Меню

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Наказ МОН "Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році"


Категорія: Робота з обдарованими дітьми



 | 20.11.2017 | Переглядів: 116 | Коментарів: 0 | детальніше

Наказ Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України


Категорія: МАН



 | 18.11.2017 | Переглядів: 127 | Коментарів: 0 | детальніше

Олімпіади з іноземних мов


Категорія: Олімпіади

Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов

Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов Олімпіади з іноземних мов

   11 листопада 2017 року на базі  Іванківського районного ліцею відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов для учнів 8-11 класів. В олімпіаді взяли участь  70 учнів. Переможцями і призерами стали:

 

Англійська мова

І місце – Яковенко Анастасія, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Волочай М.В.)

ІІ місце – Ігнатюк Тетяна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІІ місце – Груша Владислав, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

І місце – Романюк Тетяна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІ місце – Ляшевич Віталій, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Палагеча Дмитро, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

І місце – Шевчук Дар’я , учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Волохович Я.І.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Тарасенко Анастасія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Наумчак В.В.)

І місце – Булавенко Анастасія, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Ройт С.М.)

І місце – Денисенко Владислава, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Наумчак В.В.)

ІІ місце – Шихненко Яна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

ІІІ місце – Гавриленко Тетяна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  (вчитель Ройт С.М.)

 

Німецька мова

І місце – Пархоменко Роман, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Білохвост Тарас, учень 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Рогів Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Волочай Олена, учениця 10 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Чала Анастасія, учениця 10 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Терещук Катерина, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Лещенко Сабіна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Волочай Ольга, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІ місце – Бондаренко Віталія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Гавриленко В.І.)

ІІІ місце – Вождаєнко Яна, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

І місце – Коваленко Анастасія, учениця 8 класу Блідчанського НВО (вчитель Коваленко Н.Г.)

ІІ місце – Мудренок Дарина, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Ступак О.Г.)

ІІІ місце – Цідик Богдан, учень 8 класу Сукачівського НВО (вчитель Ступак О.Г.) 


Іспанська мова

І місце – Юрківська Вікторія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Шелест Богдана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Устименко Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

І місце – Волочай Мілана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Волочай Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Давиденко Владислав, учень 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

І місце – Павленко Нікіта, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Осипенко Софія, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Димарчук Марія, учениця 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Король Людмила, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

І місце – Козиренко Анна, учениця 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

ІІІ місце – Даниленко Богдан, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Пархоменко С.О.)

 

Французька мова

ІІ місце – Стойкова Анастасія, учениця 8 класу Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вчитель Браславська Л.М.)



 | 13.11.2017 | Переглядів: 211 | Коментарів: 0 | детальніше

Олімпіада з української мови для учнів початкових класів


Категорія: Олімпіади

    5 листопада на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась олімпіада з української мови для учнів початкових класів в якій прийняли участь одинадцять учнів  третього класу та чотирнадцять учнів  четвертого класу. Серед  четвертокласників перше місце виборола учениця Оливського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дитячий садок» МиколаєнкоТ.А, вчитель Людвиченко Л.І, друге Сучіліна В.Ю., вчитель Жолудь М.А. Феневицьке НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІступенів- дитячий садок», третє місце розділили Яременко А.СОбуховицьке НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ дитячий садок»,вчитель ВасиленкоА.В.та Савченко Д.Р.ученицяБлідчанського НВО«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок». В третьому класі друге місце зайняла учениця Феневицького НВО«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок» Лук‘яненко Б.Є., вчитель Настенко Т.М., третє місце розділили Орєхова В.С. Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів№1, вчитель Гутівська О.В. та Риба І.В. Феневицьке НВО«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дитячий садок», вчитель Настенко Т.М.



 | 07.11.2017 | Переглядів: 243 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури


Категорія: Олімпіади

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

   05 листопада 2017 року на базі  Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури для учнів 7-11 класів. В олімпіаді взяли участь  67 учнів. Переможцями і призерами стали:

 

І місце – Рогів Юлія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Шеренок Катерина, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Федоренко Михайло, учень 11 класу Феневицького НВО (вчитель Салій Т.Г.)

 

І місце – Костюченко Олександр, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Осипенко І.А.)

ІІ місце – Ляшевич Віталій, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Осипенко І.А.)

ІІІ місце – Вождаєнко Ольга, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

 

І місце – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця 9 класу Феневицького НВО (вчитель Слободян Л.М.)

ІІІ місце – Тарасенко Анастасія, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Кліндух С.В.)

 

І місце – Булавенко Анастасія, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

ІІ місце – Дурицький Сергій, учень 8 класу Іванківського районного ліцею (вчитель Процик Л.Г.)

ІІІ місце – Шихненко Яна, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Фещенко В.М.)

 

І місце – Силява Ангеліна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІ місце – Слива Денис, учень 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)

ІІІ місце – Криштальова Крістіна, учениця 7 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Боровик Т.В.)



 | 07.11.2017 | Переглядів: 222 | Коментарів: 0 | детальніше

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології


Категорія: Олімпіади

   4 листопада 2017 року на базі Іванківського районного ліцею проходив районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

В ІІ етапі олімпіади з біології взяли участь 49 учнів.

Кращі результати показали учні  Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Горностайпільського НВО, Феневицького НВО, Обуховицького НВО, Розважівської ЗОШ, Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст., Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

 

Вітаємо переможців олімпіади:

І м. – Булавенко Анастасія, учениця 8 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

І м. – Качан Станіслав, учень 9 класу Іванківського районного ліцею;

І м. – Грузд Олександр, учень 10 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

І м. – Федоренко Михайло, учень 11 класу Феневицького НВО.

   Бажаємо успіхів та перемоги на обласному етапі олімпіади!



 | 06.11.2017 | Переглядів: 208 | Коментарів: 0 | детальніше