Меню

Архів

Травень 2019 (6)
Квітень 2019 (9)
Березень 2019 (24)
Лютий 2019 (15)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці Чорнобильської катастрофи


Категорія: Спортивно-масова робота



Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи Першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці  Чорнобильської  катастрофи

     25 квітня 2019 року була проведена першість району з легкоатлетичного кроссу серед школярів, присвяченого 33-й річниці Чорнобильської  катастрофи.

     Переможці та призери серед дівчат:

     5-7 клас - дистанція 500 метрів:

1 місце - Кулик  Вікторія (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

2 місце - Петришко Зоряна Іванківськат ЗОШ І-ІІІ ст. (ЗОШ №2)

3 місце - розділили Куляк Ганна (Феневицька НВОІ-ІІІ ст.-дитячий садок) та Фещенко Вікторія (ІванківськаЗОШ І-ІІІ ст. №2)

     8-9 клас - дистанція 500 метрів:

 1 місце - Богдан Єлизавета ( ІванківськаЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

2 місце - Толочин Ольга (Феневицька НВОІ-ІІІ ст.-дитячий садок)

3 місце - Козиренко Ганна (Районний ліцей)

     10-11 клас дистанція 1000 метрів:

1 місце - Степаненко Катерина (Феневицька НВОІ-ІІІ ст.-дитячий садок)

2 місце - Козиренко Світлана (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

3 місце - Яковенко Вікторія (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №2)

 

     Переможець та призери серед юнаків:

     5-7 клас - дистанція 1000 метрів:

1 місце - Белець Єгор (Горностайпільська НВО І-ІІІ ст.-дитячий садок)

2 місце - Хрущ Олег (Горностайпільська НВО І-ІІІ ст.-дитячий садок)

3 місце - Крепель Максим (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №2)

     8-9 клас дистанція 1000 метрів:

1 місце - Кирилюк Ілля (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №2)

2 місце - Волочай Богдан (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

3 місце - Толочин Максим (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

     10-11 клас дистанція 1500 метрів:

1 місце - Правосуд  Віктор (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1)

2 місце - Качан Станіслав (районний ліцей)

3 місце - Жовтенко Олександр (ІванківськаЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №1).

     На відкритті традиційного легкоатлетичного кроссу були присутні: виконуюча обов’язки голови адміністрації Свириденко Тетяна Дмитрівна, голова районної ради Потієнко Валерій  Іванович, начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Бірюк Надія Костянтинівна, начальник відділу освіти Дегтяр Вікторія Вікторівна та меценат наших змагань Апаров Андрій Миколайович, які нагороджували переможців та призерів наших змагань кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами. 





 (голосів: 2)
| 25.04.2019 | Переглядів: 23 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: