Меню

Архів

Квітень 2024 (1)
Березень 2024 (15)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (13)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Всесвітній День захисту тварин


Категорія: ЗаходиВсесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин Всесвітній День захисту тварин

     4 жовтня - Всесвітній День захисту тварин
     У всьому світі створено громадські організації борців за права тварин. Вони проводять акції, спрямовані на захист тварин від знущань та жорстокого ставлення. У нас в Україні День захисту тварин відзначається 4 жовтня починаючи з 2000 року. Це чергове нагадування про те, що люди мусять бути не ворогами, а сусідами й друзями усіх живих істот. 
     Сьогодні спеціалістами сектору еколого-просвітницької роботи Чорнобильського заповідника також було проведено невеличку лекцію та майстер-клас з нагоди всесвітнього Дня захисту тварин, в ході якого діти мали нагоду більше дізнатися про те, як важливо піклуватися, захищати та охороняти всіх представників фауни.
     У занятті  взяли участь учні першого класу Іванківської ЗОШ №2. Діти майстерно і вправно підійшли до творчого завдання та виготовили чудових пухнастих зайчиків, які також є мешканцями нашого Заповідника.

 (голосів: 3)
| 04.10.2019 | Переглядів: 986 | Коментарів: 0 | Друкувати |
Додавання коментаря


Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: