Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Наказ МОН Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році


Категорія: МАН



 | 04.11.2017 | Переглядів: 136 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: МАН

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

Секція

 

П І П вчителя, який підготував

переможця

Зайняте місце

 

Відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»

 

Масюк Вікторія

Іванківський районний ліцей

11

Мистецтвознавство

Процик Людмила Григорівна

ІІ

 

Відділення «Хімії та біології»

 

Пашкевич Діана

Іванківський районний ліцей 

10

Психологія

Кривульська Людмила Олексіївна

ІІІ

Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 15.03.2016 | Переглядів: 524 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу поетичного конкурсу «Зерна доброти» у 2015-2016 навчальному році!


Категорія: МАН

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя,

який підготував переможця

Зайняте місце

 

Серед учнів 1-4 класів

 

Тимошенко Анастасія

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

3

Ковальчук Ніна Іванівна

І

Іваненко Тетяна

Вихованка гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

4

Крикун Ліна Дмитрівна

ІІ

Сергієнко Антон

Розважівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

3

Сергієнко Віра Іванівна

ІІІ

 

Серед учнів 5-8 класів

 

Сидоренко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

8

Кліндух Світлана Василівна

І

Попов Олександр

Вихованець гуртка ЦДЮТ на базі Феневицького НВО

5

Крупко Ганна Григорівна

ІІ

Балашенко Каріна

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

7

Губиш Галина Василівна

ІІІ

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

7

Слободян Лідія Миколаївна

ІІІ

 

Серед учнів 9-11 класів

 

Буренко Ольга

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

9

Грищенко Людмила Сергіївна

І

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

ІІ

Ломака Ольга

Сукачівське НВО

11

Безнощенко Ліліана Олександрівна

ІІІ

Методист ЦДЮТ                   Т.Ю.Примаченко



 | 15.03.2016 | Переглядів: 583 | Коментарів: 0 | детальніше

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням


Категорія: МАН

«Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2015-2016 н.р. !

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі

 

Методист ЦДЮТ    Т.Ю. Примаченко

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

у  номінації  «Література»

Шелест Богдана

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

ІІІ м.

на обласному етапі

Дзюбенко Ольга

Центр дитячої та юнацької творчості

9

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Герасименко Дмитро

Розважівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

6

Яцухно Олена Григорівна

ІІ

 

Якименко Софія

Центр дитячої та юнацької творчості

8

Василенко Олександра Володимирівна

ІІ

 

Руденко Олександра

Іванківська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №1

10

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Шульга Юрій

Центр дитячої та юнацької творчості

11

Василенко Олександра Володимирівна

ІІІ

 

у  номінації  «Історія України і державотворення» 

Михайленко Яна

Іванківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

11

Дубинська Галина Михайлівна

І

ІІ м.

на обласному етапі

Харитонова Анастасія

Центр дитячої та юнацької творчості

10

Іваненко Григорій Іванович

ІІ

ІІІ м.

на обласному етапі



 | 15.03.2016 | Переглядів: 525 | Коментарів: 0 | детальніше

Вітаємо!


Категорія: МАН

Вітаємо  переможців ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української мови та літератури у 2014-2015 н.р. !!!

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Рогів Юлія 

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна 

ІІ

Швець Анна

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

Раєвська Марія

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

10

Дідківська Надія Василівна

ІІІ

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Методист РМК              Примаченко Т.Ю.



 | 29.01.2015 | Переглядів: 731 | Коментарів: 0 | детальніше

Переможці ІІ (районного) етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2014-2015 н.р. !


Категорія: МАН

П І П учня-переможця

Навчальний заклад

Клас

П І П вчителя, який підготував переможця

Зайняте місце

Примітка

Швець Анна 

Іванківський районний ліцей

9

Процик Людмила Григорівна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Якименко Софія

ЦДЮТ

7

Василенко Олеся Володимирівна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Корчемна Ангеліна

Феневицьке НВО

6

Слободян Лідія Миколаївна

І

Робота переможця відправлена для участі в обласному етапі

Макаревич Анна-Марія

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІ

 

Дзюбенко Ольга

ЦДЮТ

8

Василенко Олеся Володимирівна

ІІ

 

Чекан Марія

Горностайпільське НВО

11

Грамостика Лідія Григорівна

ІІ

 

Терещук Катерина

Обуховицьке НВО

7

Оденюк Євгенія Валеріївна

ІІІ

 

Загинайлова Ксенія

Шпилівська ЗОШ І-ІІІ ст

8

Старовойт Юлія Петрівна

ІІІ

 

Онопрієнко Ірина

Сукачівське НВО

11

Коноваленко Катерина Василівна

ІІІ

 

Качан Анна

Іванківський районний ліцей

11

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Аврамчук Олег

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Короташ Владислав

Іванківський районний ліцей

8

Процик Людмила Григорівна

ІІІ

 

Чеберяко Аліна

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

9

Іванченко Людмила Василівна

ІІІ

 

Ковальчук Аня

Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ст..

10

Лозова Наталія Василівна

ІІІ

 

Методист РМК                         Примаченко Т.Ю.



 | 21.01.2015 | Переглядів: 853 | Коментарів: 0 | детальніше