Меню

Архів

Листопад 2018 (10)
Жовтень 2018 (13)
Вересень 2018 (2)
Серпень 2018 (13)
Червень 2018 (7)
Травень 2018 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Крос Пам’яті Героїв Чорнобиля та Героїв АТО


Категорія: Спортивно-масова робота



Крос Пам’яті Героїв Чорнобиля та Героїв АТО Крос Пам’яті Героїв Чорнобиля та Героїв АТО Крос Пам’яті Героїв Чорнобиля та Героїв АТО Крос Пам’яті Героїв Чорнобиля та Героїв АТО

   Близько 200 учасників з 12 навчальних закладів зібрав легкоатлетичний крос школярів району. Вперше нинішнього року він був присвячений Пам’яті не лише Героїв Чорнобиля, а і Героїв АТО.    Адже і перші , і другі віддавали свої життя у битві з ворогом, захищаючи майбутнє нас з вами…

   З вітальними словами до юних спортсменів звернулися перший заступник голови Іванківської РДА Т.Д. Свириденко, а також колишні випускники Іванківської ЗОШ №1 – учасник АТО, кавалер ордена «За мужність» О.О. Вікторов та спонсор заходу, відомий у нашому районі благодійник А.М. Апаров.

   Традиційними цього дня були звуки Гімну України, хвилина мовчання та покладання Гірлянди Слави до погруддя Героя Радянського Союзу В.М. Кибенка…

   А першою чемпіонкою змагань у віковій категорії 5-7 класи(34 учасниці) стала Вікторія Кулик(ЗОШ №1). На другому місці – Анна Куляс(Феневичі), на третьому – Світлана Рахматуліна(Горностайпіль). Серед хлопчиків цього віку перемогу здобув шпилівець Ярослав Глущенко, випередивши Павла Пономаренка(ЗОШ №1), Антона Гича(Запрудка) та ще 47 ровесників.

   Вчетверте поспіль чемпіонкою змагань стає Анастасія Білоус(районний ліцей).

   Цього року у віковій групі 8-9 класи(18 учасників) вона здолала опір Анни Козиренко(ліцей) та Інни Федотової(Феневичі).

   Серед хлопців 8-9 класів(43 учасника) перемогу здобув Станіслав Качан(ліцей). Лише миттю йому поступився Богдан Лавриненко(ЗОШ №1). На третьому місці також учень ЗОШ №1-Максим Толочин.

   Ще одна ліцеїстка – Богдана Шелест, тріумфувала в забігу старшокласниць(16 учасниць). Другою тут була Катерина Степаненко(Феневичі), а третьою – Марія Міндзюк(ЗОШ №1). До речі,  всі четверо призерів – ліцеїстів раніше навчалися в ЗОШ №1. Серед юнаків старшокласників(27 учасників) перемогу здобув Владислав Ковальчук з Мусійок, випередивши на фініші учнів ЗОШ №1 Олександра Жовтенка та Віктора Правосуда.

   В командному заліку володарями кубків, заснованих А.М. Апаровим, стали кросмени ЗОШ №1(перше місце), районного ліцею(друге місце) та Феневич(третє місце). Кожному з призерів в індивідуальному заліку Андрій Миколайович вручив конверт з грошовою винагородою. Крім того, всіх призерів було нагороджено дипломами та медалями відділу освіти та відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА. Церемонію нагородження провели начальники відділів В.В. Дегтяр та Н.К. Бірюк.





 (голосів: 1)
| 27.04.2018 | Переглядів: 128 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: