Меню

Архів

Квітень 2024 (1)
Березень 2024 (15)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Вчимося! Організовуємо! Виконуємо!


Категорія: Позашкільна освітаВчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо! Вчимося! Організовуємо! Виконуємо!

     Активні, ініціативні діти та учнівська молодь час від часу збираються разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом роботи, здобути корисні знання.  

     Тож і цього разу більше 40 учасників, діти та педагоги, зібралися на черговий збір Парламенту дітей Іванківщини, який відбувся 23 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості.

     Лідери Іванківської ЗОШ №2 підготували вітальну частину. Потім координатор Голяк Т.П. та керівник гуртка Коваленко В.В. запропонували правила командної співпраці, діти - лідери долучилися до роботи у локаціях «Сходинки до успіху» та «Лідерська команда». У ході роботи діти визначали лідерські якості; створювали емблеми та девізи лідерів; працювали над розробкою організаційних питань та моментів у підготовці виховного заходу; обговорювали участь у районному проекті «Навчити. Запобігти. Допомогти».

     А для педагогів-організаторів методист Сергієнко А.Р. провела інтерактивне групове заняття «Імідж сучасного педагога-організатора», де педагоги визначали пріоритетні уміння, здібності, риси, які є творчим потенціалом у роботі з обдарованими дітьми. Виконавши ряд творчих завдань, склали портрет сучасного педагога-організатора.

     Повертаючись у свої колективи, учасники заходу повезли з собою позитивні емоції, креативні думки та творчий дух колективу, у якому побували.

 (голосів: 2)
| 23.10.2019 | Переглядів: 725 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: