Меню

Архів

Листопад 2018 (13)
Жовтень 2018 (14)
Вересень 2018 (2)
Серпень 2018 (15)
Червень 2018 (8)
Травень 2018 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















В об’єктиві лідера


Категорія: Позашкільна освіта



В об’єктиві лідера В об’єктиві лідера

    «В об’єктиві лідера» - саме так називався районний конкурс, який проводився серед лідерів учнівського самоврядування  з метою виховання в учнівської молоді любові до рідної землі, її природи, історії і культури, духовних надбань усіх націй Української держави; пошуку та розкриття юних талантів та обдаровань.

    Для участі в конкурсі подано 20 фотографій із Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ № 1, Макарівської, Жміївської,  Руднє-Тальської, Термахівської ЗОШ, Феневицького, Кухарського, Обуховицького, Горностайпільського, Прибірського, Запрудського, Сукачівського  НВО.

За рішенням журі переможцями стали:

І місце:

-         Морбицер Неля, учениця 7 класу Макарівського НВО, робота «Ось грибочок заховався»;

-         Вишняк Анна, учениця 7 класу Кухарського НВО, робота «Дивовижне мереживо».

-         Прокопчук Софія, учениця 9 класу Жміївської ЗОШ, робота «Зимова краса кришталева»;

ІI місце:

-         Сидоренко Дар’я, учениця 10 класу Іванківської ЗОШ № 1, робота «Цвітуть вишні».

-         Артеменко Ангеліна, вихованка гуртка «Прикраси свій дім» на базі Руднє-Тальської ЗОШ, робота «Весняна ніжність».

-          Вікторова Єлизавета, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, робота «Надходить вечір».

-         Лобан Євгенія, учениця 10 класу Феневицького НВО, робота «Подих літа»;

-         Марченко Владислава, учениця 10 класу Обуховицького НВО, робота «В гостях у літа».

-         Заговалко Ганна, учениця 10 класу Горностайпільського НВО, робота «Затихло все»;

-         Остапенко Олена, учениця 9 класу Запрудського НВО, робота «Захід сонця край села»;

-         Музиченко Аліна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, робота «Нічка темним крилом огортає»;

-         Золотоверх Катерина, вихованка гуртка «Школа лідерів» на базі Термахівської ЗОШ, робота «Люблю тебе, мій рідний краю»;

-         Шехненко Анна, учениця 9 класу Прибірського НВО, робота «Дякую за вечерю».

 

III місце:

-         Малашенко Аліна, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Львівський оперний театр».

-         Рубанчук Єлизавета, учениця 9 класу Запрудського НВО, робота «На скелі».

Вітаємо переможців!





 (голосів: 2)
| 01.11.2018 | Переглядів: 20 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: