Меню

Архів

Червень 2020 (6)
Травень 2020 (4)
Квітень 2020 (17)
Березень 2020 (19)
Лютий 2020 (21)
Січень 2020 (10)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Переможці та призери районного конкурсу «краща методична розробка виховного заходу» 2019-2020 навчального року


Категорія: Педагогічна виставка



Переможці та призери районного конкурсу «краща методична розробка виховного заходу» 2019-2020 навчального року

 

     Представниками відділу освіти Іванківської РДА було проведено районний конкурс «Краща методична розробка виховного заходу».

     На конкурс було подано 20 робіт із 17 навчальних закладів відповідно до напрямків ціннісного виховання: Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Обуховицького НВО, Шпиліської ЗОШ І-ІІІ ст., Запрудського НВО, Макарівського НВО, Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Жміївської ЗОШ І-ІІ ст., Сукачівського НВО, Оливського НВО, Блідчанського НВО, Розважівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горностайпільського НВО, Олізарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Феневицького НВО, ОНЗ Прибірського НВО, ЦДЮТ – у напрямках: «Ціннісне ставлення до природи», «Ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей», «Ціннісне ставлення до мистецтва», «Ціннісне ставлення до суспільства і держави», «Ціннісне ставлення до себе», «Ціннісне ставлення до праці». Члени журі Конкурсу визначили призерів, розробки яких занесено до районного каталогу.

     За результатами визначення кращих робіт, що відповідають тематиці конкурсу та втіленню творчої ідеї автора, переможцями та призерами стали:

 

У напрямку «Ціннісне ставлення до природи»:

І м. – Голяк Тетяна Петрівна, культорганізаторка ЦДЮТ;

ІІ м. – Денисенко Світлана Михайлівна, вчителька початкових класів Макарівського НВО.

у напрямку «Ціннісне ставлення до себе»: 

І м. – Дещенко Наталія Іванівна, заступниця директора з виховної роботи Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

І м. – Глущенко Оксана Григорівна, педагог-організаторка Шпилівського НВО;

ІІ м. – Безнощенко Ліліана Олександрівна, педагог-організаторка Сукачівського НВО;

ІІ м. – Грищенко Світлана Вікторівна, класна керівниця 8-го класу Іванківського районного ліцею;

ІІ м. – Рябушенко Людмила Ігорівна, класна керівниця 11-го класу Іванківського районного ліцею;

ІІІ м. – Нечитайло Ганна Анатоліївна, класна керівниця 7-го класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ м. – Микитенко Наталія Миколаївна, вчителька географії та біології Запрудського НВО.

ІІІ м. Щербюк Світлана Михайлівна, класна каревниця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

у напрямку «Ціннісне ставлення до суспільства і держави»:

ІІ м. – Шиян Юлія Володимирівна, вчителька Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст. ;

ІІІ м. – Шихненко Тетяна Володимирівна, класна керівниця 7-го класу та Палієнко Наталія Михайлівна, педагог-організаторка ОНЗ Прибірського НВО.

у напрямку «Ціннісне ставлення до праці»:

І м. – Пархоменко Ольга Олександрівна, педагог-організаторка Блідчанського НВО.

у напрямку «Ціннісне ставлення до мистецтва»: 

І м. – Лісовенко Людмила Олексіївна, заступниця директора з виховної роботи Горностайпільського НВО;

ІІ м. – Шевчук Олена Олександрівна, педагог-організаторка Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ м. – Ярмолицька Світлана Костянтинівна, вчителька початкових класів Феневицького НВО.

у напрямку «Ціннісне ставлення до сімї, родини, людей»: 

І м. Якименко Галина Миколаївна, вчителька початкових класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ м. –  Мартиненко Олена Петрівна, педагог-організаторка Обуховицького НВО;

ІІІ м. – Вежновець Наталія Іванівна, класна керівниця 5-го класу Оливського НВО.





 (голосів: 1)
| 28.05.2020 | Переглядів: 19 | Коментарів: 0 | Друкувати |




Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: