрієнко Анастасія Анатоліївна

Іванківський районний ліцей

9

Рябушенко Людмила Ігорівна

3.

Раєвська Марія Євгенівна

Іванківська  загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №2

10

Луз Валентина Михайлівна

4.

Пархоменко Діана Олександрівна

Іванківська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №2

11

Луз Валентина Михайлівна

 

Математика (18.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Костюченко Олександр Ігорович

Іванківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

7

Макаренко Валентина Анатоліївна

2.

Харченко Богдан Сергійович

Іванківський районний ліцей

8

Поліщук Наталія Василівна

3.

Стоколос Ярослав Русланович

Іванківська  загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

9

Макаренко Валентина Анатоліївна

4.

Заріцька Аліна Миколаївна

Кухарівська  загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  

10

Опанасенко Тамара Іванівна

5.

Аврамчук Наталія Олександрівна

Іванківський районний ліцей

11

Поліщук Наталія Василівна

 

Хімія І-ІІ тури (08.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Федоренко Михайло Юрійович

Феневицьке навчально-виховне об’єднання « Загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

8

Шендерівська Людмила Іванівна

2.

Мельник Надія Володимирівна

Розважівська  загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів  

9

Шевцов Микола Іванович

3.

Ткаченко Максим Сергійович

Розважівська  загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів  

10

Шевцов Микола Іванович

4.

Берегова Наталія Сергіївна

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2

11

Щербюк Світлана Михайлівна

 

 Астрономія І-ІІ тури (25.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

П’ятак Вікторія Юріївна

Іванківський районний ліцей

10

Овсієнко Петро Петрович

2.

Сидоренко Ольга Юріївна

Іванківський районний ліцей

11

Овсієнко Петро Петрович

 

Географія (25.01.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Харченко Богдан Сергійович

Іванківський районний ліцей

8

Кривульська Людмила Олексіївна

2.

Вишняк Тетяна Вікторівна

Іванківський районний ліцей

9

Кривульська Людмила Олексіївна

3.

Раєвська Марія Євгенівна

Іванківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2

10

Кожем'яченко Ольга Миколаївна

4.

Пархоменко Діана Олександрівна

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2

11

Кожем'яченко Ольга Миколаївна

 

Інформатика І тур (31.01.2015), ІІ тур (01.02.2015)

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Найменування навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1.

Білохвост Тарас Вікторович

Іванківський районний ліцей

8

Єрьомін Григорій Терентійович

2.

Швець Анна Олегівна

Іванківський районний ліцей

9

Єрьомін Григорій Терентійович

3.

Пархоменко Ніна Олександрівна

Іванківський районний ліцей

10

Єрьомін Григорій Терентійович

4.

Аврамчук Наталія Олександрівна

Іванківський районний ліцей

11

Єрьомін Григорій Терентійович

 

Методист РМК                                      Примаченко Т.Ю.



 | 20.12.2014 | Переглядів: 465 | Коментарів: 0 | детальніше

Загальношкільний проект "Бути громадянином"


Категорія: Новини та інформація

Загальношкільний проект "Бути громадянином" Загальношкільний проект "Бути громадянином" Загальношкільний проект "Бути громадянином" Загальношкільний проект "Бути громадянином"

    Учительський, учнівський та батьківський колективи Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 активно продовжують загальношкільний проект "Бути громадянином" .  Протягом трьох  тижнів учні збирали необхідні речі, щоб сформувати  свої подарунки для воїнів , які знаходяться на лікування в Ірпінському військовому шпиталі. Вчитель школи Бігоцький Анатолій Станіславович забезпечив транспорт для доставки, а заступник директора з навчально-виховної роботи Пилипенко Тетяна Михайлівна та вчитель Волочай Світлана В’ячеславівна вручили ці подарунки  воїнам. 



 | 19.12.2014 | Переглядів: 442 | Коментарів: 0 | детальніше

«Світ нашими очима»


Категорія: Новини та інформація

«Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима»

«Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима» «Світ нашими очима»

     9 грудня на базі ЦРД  «Веселка» для працівників психологічної служби району психологом Тарасовою Я.Л. та соціальним педагогом Савельєвою Н.В. було проведено  соціально-комунікативне заняття з елементами тренінгу  «Світ нашими очима».

     Захід  почався з бестінгу «Веселка настрою». Учасники запускали «голуби  миру», прослухали казку «Біда», працювали у «творчій майстерні», підтримували кульку в повітрі, «висаджували соняхи на панно». Із задоволенням переглянули психологічні відеоролики. Наприкінці заняття запалили «свічку миру», отримали на згадку ляльки-мотанки від ведучих та виконали флешмоб «Як у нас на Україні». Таким чином, працівники психологічної служби навчались, слухали, ділились досвідом щодо проблеми підтримки дітей та дорослих в нелегкий час для нашої країни.



 | 19.12.2014 | Переглядів: 435 | Коментарів: 0 | детальніше

Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи


Категорія: Новини та інформація

Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи Семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи

     17 грудня на базі Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи. Михайленко Ірина Григорівна презентувала досвід роботи освітнього закладу з проблеми організації профільної освіти та допрофільного навчання. 

     У рамках проведення заходу відбулася виробнича нарада. Одним із питань обговорення був проект Концепції розвитку освіти до 2025 року. 



 | 18.12.2014 | Переглядів: 416 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України


Категорія: Новини та інформація

Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України Районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України

     17 грудня 2014 року на базі Іванківського районного ліцею пройшов районний етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН України. У відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства були представлені три роботи.  Учениці ліцею Леончук Юлія, Гетьман Анастасія (керівник Марущак О.В.) та учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Берегова Наталія (керівник Васильєва Л.А.) захищалися у секції «Світова література». Переможцем стала робота «Твори Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі» та М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» крізь призму «діалогу культур» Берегової Наталії.

     У відділенні мовознавства були представлені роботи в декількох секціях:

-         «Українська мова» - Єщенко Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Процик Л.Г.);

-         «Німецька мова» - Качан Анна, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Федірко Н.В.);

-         «Іспанська мова» - Прищепа Катерина, учениця Іванківського районного ліцею (керівник Пархоменко С.О.);

-         «Англійська мова» - Синиця Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.); Федоренко Сергій, учень Іванківського районного ліцею (керівник Волохович Я.І.);  Марченко Антон, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Гавриленко В.І.).

     За рішенням журі переможцями стали Єщенко Катерина, Качан Анна, Прищепа Катерина, Марченко Антон.



 | 18.12.2014 | Переглядів: 439 | Коментарів: 0 | детальніше

День відкритих дверей


Категорія: Новини та інформація

      13 грудня 2014 року державний вищий навчальний заклад «Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі» проводить День відкритих дверей. Університет здійснює підготовку бакалаврів за напрямами: «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки», «Правознавство», «Міжнародне право», підготовку спеціалістів і магістрів за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Міжнародне право», «Правознавство», «Системи і методи прийняття рішень», «Інформаційні управляючі системи та технології».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

проведення «Дня відкритих дверей» 13 грудня 2014 року в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі

  

Місце проведення - Конференц-зала університету

Початок - 10.00

Зміст

Виступаючий

 

1

Трансляція промо-ролика Університету

 

2

Вступне слово. Представлення учасників. Загальна характеристика Університету

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат юридичних наук, доцент Благовісний С.Г.

3

Про навчально-науковий фінансово-економічний інститут

 

Керівник навчально-наукового фінансово-економічного інституту, доктор економічних наук, професор Якушик І.Д.

4

Про юридичний факультет

Декан факультету юридичного факультету, кандидат юридичних наук Нікончук А.М.

5

Про факультет міжнародної економіки та менеджменту

Декан факультету міжнародної економіки та менеджменту, доктор   педагогічних наук Чобітько М.Г.

6

Порядок та особливості вступу до Університету.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Коценко М.С.

7

Питання-відповіді

 



 | 10.12.2014 | Переглядів: 434 | Коментарів: 0 | детальніше