Меню

Архів

Грудень 2022 (1)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)
Вересень 2022 (10)
Серпень 2022 (6)
Липень 2022 (3)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»


Категорія: Педагогічні спільнотиСемінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди» Семінар-практикум для вчителів географії «Географію потрібно вивчати з того місця, де живуть люди»

 

     Відповідно до плану роботи 28 жовтня відбувся семінар-практикум для вчителів географії Іванківської селищної ради «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії». Робота семінару складалася з декількох частин: «Краєзнавча робота на уроках географії» та «Шкільні подорожі». В рамках семінару вчителі відвідали Національний парк «Межигір’я», де ознайомилися з історією місця та сучасним станом. В частині «Шкільні подорожі» було відвідано  Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Екскурсія, яка була проведена працівниками музею, огляд території та атмосфера залишили неповторні відчуття у всіх присутніх.

     У кожного вчителя склалася своя «краєзнавча стежка», яку він використає в своїй роботі. Гарна погода та чудовий настрій були запорукою ефективної роботи.

 (голосів: 4)
| 29.10.2021 | Переглядів: 450 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: