Меню

Архів

Листопад 2023 (13)
Жовтень 2023 (6)
Вересень 2023 (5)
Серпень 2023 (4)
Липень 2023 (3)
Червень 2023 (5)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Методичне об’єднання для музичних керівників


Категорія: Дошкільна освітаМетодичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників Методичне об’єднання для музичних керівників

     31 жовтня 2019 року відбулось методичне об’єднання для музичних керівників закладів дошкільної освіти та НВО Іванківського району на базі дитячого садочку №1 «Сонечко». Селегей Т.Г., керівник методичного об’єднання, довела до відома присутніх план заходу. Відповідно до нього музичні керівники переглянули тематичну розвагу «У гості до бабусі», яку підготувала і провела Вороніна А.В., музичний керівник, з дітьми раннього віку групи «Калинка».

     Вихованці потрапили до осіннього казкового лісу, назбирали листочків, з якими потанцювали, зустріли зайчика, який привів їх до бабусі Ярини (музичний керівник Чорнобай Л.А.), разом з бабусею «спекли» смачний хлібчик, заспівали пісеньку для котика, півника, погрались з ними. Під українську народну пісню «Два півники» виконували рухи разом з бабусею та вихователем. Діти отримали безліч позитивних емоцій та яскраві враження. Це відмітили присутні у своїх виступах і подякували педпрацівникам за змістовну цікаву розвагу.

     Кожен отримав пам’ятку про музичні дійства, які повинні проводитись у закладах освіти за віковими категоріями дітей. Гніденко В.М., методист районного методичного кабінету, підвела підсумок зустрічі та подякувала всім присутнім за ефективну співпрацю.

 (голосів: 6)
| 31.10.2019 | Переглядів: 846 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: