Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Олімпіади з іноземних мов


Категорія: Олімпіади



Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов

Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов

   11 листопада 2017 року на базі  Іванківського районного ліцею відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов для учнів 8-11 класів. В олімпіаді взяли участь  70 учнів. Переможцями і призерами стали:

 

Англійська мова

І місце – Яковенко Анастасія, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Волочай М.В.)

ІІ місце – Ігнатюк Тетяна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІІ місце – Груша Владислав, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

І місце – Романюк Тетяна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІ місце – Ляшевич Віталій, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Палагеча Дмитро, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

І місце – Шевчук Дар’я , учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Тарасенко Анастасія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Наумчак В.В.)

І місце – Булавенко Анастасія, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Ройт С.М.)

І місце – Денисенко Владислава, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Наумчак В.В.)

ІІ місце – Шихненко Яна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Гавриленко Тетяна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

 

Німецька мова

І місце – Пархоменко Роман, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Білохвост Тарас, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Рогів Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Волочай Олена, учениця 10 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Чала Анастасія, учениця 10 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Терещук Катерина, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Лещенко Сабіна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Волочай Ольга, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Гавриленко В.І.)

ІІІ місце – Вождаєнко Яна, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Коваленко Анастасія, учениця 8 класу Блідчанського НВО (вчитель Коваленко Н.Г.)

ІІ місце – Мудренок Дарина, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Цідик Богдан, учень 8 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.) 


Іспанська мова

І місце – Юрківська Вікторія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Устименко Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

І місце – Волочай Мілана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Волочай Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Давиденко Владислав, учень 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

І місце – Павленко Нікіта, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Осипенко Софія, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Димарчук Марія, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Король Людмила, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

І місце – Козиренко Анна, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Даниленко Богдан, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

 

Французька мова

ІІ місце – Стойкова Анастасія, учениця 8 класу Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вчитель Браславська Л.М.)





 (голосів: 0)
| 13.11.2017 | Переглядів: 58 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: