Меню

Архів

Квітень 2019 (5)
Березень 2019 (24)
Лютий 2019 (15)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради


Категорія: Комунальний заклад Іванківської районної радиСемінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради Семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради

 

     26 березня 2019 р. відбувся семінар в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради на тему: "Корекційні технології, методики та методи роботи з дітьми з особливими потребами", де були присутні директор комунального закладу Іванківської районної ради "Інклюзивно-ресурсного центру" Наталія Бабенко зі своїми спеціалістами, психолог Марина Слухай, вчитель-логопед Ірина Чижевська та фізичний реабілітолог Вікторія Маринчук.

     Директор комунального закладу Іванківської районної ради "Інклюзивно-ресурсного центру" Наталія Бабенко повідомила про мету приїзду до ЦКРДІ. "Наш Центр - новоутворений, колектив молодий - повідомила Наталія Василівна – тому, приїхали набратися досвіду, познайомитися з методиками та методами роботи з дітьми з особливими потребами". На семінарі колектив "Інклюзивно-ресурсного центру" ознайомився з корекційними технологіями, методами та методиками, які  використовують педагоги в Центрі на практиці з дітьми з особливими потребами. Побачили заняття дітей з інвалідністю, які послуги отримують вихованці, як долають труднощі та як досягають бажаного результату, також переглянули роботу всіх спеціалістів Центру.

     Хочемо подякувати всім спеціалістам центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради за теплий прийом та обмін  досвідом з нашими спеціалістами.

 (голосів: 1)
| 26.03.2019 | Переглядів: 30 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: