Меню

Архів

Листопад 2018 (13)
Жовтень 2018 (14)
Вересень 2018 (2)
Серпень 2018 (15)
Червень 2018 (8)
Травень 2018 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко»


Категорія: Позашкільна освіта



Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко»

    В Іванківському районному ЦДЮТ відбувся конкурс «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» з метою відзначення 110-ї річниці від дня народження М. Примаченко, популяризації її творчої спадщини, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню, виявлення і підтримки юних талантів та обдарувань.

    На конкурс було подано 25 робіт із Іванківських ЗОШ № 1, № 2, Мусійківської, Олізарівської, Розважівської, Варівської, Жміївської, Руднє-Тальської ЗОШ, Кухарського, Горностайпільського, Прибірського, Сукачівського, Феневицького, Запрудського, Макарівського НВО. У роботах, створених у техніці «Живопис», юні митці зобразили улюблених героїв художниці-землячки – звірів, птахів, адже саме вони були її своєрідною «творчою візитівкою». Журі оцінювало дитячі роботи у трьох вікових категоріях: 6-10 років, 11-14 років, 15-17 років.

І вікова категорія:

         І місце

-         Глущенко Дарина, вихованка гуртка «Прикраси свій дім» на базі Руднє-Тальської ЗОШ, робота «Диво-птиця».

         ІІ місце

-         Шиян Крістіна, учениця 5 класу Розважівської ЗОШ, робота «Чайка».

         ІІІ місце

-         Ковріга Діляра, учениця 3 класу Олізарівської ЗОШ, робота «Чарівні сни».

ІІ вікова категорія:

         І місце

-         Ткач Іванна, учениця 9 класу Прибірського НВО, робота «Осінь»;

-         Правик Руслана, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Лелеки»;

-         Шеренок Олександра, учениця 6-А класу Іванківської ЗОШ №1, робота «Журавлики-журавлі»;

-         Вітер Вікторія, учениця 8-Б класу Іванківської ЗОШ №1, робота «Світ Марії Приймаченко».

ІІ місце

-         Васянович Дарина, учениця 8 класу Мусійківської ЗОШ, робота «Чарівний птах».

ІІІ місце    

-         Копачовець Дарина, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Павич»;

-         Овсієнко Діана, вихованка гуртка «Чарівні ручки» на базі Варівської ЗОШ, робота «Красуня-птиця»;

-         Горват Маріанна, вихованка гуртка «Крок вперед» на базі Жміївської ЗОШ, робота «Чарівна пташка».

ІІІ вікова категорія:

І місце

-         Малашенко Аліна, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Мамині квіти біля вікна»;

-         Степаненко Катерина, учениця 11 класу Феневицького НВО, робота «Лісовий цар»;

-         Бондаренко Віталія, учениця 10Б класу Іванківської ЗОШ №2, робота «Голубко сиза, ти лети у світ, хай буде мир у небі голубому».

ІІ місце

-         Чала Анастасія, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Птах мого натхнення»;

-         Волочай Олена, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Прилетіли горлиці – сіли і воркочуть».

ІІІ місце

-         Трухачова Марія, учениця 9 класу Кухарського НВО, робота «Сонячні квіти»;

-         Вакулик Катерина, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Диво – птах».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!





 (голосів: 1)
| 29.10.2018 | Переглядів: 20 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: