Меню

Архів

Лютий 2019 (5)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)
Жовтень 2018 (15)
Вересень 2018 (2)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Наказ №192 "Про результати проведення районного етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика у 2014-2015 н.р."


Категорія: Нормативна база



№ 192

05 грудня 2014 р.

 

          На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1/9-506 «Про проведення ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказом департаменту освіти і науки Київської ОДА від 17 жовтня 2014 року № 287 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014/2015 навчальному році» з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу, 29 листопада 2014 року за завданнями КОІПОПК на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2  пройшов конкурс знавців української мови, в якому взяли участь 88 учнів  5-11 кл., з яких призерами стали 26 учнів, та 22 учні  3-4 кл., з яких призерами стали  7 учнів.

 

          10 учнів  третіх класів із 7 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО, Сукачівського НВО,  Кухарівської  ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.).

      І місце зайняла Богданович Валерія,  учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІ місце – Костюкова Поліна, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Блощенко Вікторія, учениця  Феневицького НВО. 

 

          12 учнів четвертих класів із 11 навчальних закладів ( Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Горностайпільського НВО, Феневицького НВО, Блідчанського НВО, Русаківського НВО, Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.,  Макарівської ЗОШ І-ІІ ст., Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст. ).

      І місце зайняла  Смірнова Євгенія, учениця Блідчанського НВО.

     ІІ місце – Криштальова Крістіна, учениця  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

     ІІІ місце – Кирилюк Ілля, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІІ місце – Шевченко Вікторія, учениця  Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

          19 учнів п’ятих класів із 10 навчальних закладів (Іванківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Прибірського НВО, Обуховицького НВО,  Сукачівського НВО,  Русаківського НВО, Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Термахівської ЗОШ  І-ІІ ст., Оранської ЗОШ І-ІІ ст., Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.).

     І місце – Лебеденко Софія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     І місце -  Дурицький Сергій, учень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Булавенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Сингаєвська Софія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІІ місце – Шихненко Анна, учениця Прибірського НВО.

 

          13 учнів шостих класів із 8 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Феневицького НВО, Горностайпільського НВО, Блідчанського НВО, Оливського НВО, Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.).

         І місце – Венгльовська Лілія, учениця Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

         І місце – Качан Станіслав, учень  Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

         ІІ місце – Корчемна Ангеліна, учениця Феневицького НВО.

         ІІ місце – Шевчук Дар’я, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

         ІІ місце – Лобан Євгенія, учениця учениця Феневицького НВО.

 

          13 учнів сьомих класів із 9 навчальних закладів (Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Горностайпільського НВО, Сукачівського НВО, Феневицького НВО,  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.).

         ІІ місце – Шундик Анастасія,  учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

         ІІІ місце – Трубарова Дар’я, учениця Горностайпільського НВО.

      

          13 учнів восьмих класів із 10 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Феневицького НВО,  Горностайпільського НВО, Русаківського НВО, Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Оранської ЗОШ І-ІІ ст. ).    

      І місце – Яковенко Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

      І місце – Ігнатюк Тетяна, учениця Іванківського районного ліцею.

      ІІ місце – Ненадкевич Катерина, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

      ІІІ місце – Машина Сніжана, учениця Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.

    

          11 учнів 9 класів із 6 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Прибірського НВО,   Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Макарівської ЗОШ І-ІІ ст.).

       І  місце – Чеберяко Аліна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

       ІІ місце – Руденко Ольга, учениця Іванківського районного ліцею.

       ІІІ місце – Швець Анна, учениця Іванківського районного ліцею.

 

          10 учнів 10 класів із 8 навчальних закладів  (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Горностайпільського НВО,  Сукачівського НВО,  Кухарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст. ).

     І місце – Кравчук Анастасія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

    ІІ місце – Масюк Вікторія, учениця Іванківського районного ліцею.

    ІІ місце – Палієнко Марія, учениця Іванківського районного ліцею.

   ІІІ місце – Лісовська Інна, учениця Іванківського районного ліцею.

   

          9 учнів 11 класів із 5 навчальних закладів (Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мусійківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Прибірського НВО).

      І місце – Пархоменко Діана, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

     ІІ місце – Собко Аліна, учениця Іванківського районного ліцею.

    ІІІ місце – Берегова Наталія, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 

          У конкурсі участі не взяли учні  Запрудського НВО, Варівської ЗОШ І-ІІ ст., Кропивнянської ЗОШ І-ІІ ст.,  Страхоліської ЗОШ І-ІІ ст., Олізарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст.

   

          За рішенням журі на ІІІ  етап конкурсу направлені учні, які показали найкращі результати:

Богданович Валерія,  учениця 3 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Лещенко В.В.;

Яковенко Анастасія,  учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Боровик Т.В.;

Пархоменко Діана, учениця 11 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Дідківська Н.В.

 

НАКАЗУЮ :

1. Відзначити роботу по підготовці  учнів до конкурсу знавців з української мови ім. П.Яцика вчителів Боровик Т.В., Лещенко В.В. (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Дідківської Н.В. (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), учні яких представлятимуть район в обласному етапі конкурсу.

2. Учнів, які зайняли призові місця, відзначити грамотами РВО.

3. Відповідальність за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК Василенко Н.В. 

Начальник відділу освіти                        В.В.Дегтяр

Закантажити наказ [49 Kb]





 (голосів: 1)
| 10.12.2014 | Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: