Меню

Архів

Грудень 2022 (1)
Листопад 2022 (5)
Жовтень 2022 (7)
Вересень 2022 (10)
Серпень 2022 (6)
Липень 2022 (3)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Наступність початкової та дошкільної освіти


Категорія: Дошкільна освітаНаступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти Наступність початкової та дошкільної освіти

 

     Реформаційні процеси, що відбуваються у сучасному освітньому просторі, зумовлюють нагальність розв’язання комплексних соціально-педагогічних завдань, одним з яких є забезпечення наступності між початковою та дошкільною освітою. Наскільки успішно дві перших ланки освіти зможуть відреагувати на сучасні виклики, настільки швидко і масштабно відбудуться позитивні зміни відповідно до вимог часу, потреб суспільства, кожної людини.

     Протягом жовтня місяця всі школи та ЗДО громади планували на навчальний рік заходи щодо наступності початкової та дошкільної ланки. Більшість закладів вже і розпочали роботу, провели спільні ігри, технічні та художні моделювання, наситили освітній процес практико-орієнтованими ситуаціями, наближеними до реального життя. Такі ситуації, що відповідають потребам дітей у практичних діях, сприяють максимальній активізації пізнавальних інтересів і формуванню почуття відповідальності за найближче оточення.

     Об’єднанні зусилля педагогічних колективів закладів дошкільної і загальної середньої освіти та батьківської громадськості забезпечать психологічно виважений та успішний для дитини перехід з попереднього рівня - дошкільної освіти, на наступний рівень - початкова освіта.

 (голосів: 3)
| 26.10.2021 | Переглядів: 427 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: