Меню

Архів

Квітень 2019 (5)
Березень 2019 (24)
Лютий 2019 (15)
Січень 2019 (18)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (36)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Семінар для вчителів біології


Категорія: ЗаходиСемінар для вчителів біології Семінар для вчителів біології Семінар для вчителів біології Семінар для вчителів біології

 

     26 березня на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар для вчителів біології. Творчий звіт представила вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Обуховицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст..-дитячий садок» Моцак Валенина Петрівна на тему: «Застосування здоров’язбережувальних технологій на уроках біології». Вона зазначила, що одним із головних напрямків здоров’язбереження є створення здорового психологічного клімату на уроці. Це досягається зміною різних видів навчальної діяльності, що змінюються через кожні 7-10 хв. Це і «мозковий штурм», і робота в творчих групах, і робота з підручником, і проведення лабораторних досліджень та практичних робіт, і складання та розв’язання кросвордів, і здійснення віртуальних мандрівок, і захист проектів, і цікаві вправи та ігрові ситуації та різні типи уроків біології тощо. Вони сприяють активізації ініціативи і творчого самовираження учнів, розвитку пам'яті, логічного і критичного мислення, вмінню спілкуватися, не боятися висловлювати свою думку. Навчання повинно проводитися з врахуванням ведучих каналів сприйняття інформації учнів (аудіовізуальної, кінестетичної і т.д.). Необхідно здійснювати індивідуальний підхід до дітей з урахуванням їх особистих можливостей.

     Учасники семінару відмітили, що дуже  важливою є пропаганда здорового способу життя. Тому плануючи свою роботу вчитель має враховувати принципи комплексного та системного підходу щодо профілактики та зниження залежності від шкідливих звичок, також   обговорили пам’ятки для виконання домашніх завдань, «Гігієни тіла», правила прийому їжі, правила чищення зубів, фізкультхвилинки.  

 

 (голосів: 1)
| 26.03.2019 | Переглядів: 24 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: