Меню

Архів

Жовтень 2021 (24)
Вересень 2021 (43)
Серпень 2021 (28)
Липень 2021 (3)
Червень 2021 (7)
Травень 2021 (16)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Партнерство стає міцнішим


Категорія: СамоврядуванняПартнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим

 

     Однією з традицій, що склалася в освітній системі Іванківщини є розвиток та підтримка учнівського самоврядування, адже саме в активній участі у шкільному та суспільному житті проявляється самостійність дитини, що є своєрідною підготовкою до реального дорослого життя.

     Збір лідерів Парламенту дітей Іванківщини, що відбувся 12 жовтня в Центрі дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради мав діловий характер, крім дітей та їхніх наставників, в залі зібралися представники місцевої громади.

     Голова Парламенту дітей Іванківщини Катерина Нечипоренко та заступник Софія Гаврилова презентували роботу Парламенту. Лідер учнівського самоврядування Катерина Золотоверх поділилась напрацюваннями лідерів Обуховицького НВО.

     Важливим етапом роботи відбулося підписання партнерських угод про співпрацю Парламенту дітей Іванківщини, до якого долучилися заступник голови Іванківської селищної ради Оксана Кадун, начальник  відділу освіти Іванківської селищної ради Олена Василенко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради Надія Бірюк, начальник ДС України НС Іванківського РС ГУ ДСНС України в Київській області Наталія Поливач, директор ДП «Іванківський лісгосп» Віктор Шихненко, начальник прикордонної служби «Іванків» Віталій Яворський та керівник закладу - директор ЦДЮТ Іванківської селищної ради Наталія Василишина.

Гості побажали юним учасникам ініціативності, впевненості в собі, здійснення задумів, реалізації планів, зі своєї сторони пообіцяли підтримувати  дитячий лідерський рух та соціально значимі ініціативи Парламенту дітей Іванківщини.

     А ще учасники заходу побували у прикордонній частині «Іванків», де ознайомилися з історією створення прикордонної частини. Прикордонники продемонстрували техніку, зброю, маскувальні засоби, що використовують в охороні державного кордону. Юні лідери не лише ознайомилися з діяльністю прикордонної служби, а й спробували відчути себе в ролі захисників, приміряючи їхню форму. 

     Користуючись нагодою, лідери Парламенту привітали працівників прикордонної служби  з наступаючим святом Дня захисника України.

     Маємо надію, що сьогоднішній захід стане для його учасників дієвим  поштовхом для втілення нових ідей та здійснення мрій.

 (голосів: 2)
| 12.10.2021 | Переглядів: 8 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: